Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Kushineta me performancë të lartë

Kushineta me performancë të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: Zirconia, Alumina Optional

  Color: White, Black, Yellow, Invory Optional

  Specification: Customized, Or Standard Type Available

  Stragihtness: 0.01mm

  Roundness: 0.005mm

  High Precision Process: Fine Grinding And Polishing

  Roughness: Ra0.2 Or Better

  Application: Work As Ceramic Shaft In Plunger

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ne kemi qenë të furnizuar me bosht të ndryshëm kumarxhi për mikro motorik special, pajisje për kujdesin mjekësor, matës me saktësi matëse dhe instrument, pompë dhe kumarxhi nga desgin të ndryshëm, specifikime të ndryshme dhe proces të ndryshme të saktësisë. Të gjithë këta plungers, bosht qeramike do të jenë bluarje të hollësishme të shkëlqyeshme dhe lustrim diamanti për të reduktuar fërkimin në operacionin e mëtejshëm. Ju lutemi të keni një vështrim në vijim për më shumë detaje.


Materiali opsional për boshtin e keramit të kumarit:

● Qeramikë të oksidit të aluminit ● Qeramikë të oksidit të zirconiumit

Tiparet e kryeministrit:

Rezistencë të shkëlqyer veshin Rezistencë me temperaturë të lartë

Rezistencë e fortë meteorologjike Fërkime të ulëta me vetë lubrifikim

● Rezistenca ndaj korrozionit ● Radioresistance

Forca e jashtëzakonshme mekanike ● Rezistenca ekstreme e ftohtë

Forca jonë: Përfitimi i klientëve

Çmimi konkurrues për pjesët standarde Kosto efektive

Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël Orari i prodhimit fleksibël

Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

Ofrimi ose propozimi i një zgjidhje optimale Konsultimi i informacionit teknik

A po kërkoni një bosht qeramike për motorin mikro elektrik aktualisht? Nëse po, ju lutemi mos na kontaktoni. Ne do të përpiqemi më të mirën që t'ju ofrojmë cilësinë dhe shërbimin si pritshmërinë tuaj.

Shërbimi ynë

Why choose us


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta