Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike
Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike
Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike

Fytyrat e qepës mekanike kimike kimike

Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. urdhër: 10 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Structure: Single End

  Pressure: High Pressure Mechanical Seals

  Speed: High-Speed Mechanical Seal

  Temperature: High Temperature Mechanical Seal

  Performance: Corrosion

  Standard: Standard, Nonstandard

  Type: HU1

  Balance: Unbalanced

  Product Name: Mechanical SSiC Seal Ceramic Ring

  Color: Black

  Density: 3.10g/cm3

  Features: Super Hardness And Wear Resistance

  Application: Work As Ceramic Seal Face In Pumps

Additional Info

  paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar

  prodhimtari: 200,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Hunan

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS, REACH

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Vula mekanike e oksidit të aluminit qepa mekanike për automobil

Ndërsa oksidi i aluminit (alumina) ofron ngurtësi të lartë, rezistencë të mirë ndaj gërryerjes, shok të mirë termik dhe anti-kimi. Këto karakteristika e bëjnë aluminin të përshtatshëm për fytyrat me vulë qeramike. Këto vula qeramike përdoren në mjedise gërryese si mjedisi zgjidhje i kripës së shkrirë, alkaline, të shkrirë.

Për të përmbushur nevojën e klientëve, ekziston një përzgjedhje e opsioneve për lëndën e parë për fytyrat mekanike të vulës qeramike, duke përfshirë aluminin, zirkoninë dhe karbidin e silikonit.

Ne gjithashtu sigurojmë lloje të tjera të vulës qeramike përkrah fytyrave të vulave qeramike, si disqe vulash qeramike, unaza vulash qeramike, valvulë topi qeramike etj.

Aplikacion:

Uji / Nafta / Pompë gazi, gazifikimi i qymyrit, kimike dhe petrokimike, rafinerisë, energjisë, pulpës dhe letrës, ujërave të zeza, Detare, farmaceutike

Shërbimi ynë

Why choose us

Kompania e Informacionit

Ne, në Jinghui Industry Ltd, është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë 'në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me një përzgjedhje të materialeve. Gjithashtu, ne kemi linjë tonë gjithëpërfshirës të përpunimit dhe precizionit të linjës së lartë të prodhimit. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje të imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për një mjet inspektimi të përparuar. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj .

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende .

Avantazhi ynë

Workshop and quality guaranteeContact usKategoritë e Produktit : Vula qeramike > Qeramike vulos fytyrat

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta