Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Ingranazh qeramik bluarës steatite për piperin

Ingranazh qeramik bluarës steatite për piperin

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 10000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.CGS.002

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Specification: On The Request

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Application: Used In Varity Of Plastic Pepper/spice/chilly Mill

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port

përshkrim i produktit

Ingranazh qeramik bluarës steatite për piperin

Ne kemi prodhuar shumë seri të ingranazheve për bluarje qeramike për piper, erëz, mullinj të ftohtë dhe kripë mbi 15 vjet. Të dy aluminat dhe steaite, të cilat quhen si qeramikë teknikë, përdoren në këto mekanizma bluarës qeramike për shkak të eko-miqësorit (plotësoni FDA, LFGB, REACH plotësisht) , rezistencë të shkëlqyeshme ndaj konsumit dhe vetive kundër plakjes. Vegla e bluarjes qeramike është verifikuar për të ndihmuar në zgjatjen e jetës së mullinjve shumë.

Tani, ne kemi dhjetëra lloje ekzistuese standarde që të përshtaten për dizajn të ndryshëm. Shtë e lehtë të gjesh një të përshtatshme ose të ngjashëm për t'iu përshtatur mullinjve tuaj. Për më tepër, ne jemi në gjendje të ndërtojmë ndonjë ingranazh tjetër grindjeje qeramike për dizajn ose kërkesë të veçantë të klientëve dhe klientëve.

Me procesin tonë të aftë dhe me përvojë të cilësisë dhe sistemit të kontrollit, ne kemi marrë mjaft reputacion të mirë nga klientët evropianë, Afrika e Jugut dhe Azia. Deri tani, aftësia jonë e prodhimit për mekanizmin e bluarjes qeramike mund të arrijë 50 milion në vit.

Ceramic grinding mechanism


Pse na zgjodhet ne?

1. Shumë përzgjedhje e gdhendjes me bluarje qeramike të dizajnit standard me forma ekzistuese në raft
2. Mbështetni mekanizmin e personalizuar të qeramikës bluarëse sipas specifikimit të klientëve, mostra të vërteta
3. Merren me lehtësi me prototipimin dhe çështjet e R&D me urdhër gjykimi me pajisje gjithëpërfshirëse brenda
4. Kontrolli i rreptë i kostos nga çdo detaj në përpunim dhe ofron çmime shumë konkurruese
5. Ofroni shpërndarje të shpejtë dhe fleksibël në kohë sipas nevojave të klientëve për të lehtësuar presionin e aksioneve të klientëve
Workshop and quality guarantee


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Përgjigje: Ne jemi një prodhues i drejtpërdrejtë me linja prodhimi veteran dhe të aftë.
P 2: A dërgoni një mostër për të kontrolluar?
Përgjigje: Sigurisht, kampioni me modelin standard është falas, por i mbledhur mallrat.
P 3: Kur do ta dërgoni?
Një: Nëse produktet janë në magazinë, ne do të dërgojmë brenda 3 ditësh. Përndryshe, duhen 2 javë.
P 4: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.
P 5: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?
Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.
P 6: Si e siguroni cilësinë përpara transportimit?
Përgjigje: Inspektimi i marrjes së mostrave do të bëhet çdo grumbull sipas standardit AQL. Do të bëhet një inspektim kozmetik 100%.
P 7: Me cilat produkte të tjerë merreni?
A: Ne përqëndrohemi në një shumëllojshmëri të mekanizmit të mullirit të piperit, qeramikës së metalizuar, substratit qeramik përkrah bërthamave të bluarjes qeramike.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Pjesa qeramike e gatimit Mill

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta