Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore > Bar me qeramikë të aluminit të personalizuar

Bar me qeramikë të aluminit të personalizuar

Bar me qeramikë të aluminit të personalizuar

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 50 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.SC.012

Material: 96% Alumina

Color: White

Precision Process: Fine Grinding

Flatness: 0.01

Tolerance: Best To Be 0.02mm

Features: Excellent Wear Resistance

Application: Work As Support Component In Machinery

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000pcs/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 pieces/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Është bërë prej 96% qeramikë të oksidit të aluminit. Ne jemi në gjendje të prodhojmë të gjitha dizajn tjetër të ndryshëm ose bar të strukturuar qeramike strukturore bazuar në specifikimet e konsumatorëve dhe vizatim përmes shtypjes së nxehtë, shtypjes së thatë, murit me injeksion qeramik dhe Iso të ngutshme.

Ne kemi aftësi për të vazhduar nga pjesë të vogla në ato të mëdha, ndërkohë që kemi të bëjmë me shumë lloje të përpunimit të saktë të lartë si proces dytësor, bluarje të imët, machining CNC, për të marrë një shirit shumë të drejtë dhe të sheshtë të qeramikës së sheshtë nëpërmjet këtyre saktë përpunimit. Çfarëdo që është prototyping ose prodhim në masë për kosto poshtë, ne mbështesim këtë lloj shërbimi.

Përdoret gjerësisht në varietete të makinerive, ose pajisjeve elektrike për shkak të pronave të tyre të mëdha elektrike, veshin rezistencë rezistente, forcë të shkëlqyer mechnical dhe temperaturë të lartë rezistente ndaj nxehtësisë.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende


Avantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere