Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard

  Material: Metal, Alumina, Metal And Plastic

  Style: Manual

  Milled Food: Pepper

  Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

  Application: Commercial, Used In Wooden Pepper Mill

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Specification: Standard Type

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

Bërthama e makinerisë së bluarjes së specit është bërë nga qeramika teknike, avantazhi më i madh i mulli qeramik në kompletin e pjesëve të mullirit të piperit është rezistencë e shkëlqyeshme ndaj konsumit dhe gërryerjes pa ndryshk pa marrë parasysh sa kohë përdorni. Kështu që mund të bluaj kripë shkëmbi, kokrra piper dhe një larmi erëzash. Ne ofrojmë një përzgjedhje të pajisjeve të metaleve të qeramikës, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi.

Ishte i famshëm për shumë karakteristika të shkëlqyera:

1. Lehtë për tu rregulluar dhe bluar në mënyrë të njëtrajtshme dhe në një madhësi shumë të qëndrueshme

2. Lehtë për tu mbledhur dhe instaluar dhe çmontuar për të pastër, gjithashtu i lehtë për t’u zëvendësuar

Pepper Mill Mechanism Pepper Mill Parts Pepper Mill Grinder Parts

Përparësia jonë

● Ne jo vetëm që ofrojmë një shumëllojshmëri të pajisjeve standarde të pjesës së mullirit të piperit, por gjithashtu mbështesin shërbimin e bërë me porosi.

3 ~ 30 inç kits mekanizëm piper të gjatë kripë mulli mulli janë në dispozicion, nëse ka bosht të gjatë, ju lutemi na kontaktoni për të konsultuar

● Mbështetje nga rastet e prototipizimit me renditje të sasive të vogla në aftësinë e prodhimit masë për një kohë të shkurtër.

Samples Shembuj falas në llojet standarde, dizajni standard mund të sigurohet për sendet me stok, por mallrat mbledhin.


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

1. Pse ta zgjidhni këtë?

Si disa komente të klientëve, ata kanë pasur një komplet mekanizmi për kthimin e mulli të mullirit të piperit rreth 10 vjet, por ende funksionojnë shkëlqyeshëm.

2. A mund të jetë i rregullueshëm?

Po, mund të rregullohet për të marrë madhësinë tuaj të pritshme të grurit nga ato të trashë deri në ato shumë të vogla.

3. A e shisni zëvendësimin e mekanizmit?

Jo, ne nuk e shesim zëvendësimin, por mund të shesim pjesë individuale të mekanizmit të mullirit të piperit nëse jeni një dyqan.

4. Si e siguroni cilësinë?

Së pari, ne kemi rreptësi IPQC dhe inspektim OQC; Së dyti, ne do të dërgojmë disa mostra falas për konfirmimin e klientit.

Më tej, cilësia mund të garantohet 100% përmes Urdhrit të Sigurimit të Tregtisë përmes Alibaba. Alibaba do të miratojë cilësinë.

5. Si e pastroni këtë?

Easyshtë e thjeshtë për t'u çmontuar për t'u pastruar, ne gjithashtu do të ofrojmë një udhëzim ssemble gjithashtu.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta