Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit > Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile

Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile
Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile
Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile
Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile
Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile

Udhëzues për fije qeramike prej keramike për makineri tekstile

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: Zirconia

Specification: Customized, Or Standard Type Available

Straighness: 0.01mm

Roundness: 0.005mm

Surface Treatment: Diamond Polish

Features: Withstand Varity Of Harsh Working Environment

Color: White

Application: Work As Ceramic Substrate In Electronic

Cerficate: ISO9001:2015

Roughness: Best To Be Ra0.01

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Udhëzuesi i qeramikës së oksidit të zirkonit është një udhëzues i optimizuar i qeramikës në makineri tekstile të ndryshme. Karakteristikat e zirkonit, të tilla si rezistenca e shkëlqyer veshin, fërkime të ulëta me vetë-lubrifikim, zgjerim të ulët termik dhe anti-kimi, ndihmojnë makineritë e tekstilit të përmirësojnë efikasitetin e tyre të punës, zgjasin jetën e tyre dhe ulin koston e mirëmbajtjes.

Ne ofrojmë një udhëzues të plotë të fijeve të qeramikës të zirkonit për makineritë e tekstilit, duke përfshirë udhëzuesin e fijeve të zirkonit, udhëzuesin e syrit qeramik, udhëzuesin e qeramikës së çarçafëve, udhëzuesin e qeramikës dhe kështu me radhë.

Me linjën tonë të prodhimit të saktësisë, ne mund të arrijmë një kërkesë shumë të ngushtë dimensionale dhe të bëjmë tolerancën për ± 0.01mm për madhësitë kryesore. Gjithashtu, është një proces i rregullt për lustrim, ne mundësojmë që vrazhdësia të jetë Ra0.02.

Features:

● Rezistencë të lartë ndaj konsumimit

● Rezistencë të shkëlqyer veshin

Nuk ka korrozioni, anti-kimi

● Performancë e pakrahasueshme


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Çmimi konkurrues për pjesët standarde Kosto efektive

Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël Orari i prodhimit fleksibël

Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë Mbështetjen e grumbullimit shumë të vogël ose të provës

Ofrimi ose propozimi i një zgjidhjeje të optimizuar Konsulencë informacioni teknik

Shërbimi ynë

Why choose us


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere