Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Pasqyrë e ngurtë Tub qeramike Zirkonia e lëmuar
Pasqyrë e ngurtë Tub qeramike Zirkonia e lëmuar

Pasqyrë e ngurtë Tub qeramike Zirkonia e lëmuar

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: Zirconia Oxide

  Max. OD: 300mm

  Max. Overall Length: 500mm

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Min. ID: 1mm

  Min. Wall Thickness: 0.6mm

  Application: Ceramic Heating Tube, Ceramic Support Tube

  Product Name: Zirconium Oxide Ceramic Tube

  Color: Pure White, Yellow, Black

  Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Tem

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Pasqyrë e ngurtë Tub qeramike Zirkonia e lëmuar

Ndërsa tufa e oksidit të zirkonit ka këto karakteristika të jashtëzakonshme:
-Vendosje e lartë e veshin
-Vendosje e lartë ndaj korrozionit
-Mundësi rezistencës elektrike
-Koeficienti i ulët i zgjerimit termik
-Fuqia e shkëlqyeshme tesile
-Pavarësisht nga forca d ielektrike
etj. Kjo është arsyeja pse shumë klientë e zgjedhin atë të përdorur në mjedis të ashpër diversiteti .
Kemi një material të zirkonisë opsionale e cila konsiston në përqindje të caktuar të oksideve të tjerë shtesë si Yttria (Y2O3) ose Magnesia (MgO). Në varësi të materialit doping, pronat e ndryshme të materialit mund të arriheshin për shkak të ndikimit në mikrostrukturën e kompleksit.

Ne furnizojmë me shumëllojshmëri të mëngës qeramike të lëmuar me saktësi dhe bosht qeramik, kunj qeramike, tub eramik c , tub qeramik, shufër qeramike në qeramikën e oksidit të zirkonit.

Ne kemi shtypjen e vet të thatë, presion ISO, injeksion dhe linjë prodhimi të nxehtë të ngutshme, kjo na bën të kemi aftësi të mjaftueshme për të përfunduar mostrat prototipuese ose urdhrin e provës. Diversiteti i një tolerance të nivelit kompleks ose të ndryshëm mund të arrihet përmes përpunimit CNC, lapping,Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 15 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende.


Përparësia jonë

Workshop and quality guaranteeInformacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Tub Zirconia qeramike

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta