Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit > Zirconia qeramike shpërndarës Rotator për Sand mulliri Machine

Zirconia qeramike shpërndarës Rotator për Sand mulliri Machine
Zirconia qeramike shpërndarës Rotator për Sand mulliri Machine
Zirconia qeramike shpërndarës Rotator për Sand mulliri Machine
Zirconia qeramike shpërndarës Rotator për Sand mulliri Machine

Zirconia qeramike shpërndarës Rotator për Sand mulliri Machine

Çmimi i njësisë: USD 100 - 90 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 10 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: Zirconia

Specification: Customized, Or Standard Type Available

Straighness: 0.01mm

Roundness: 0.005mm

Surface Treatment: Diamond Polish

Features: Withstand Varity Of Harsh Working Environment

Color: White

Application: Work As Ceramic Substrate In Electronic

Cerficate: ISO9001:2015

Roughness: Best To Be Ra0.01

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Zirconia qeramike shpërndarës Rotator për Sand mulliri Machine

Një mekanizëm i shkëlqyer i rërës së rërës duhet të ofrojë përparësitë e efikasitetit të lartë të bluarjes, performancës së qëndrueshme dhe cilësisë së lartë të produktit.

Për të siguruar këto avantazhe, është e nevojshme që rotacioni shpërndarës të ketë këto karakteristika: Së pari, ajo ka rezistencë të shkëlqyer të konsumit, domethënë shkalla e konsumit është e ulët gjatë bluarjes dhe nuk do të shkaktojë ndotje serioze ndaj produkteve abrazive . Së dyti, ngurtësia është mjaft e madhe për të siguruar efikasitetin e lartë të bluarjes. Aktualisht, vetëm pjesët prej qeramike të zirkonit mund t'i plotësojnë këto nevoja më kritike.

Rrotullues shpërndarës qeramike të zirkonit janë bërë nga materiale jo metalike për të shmangur kontaminimin e metaleve. Nuk plotëson vetëm fortësinë e kërkuar për efikasitetin e bluarjes, me rezistencë të përmirësuar dhe nuk thyejnë lehtë, por gjithashtu përmirësojnë jetën e shërbimit dhe e përdorin shumë efikasitetin.

Zirconia ceramic parts


Aftësia e prodhimit

Max.achievable length
1000 mm
Flatness
0.002 mm
Max.achievable diameter
500 mm
Roundness
0.003 mm
Tolerance. of Inner diameter
0.005 mm
Concentricity
0.003 mm
Tolerance. of outer diameter
0.001 mm
Roughness
Ra 0.025
Finest liner straightness 
0.01 mm
Perpendicularity
0.003 mm

Features:

● Rezistencë superiore ndaj konsumimit .......... ● Rezistencë në temperaturë të lartë .............. Asnjë korrozioni, anti-kimia ........... . ● Vetë-vajosje me fërkim të ulët

Forca jonë:

Çmimi konkurrues për pjesët standarde ............................................ ................. Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde

Përgjigje e shpejtë me dorëzim fleksibël ............................................ ................... Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë

Ofrimi ose propozimi i një zgjidhjeje të optimizuar

Përfitimi i klientëve

Kosto efektive dhe kosto poshtë Niveli i ulët i aksioneve me koston e kursimit Orari fleksibil i prodhimit Mbështetni porosi shumë të vogla ose të provave

● Ofrimi i informatave dhe konsultimeve teknike.

Produkte të ngjashme

Ceramic sealing partCeramic ball valveZirconia ceramic sealCeramic piston plunger

Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee

FAQ

Pyetje 1: Pse të zgjidhni ne?

A: Cilësia, pagesa e mbuluar mund të garantohet. Në rast, cilësia nga specifikimet, ne pranojmë rimbursim pa asnjë premisë.

Pyetje 2: A e mbështesni pjesë të qeramikës të oksidit të zirkonit?

A: Po, ne ofrojmë një shumëllojshmëri të kumarxhi qeramike dhe pistoni me pajisjet tona të prodhimit të plotë në shtëpi.

Pyetje 3: A furnizoni pjesë standarde të qeramikës të oksidit të zirkonit ?

A: Po, ne furnizimin me shumë madhësi të ndryshme, shumë specifikime të ndryshme mbi-raft pjesë qeramike.

Pyetja 4: Cila është mënyra e pagesës, afati i pagesës që pranon?

A: Ne pranojmë T / T, Paypal, Western Union, MoneyGram, kartë krediti. Afati i pagesës mund të negociohet.

Pyetja 5: A mund të ofroni mostra për testim?

Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për provë kur është pjesë standarde me stoqe.

Kategoritë e Produktit : Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere