Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Unaza e Qepallës Qeramike e Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit
Unaza e Qepallës Qeramike e Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit
Unaza e Qepallës Qeramike e Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

Unaza e Qepallës Qeramike e Zirconia për teknologjinë e nënshkrimit

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Material: Zirconia

  Specification: Customized, Or Standard Type Available

  Straighness: 0.01mm

  Roundness: 0.005mm

  Surface Treatment: Diamond Polish

  Roughness: Ra0.2, Or Better

  Features: Withstand Varity Of Harsh Working Environment

  Color: White

  Application: Work As Ceramic Seal Seat In Pump

  Cerficate: FDA, RoHS

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Unaza e vulosjes qeramike të zirconia për teknologjinë e nënshkrimit është një pjesë kryesore e çdo pompë në pajisjet shtëpiake dhe pajisjet elektrike. Ajo luan një rol vendimtar për punën e lëngshme, gaz, nënshkrimin e vajit dhe jetëgjatësinë e tij.

Me vetitë ideale të qeramikës së oksidit të zirkonit, është krijuar një ndikim shumë pozitiv në tiparet e plakjes, produktivitetin, besueshmërinë në pajisjet industriale, inxhinierinë mekanike, si industrinë e ushqimit dhe pijeve, pajisjet mjekësore, pajisjet elektrike etj.

Features:

. Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj konsumit

Rezistencë korrozioni dhe erozioni superior

● Me jetëgjatësi më të gjatë shërbimi

● Zgjeroni aplikimin dhe kosto më të ulët


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Pricemimi konkurrues për pjesët standarde Kosto efektive

Niveli i mjaftueshëm aksioneve për Llojet standarte nivelin e aksioneve të Ulët me kosto kursim

Përgjigje të shpejta me shpërndarjen fleksibël orar fleksibil prodhimit

Prototyping ndaj aftësisë së prodhimit në masë Mbështetni një grumbull shumë të vogël ose urdhrin e provës

Sigurimi ose propozimi i një zgjidhje të optimizuar cons Konsullimi teknik i informacionit

Shërbimi ynë

Why choose us


Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta