Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit > Valvula e Ballit Qeramik të Stabilizuar të Yttrium

Valvula e Ballit Qeramik të Stabilizuar të Yttrium
Valvula e Ballit Qeramik të Stabilizuar të Yttrium
Valvula e Ballit Qeramik të Stabilizuar të Yttrium
Valvula e Ballit Qeramik të Stabilizuar të Yttrium
Valvula e Ballit Qeramik të Stabilizuar të Yttrium

Valvula e Ballit Qeramik të Stabilizuar të Yttrium

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard or custom-made

Material: Zirconia

Specification: Customized, Or Standard Type Available

Straighness: 0.01mm

Roundness: 0.005mm

Surface Treatment: Diamond Polish

Roughness: Ra0.2, Or Better

Features: Withstand Varity Of Harsh Working Environment

Color: White

Application: Work As Ceramic Seal Seat In Pump

Cerficate: FDA, RoHS

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Përveç shumicës së avantazheve të valvulave të topit metalik, valvulat e topit të qeramikës së zirkonit kanë karakteristika të shkëlqyera si rezistenca super korrozioni, rezistenca e lartë e temperaturës, rezistenca ndaj konsumit dhe rezistenca ndaj erozionit
Valvula e qëndrueshme e qeramike e zirkonit janë përdorur gjerësisht në gaz natyror të lëngët, të lëngët, të lartë të temperaturës me avull dhe baltë në industrinë petrokimike, metalurgjike, letër-marrëse, termocentrale, rafinim të naftës dhe industri të tjera. Kjo është një zëvendësues ideal për valvulat e çelikut Titanium në rastin e korrozionit të fortë.
Valvolat e topit qeramike të oksidit të zirconiumit kanë avantazhet e ekonomisë me kosto të ulët, me funksionim të lartë dhe jetëgjatësi të gjatë (2-4 herë për aq kohë sa valvulat titan). Modalitetet e saj të vozitjes përfshijnë manual, pneumatik, rivendosjen e pranverës pneumatike, elektrike dhe kështu me radhë. Gjithashtu mund të hartojë valvola të ndryshme të veçanta qeramike sipas kërkesave të përdoruesit.

Features:

● Rezistencë të shkëlqyer veshin

Rezistencë superiore ndaj korrozionit dhe erozionit

● Me jetëgjatësinë më të gjatë të shërbimit

● Aplikim më i gjerë


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Çmimi konkurrues për pjesët standarde Kosto efektive

Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël Orari i prodhimit fleksibël

Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

Ofrimi ose propozimi i një zgjidhjeje të optimizuar Konsulencë informacioni teknik

Shërbimi ynë

Why choose us


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere