Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit > Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara

Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara
Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara
Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara
Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara
Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara

Oksid i zirkonit të ngjeshur të thatë Substrate qeramike të stabilizuara

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: Zirconia

Specification: Customized, Or Standard Type Available

Straighness: 0.01mm

Roundness: 0.005mm

Surface Treatment: Diamond Polish

Roughness: Ra0.2, Or Better

Features: Withstand Varity Of Harsh Working Environment

Color: White

Application: Work As Ceramic Substrate In Electronic

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Substrati qeramik i stabilizuar nga oksidi i zirkonit ofron shumë karakteristika të ndryshme nga substanca të tjera teknike qeramike, si zgjerimi i lartë termik i ngjashëm me çelik, përçueshmëri e shkëlqyer e ulët termike, rezistencë e madhe e thyerjeve, vetitë më të mira mekanike dhe kështu me radhë.

Me karakteristikat e tyre të jashtëzakonshme, Është e lehtë për të marrë substancë më të hollë dhe më të saktë qeramike përmes përpunimit të CNC, prerjes me lazer. Gjithashtu Ajo mund të arrijë bashkimin nga qeramike në çelik.

Metodat e formimit:

Kallëp ngjitës, Shtypje e thatë, Shtypur me nxehtësi,

Aftësia e procesit dytësor:

Prerje me laser, lapping, bluarje, lustrim, metalizim


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Çmimi konkurrues për pjesët standarde Kosto efektive

Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël Orari i prodhimit fleksibël

Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

Ofrimi ose propozimi i një zgjidhjeje të optimizuar Konsulencë informacioni teknik

Shërbimi ynë

Why choose us


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere