Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Piper Mill Pjesa Kit > Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: Metal, Alumina, Metal And Plastic

Style: Manual

Milled Food: Pepper

Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

Application: Commercial, Used In Wooden Pepper Mill

Features: Excellent Wear Resistance

Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

Type: Standard Stainless Steel Type

Specification: From 3" To 18" Long Available

Product Name: Stainless Steel Pepper Mill Grinder Mechanism

Color: Silvery

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: FDA, LFGB

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

Të gjitha këto pjesë të mekanizmave të mulli mulli të piperit të çelikut të pandryshkshëm janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm të pandryshkshëm, Ka qenë shumë e njohur me shumë karakteristikat e tyre të shkëlqyera:

1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre kokrrave të specave shumë më lehtë sesa ato prej porcelani ose plastike

2. supershtë super kundër korrozionit dhe pa ndryshk me një jetëgjatësi më të gjatë shërbimi.

3. Lehtë për tu rregulluar dhe bluar në mënyrë të njëtrajtshme dhe në një madhësi shumë të qëndrueshme

4. Lehtë për tu mbledhur dhe instaluar dhe çmontuar për të pastër, gjithashtu i lehtë për t’u zëvendësuar

Ceramic pepper mill mechanismCeramic pepper mill partsPepper Mill Mechanism KitMetal Top knob

Përparësia jonë

● Ne jo vetëm që ofrojmë një shumëllojshmëri të pajisjeve standarde të mekanizmit të mullirit të piperit, por gjithashtu mbështesin shërbimin e bërë me porosi.

Mechanismshtë i disponueshëm kit mekanizëm mulli mulli mulli 3 ~ 18 inch inç i gjatë. ● Mbështetje nga mostrat prototipuese në aftësinë e prodhimit masë

Samples Mostra falas mund të sigurohen për artikujt e furnizuar kur klienti mban tarifën e transportit.


FAQ

1. Pse e zgjidhni këtë?

Si disa komente të klientëve, ata kanë pasur një seri mekanizmash për kthimin e mulli të mullirit të piperit rreth 10 vjet, por ende, funksionojnë shumë.

2. A mund të jetë i rregullueshëm?

Po, mund të rregullohet për të marrë madhësinë tuaj të pritshme të grurit nga ato të trashë deri në ato shumë të vogla.

3. A e shisni zëvendësimin e mekanizmit?

Jo, ne nuk e shesim zëvendësimin, por mund të shesim pjesë individuale të mekanizmit të mullirit të piperit nëse jeni një dyqan.

4. Si e siguroni cilësinë?

Së pari, ne kemi rreptësi IPQC dhe inspektim OQC; Së dyti, ne do të dërgojmë disa mostra falas për konfirmimin e klientit.

Më tej, cilësia mund të garantohet 100% përmes Urdhrit të Sigurimit të Tregtisë përmes Alibaba. Alibaba do të miratojë cilësinë.

5. Si e pastroni këtë?

Easyshtë e thjeshtë për t'u çmontuar për t'u pastruar, ne do të furnizojmë edhe udhëzimet e montimit.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Piper Mill Pjesa Kit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere