Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike > Fletë qeramike zirconica ultra të hollë bardhë zro2

Fletë qeramike zirconica ultra të hollë bardhë zro2
Fletë qeramike zirconica ultra të hollë bardhë zro2
Fletë qeramike zirconica ultra të hollë bardhë zro2
Fletë qeramike zirconica ultra të hollë bardhë zro2
Fletë qeramike zirconica ultra të hollë bardhë zro2

Fletë qeramike zirconica ultra të hollë bardhë zro2

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: Alumina

Color: White, Pink

Max. Size: 250mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. Wall Thickness: 0.25mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Waser, Ceramic Disc, Heat-sink Plate

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Fletë qeramike ultra zirconike

Fletët qeramike të zirkonit përdoren në shumë aplikacione elektronike ku kërkohet një shtresë e hollë izoluese e materialit termikisht të qëndrueshëm për të kryer ngrohje larg komponentëve elektronikë ndërkohë që i izolon ato elektrike. Përveç kësaj, klasa e ndryshme e fletës alumini qeramike është në dispozicion për të furnizuar.

Prona të paluajtshme me izolim të shkëlqyer, forcë të lartë mekanike, përçueshmëri të lartë termike, koeficient të ulët të zgjerimit, rezistencë të vogël dielektrike, rezistencë në temperaturë të lartë, rezistencë e shkëlqyeshme ndaj erozionit dhe konsumit, cilësi e mirë në nxehtësinë e shokut kimik dhe të ftohtit.

Produkte të ngjashme:

Alumina ceramic substrateLaser cuttting substrateDry pressing 99.5% alumina ceramic substrate


Pink alumina ceramic substrate


Company profile


Manufacturing processing flow chart


FAQ:

Q1: A mund të ofroj produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë e mbështesim kërkesën për porosi sipas dimensioneve të ndryshme, dizajnit dhe trajtimit sipërfaqësor.

Q2. Kur mund të marr çmimin?

Përgjigje: Ne rregullisht citojmë brenda 24 orëve pasi ne marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin, ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne do të vazhdojmë kërkesën tuaj si prioritet.

Q3. Sa kohë mund të pres që të marr mostrën?

A: Pasi të keni paguar ngarkesën e mostrës dhe na dërgoni dosjet e konfirmuara, mostrat do të jenë të gatshme për dërgim në 4 javë. Mostrat do të dërgohen tek ju nëpërmjet express dhe arrijnë në 3 ~ 5 ditë pune. Ju mund të përdorni llogarinë tuaj të shprehur të parapagimit nëse nuk keni llogari.

Pyetja 4: Sa zgjat procedura e tërë procedura?

A: Pasi të vendosni një urdhër, koha e prodhimit është rreth 25 ditë pune.

Q5. Si ta sigurojmë cilësinë?

A: Dimensioni nga çdo grumbull do të kryhet inspektimi i mostrës sipas standardit ndërkombëtar AQL. 100% inspektimi kozmetik do të bëhet.

Q6. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

A: Ne jemi një prodhues profesional. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.


Contact us


Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Nënshtresa qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere