Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit > Teknike Mini Zirconia Heshta qeramike

Teknike Mini Zirconia Heshta qeramike

Teknike Mini Zirconia Heshta qeramike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.ST.004

Material: Zirconia

Color: Invory

Specification: Customized, Or Standard Type Available

High Precision Process: Fine Grinding, Polishing

Application: Work As Ceramic Shaft In Micro Special Motor

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ne furnizimin me të ndryshme të mini zirconia qeramike bosht për mikro motor të veçantë, pajisjet e kujdesit mjekësor, precision matës metër dhe instrument, pompë dhe kumarxhi nga desgin të ndryshme, specifikimet e ndryshme dhe procesi të ndryshme saktësi. Të gjitha këto boshte mini zirconia do të jenë bluarje të hollësishme të shkëlqyeshme dhe lustrim diamanti për të reduktuar fërkimin në operacion më tej. Ju lutemi të keni një vështrim në vijim për më shumë detaje.


Materiali opsional për boshtin qeramik:

● Qeramikë të oksidit të aluminit ● Qeramikë të oksidit të zirconiumit

Tiparet e kryeministrit:

Rezistencë të shkëlqyer veshin Rezistencë në temperaturë të lartë

Rezistencë e fortë meteorologjike Fërkime të ulëta me lubrifikim të vetë

● Rezistenca ndaj korrozionit ● Radioresistance

Forca e jashtëzakonshme mechnical ● Rezistenca ekstreme e ftohtëForca jonë: Përfitimi i klientëve

Çmimi konkurrues për pjesët standarde Kosto efektive

Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël Orari i prodhimit fleksibël

Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

Ofrimi ose propozimi i një zgjidhje optimale Konsultimi i informacionit teknik

A jeni duke kërkuar për disa bosht qeramike të zirkonit për motorin mikro elektrik aktualisht? Nëse po, ju lutemi mos na kontaktoni. Ne do të përpiqemi më të mirën që t'ju ofrojmë cilësinë dhe shërbimin si pritshmërinë tuaj.

Shërbimi ynë

Why choose us


Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponentet qeramike të zirkonit > Komponenta qeramike e zirkonit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere