Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili > Tub i udhëhequr me tela me alumin të lartë të pastërtisë

Tub i udhëhequr me tela me alumin të lartë të pastërtisë

Tub i udhëhequr me tela me alumin të lartë të pastërtisë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.CT.07

Material: Alumina

Color: White, Ivory

Precision Process: Polishing

Specification: Standard, Customize Type Optional

Feature: Super Wear Resistant With Low-friction

Application: Ceramic Wire Guide

Classification: Special Parts

Processing Type: Mechanical Process

Match Machine: Spinning Equipment

Processing Level: The General Processing

Mechanical Process: Grinding

Processing Trade: Processing with Material Supplied

Certification: ISO9001: 2000

Customized: Customized

Condition: Used

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ne kemi qenë që kanë të bëjnë me shumëllojshmëri të komponentëve qeramike tekstile për moshat, kryesisht materiale të papërpunuara që kemi përdorur përfshijnë varietete të aluminit, oksid zirconium dhe oksid titani.

Ne kemi ablity për të ndërtuar një gamë të gjerë të dimensioneve të ndryshme të tub qeramike udhëzues tub nga madhësia e vogël për ato të mëdha. Përveç kësaj, ne mund të bëjmë procesin e lustrimeve për të reduktuar më tej fërkimet, duke përfshirë lustrim sipërfaqësor të jashtëm dhe të brendshëm.

Ne kemi qenë të furnizuar me shumë komponente të tjera tekstile qeramike gjithashtu, si udhëzues qeramike syze, udhëzues rul qeramike, udhëzues çarë prej qeramike, udhëzues qeramike derrkuc, rrobë qeramike, shufra qeramike, pjatë qeramike dhe kështu me radhë. Ne jo vetëm që sigurojmë më shumë se qindra artikuj standarde, por gjithashtu merremi me varietetin e udhëzuesit të telave qeramike të bëra sipas vizatimeve të klientëve.

Çfarëdo që ju jeni në fazën e prototipit, ose filloni prodhimin me vëllim të lartë, ne do të gjejmë një zgjidhje të mirë për ju.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vendeAvantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Qeramikë tekstile > Qeramikë e përgjithshme tekstili

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere