Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mekanizmat e çertifikuar me 3 ~ 30 inç të certifikuar nga FDA
Mekanizmat e çertifikuar me 3 ~ 30 inç të certifikuar nga FDA
Mekanizmat e çertifikuar me 3 ~ 30 inç të certifikuar nga FDA
Mekanizmat e çertifikuar me 3 ~ 30 inç të certifikuar nga FDA

Mekanizmat e çertifikuar me 3 ~ 30 inç të certifikuar nga FDA

Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 1.2 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT
Min. urdhër: 100 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Material: Alumina, Metal And Plastic, Ceramic/Porcelain

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Specification: Standard Type

  Application: Used In Wooden Salt, Pepper Mill, Home

  Type Of Grinder: Ceramic, Stainess Steel Type

  Size: 3" ~ 18" Long

  Product Name: Pepper Mill Mechansim

  Style: Manual

  Milled Food: Pepper

  Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Mekanizmat e çertifikuar me 3 ~ 30 inç të certifikuar nga FDA

Ne kemi qenë duke furnizuar shumë përzgjedhje të dizajnit standard të kompleteve të mekanizmit të mullirit të piperit. gjatësia tipike e mekanizmit të mullirit të piperit qeramik është nga 3 "deri në 30". Në ndërkohë, ne jemi në gjendje të mbështesim një sërë nevojash të personalizuara.

Ne jemi të aftë të përmbushim nevojën për kohë të shkurtër të klientëve për shkak të nivelit të mjaftueshëm të aksioneve. Shtë në dispozicion për të siguruar disa mostra falas për kontrollimin e cilësisë.

Veçori e mekanizmit të mullirit të piperit qeramik

1. Mund të rregullohet lehtësisht nga parametrat e imët në të trashë të madhësisë së kokrrës piper / erëz / barishte
2 It'sshtë e lehtë për të bluar në mënyrë të njëtrajtshme dhe në një madhësi shumë të qëndrueshme të grurit
3.'sshtë e lehtë për tu mbledhur dhe instaluar & disassembled për të pastër, gjithashtu e lehtë për t'u zëvendësuar
4. Mostra falas mund të sigurohen për gjatësi tipike, të tilla si 6-inç, 8-inç, 10-inç, 12-inç


Zbatimi i mekanizmit të mullirit të piperit qeramik

Kompleti i mekanizmit të mullirit të piperit përdoret gjerësisht në speca të ndryshëm, erëza, mulli kripe dhe mulli.


Produktet e lidhura të kompleteve të mekanizmit të mullirit të piperit

Alumina Ceramic Grinding BurrCeramic Grinding MechanismSteatite Ceramic Burr 2FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

1. Pse të zgjidhni mekanizmin e mullirit piper çelik
Sipas komenteve të disa klientëve, ata kanë pasur një seri mekanizmash mulli mulliri piper çeliku të pandryshkshëm rreth 10 vjet, por ende funksionojnë shumë.
2. A mund të jetë i rregullueshëm?
Po, mund të rregullohet për të marrë madhësinë tuaj të pritshme të grurit nga ato të trashë deri në ato shumë të imëta.
3. A e shisni zëvendësimin e mekanizmit?
Jo, ne nuk e shesim zëvendësimin, por mund të shesim pjesë individuale të mekanizmit të mullirit të piperit nëse jeni një dyqan.
4. Si e siguroni cilësinë?
Së pari, ne kemi rreptësi IPQC dhe inspektim OQC; Së dyti, ne do të dërgojmë disa mostra falas për konfirmimin e klientit.
Për më tepër, cilësia mund të garantohet 100% përmes Urdhrit të Sigurimit të Tregtisë përmes Alibaba. Alibaba do të miratojë cilësinë.
5. Si e pastroni këtë?
Shtë e thjeshtë për t'u çmontuar për të pastruar dhe instaluar, ne do të furnizojmë diagramin e montimit dhe udhëzimet nëse është e nevojshme.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta