Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mirror lëmuar 99,5% unazë alumini qeramike

Mirror lëmuar 99,5% unazë alumini qeramike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.SC.006

  Material: 99.5% Alumina

  Color: Ivory

  Type: Fine Grinding Ceramic Ring

  Precision Process: Flat And Cylinderical Grinding

  Tolerance: Can Be 0.01mm

  Surface Finish: Both Ends Polished

  Roughness Of Polished Surface: Better Than Ra0.4

  Features: Precise Assembly

  Application: Work As Ceramic Feedthru

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 50,000pcs/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 100,000 pieces/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ky unazë qeramike me oksid alumini prej 99.5% e formuar nga shtypja e thatë, pastaj merrni një trup shumë të dendur qeramik pa ndonjë poret brenda saj.


Për të përmbushur përdorimin e lartë të montimit të saktë, nevojitet rëndë e rëndë dhe cilindrike, toleranca dimensionale mund të arrijë 0.01mm ose më mirë pas përpunimit. Përveç kësaj, të dyja skajet duhet të jenë të lëmuara për të zvogëluar fërkimin.


Me aftësinë tonë të projektimit të mykut dhe procesit të prodhimit të artit në gjendje të mirë, ne jemi në gjendje të prodhojmë një pjesë të ndryshme të pjesëve të komplikuara strukturore qeramike nëpërmjet bluarjeve të mëdha, përpunimit të CNC, prerjes së saktë dhe kështu me radhë. Çfarëdo që është prototyping ose prodhim në masë për kosto poshtë, ne mbështesim këtë lloj shërbimi.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende

Avantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta