Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill > Mekanizëm qeramik bluarje për mulli pjekur

Mekanizëm qeramik bluarje për mulli pjekur
Mekanizëm qeramik bluarje për mulli pjekur
Mekanizëm qeramik bluarje për mulli pjekur

Mekanizëm qeramik bluarje për mulli pjekur

Çmimi i njësisë: USD 0.18 - 0.25 / Set/Sets
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 20 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: 95% Alumina

Color: White

Specification: Standard Type

Features: Excellent Wear Resistance

Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

Application: Used In Wooden Pepper Mill, Grinder

Product Name: Ceramic Grinding Burr For Pepper Mill

Shape: Conical Ceramic Burr

Item: Ceramic Grinding Mechanism For Pepper Mill

Key Word: Ceramic Grinding Mechanism, Ceramic Burr

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: FDA, LFGB

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Mekanizëm qeramik bluarje për mulli pjekur

Mekanizmi qeramik është bërë nga qeramika e oksidit të aluminit ose qeramika steatite. Të gjitha këto mekanizma qeramikë bluarje janë në përputhje me FDA, kërkesë LFGB. Me rezistencën më të lartë të veshin, anti-korrozioni dhe karakteristikat eko-miqësore të materialeve teknike qeramike, burr eramik grinding ka një jetëgjatësi shumë më të gjatë se ato metalike dhe plastike. Aktualisht, ajo ka më shumë avantazh sesa përpunimi i metaleve me kosto të efektshme.

Ne kemi furnizuar shumë dhjetra mekanizma qeramikë të grimcuar me stoqe të mjaftueshme. Kjo mund të na ndihmojë të përmbushim kërkesat urgjente të klientëve tanë në një kohë të shkurtër. Gjithashtu, një mostër falas është në dispozicion për të ofruar kur klienti ka nevojë për të kontrolluar cilësinë. Çdo ODM, kërkesa OEM është i mirëpritur .

Produkte të ngjashme

Pepper mill ceramicsCeramic part for pepper millCeramic grinder for pepper millCheap ceramic part for pepper grinder

Forca dhe përparësia jonë

★ Përkrahni prototyping në prodhimin e vëllimit të lartë me pajisje prodhimi në shtëpi

★ Më shumë se 14 vjet përvojë profesionale prodhuese për komponentët e avancuar qeramike

Më shumë se 50 lloje të ndryshme të bërjes së qeramikës që prodhuam

★ 10 + shitje të nxehtë dhe alumini tipike, steatite qeramike grirë burr për piper / erëz / kripë / mulli barishte

★ Inxhinieria profesionale, shitjet dhe ekipi pas shitjes, mbështesin zgjidhjet më të optimizuara

500+ klientë nga e gjithë bota dhe për të mbajtur ngritjen

Grafiku kryesor i prodhimit

Main manufacturing flow chart


Pyetjet e bëra më shpesh (FAQ)

Pyetje 1: A prodhoni burr të përpunuar qeramikë të përshtatur?

A: Po, ne mbështesim shumëllojshmëri të shërbimit të personalizuar për OEM, ODM.

Pyetja 2: A mund të kemi disa mostra për testim?

A: Po, ne mund të ofrojmë mostra falas për testin tuaj nëse janë tipa standarde me stoqe.

Pyetja 3: Cila është MOQ dhe koha e çastit?

A: Nëse bërthama qeramike e bluarës i përket tipit standard, MOQ është 1000 copë; Nga ana tjetër, MOQ do të jetë 5000 copë kur është një dizajn i veçantë.

Pyetja 4: Si e siguroni cilësinë?

A: Ne kemi një sistem të rreptë të kontrollit të cilësisë nga analiza e materialeve në hyrje deri te inspektimi i cilësisë që po largohet.

Pyetja 5: Çfarë është mënyra e pagesës që pranoni?

A: Ne pranojmë transferimin bankar, letrën e kredisë, Paypal, unionin perëndimor, kartën e kreditit dhe MoneyGram.


Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere