Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Pllaka ndarëse e aluminit 99.5%
Pllaka ndarëse e aluminit 99.5%
Pllaka ndarëse e aluminit 99.5%
Pllaka ndarëse e aluminit 99.5%
Pllaka ndarëse e aluminit 99.5%

Pllaka ndarëse e aluminit 99.5%

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: 99.5% Alumina

  Color: Ivory

  Max. OD: 250mm

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Min. Wall Thickness: 0.25mm

  Features: Excellent Electrical Properties

  Application: Ceramic Insulation Plate

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Kjo pjatë ndarëse qeramike është bërë prej aluminit 99.5% e cila u formua nga shtypja e thatë me cilësi shumë të dendur.

Për të përmbushur aplikimin e ngurtë të klientëve, nevojitet një bluarje precize e sheshtë për të arritur që rrafshimi të jetë 0.001 dhe toleranca e trashësisë të jetë 0.01 mm.

Ne ofrojmë shumë alumina të llojeve të ndryshme, zirkoni dhe pjatë qeramike alumini nitride përmes shtypjes dhe kallëpit të kasetës nga min. madhësi në madhësi të madhe me trashësi të ndryshme nga 1.0 mm në 10 mm. Gjithashtu shumëllojshmëri e formës së komplikuar, trajtim sipërfaqësor me precizion të lartë dhe kërkesë precize dimensionale mund të arrihet përmes bluarjes, lustrimit, lapsit, prerjes, përpunimit të CNC etj.

Shërbimi ynë

Why choose us


Përparësia jonë

Company profileWorkshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta