Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramikeTub Zirconia qeramike

Tub Zirconia qeramike

Kategoritë e produkteve të Tub Zirconia qeramike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Tub Zirconia qeramike , furnizuesit Tub Zirconia qeramike / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Industriale Zirconia qeramike Tube R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Yttria stabilizoi tuba qeramike të zirkonit

  Yttria stabilizoi tuba qeramike të zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub prej qeramike të zirkonit Tuba qeramike e zirkonit ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç...
  • Tubacione qeramike të lëmuara me zirconia

  Tubacione qeramike të lëmuara me zirconia

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub prej qeramike të zirkonit ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç procesit themelor të...
  • MgO Tub i stabilizuar i qeramikës së zirkonit

  MgO Tub i stabilizuar i qeramikës së zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 50,000 sets/month
  span style = "font-size: 18px; line-lartësi: 21px; ngjyra: # E53333;"> Magnesia stabilizuar zirconia tub qeramike Përshkrim: Materialet e qeramikës të Zirkonit sigurojnë rezistencë të shkëlqyeshme të erozionit, korrozionit dhe konsumit së bashku me rezistencën ndaj temperaturës, rezistencën ndaj thyerjeve...
  • YSZ zirconia tub qeramike katrore

  YSZ zirconia tub qeramike katrore

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub katror qeramike të zirkonit Përshkrim: Një varg i tubit katror qeramik të zirkonit mund të dizajnohet në objektin tonë. Zakonisht, është formuar nga injeksion i derdhur me qeramikë, pastaj u qëllua për të përfunduar produktet. Ndonjëherë, nevojiten një gjatësi shumë të lartë precize, ne do të vazhdojmë sipërfaqen...
  • Llak i Lartë i Qëndrueshëm i Zinkuar me Qeramikë
  • Llak i Lartë i Qëndrueshëm i Zinkuar me Qeramikë
  • Llak i Lartë i Qëndrueshëm i Zinkuar me Qeramikë

  Llak i Lartë i Qëndrueshëm i Zinkuar me Qeramikë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Si thonjtë e oksidit të zirkonit kanë këto karakteristika të jashtëzakonshme: - Rezistencë e lartë e veshin - Rezistencë e lartë korrozioni - Rezistenca e mirë
  • Vishni rrota qeramike të lëmuar të zirkonit

  Vishni rrota qeramike të lëmuar të zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 50,000 sets/month
  Përshkrim: Udhëzuesi i rrotullës së qerres së zirkonit përdoret gjithmonë për tela me emalim ose me fije mëndafshi të orientuar në mënyrë të përshtatshme, pjesë e makinave të ndryshme të dredha-dredha dhe makinerisë tekstile. Niveli i lustrimit të brazdës mund të shkel Ra0.2 ose më të lartë, Në aplikacion, rrotullimi...
  • Y2O3 ka stabilizuar zirconia mëngë qeramike

  Y2O3 ka stabilizuar zirconia mëngë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Zirconia / ZrO2 / Zirkonium Oxide është materiali më i famshëm me performancë të lartë midis të gjitha qeramikave të oksidit. Këto lloje të komponentëve c eramic janë bërë nga bazuar në Oksid Zirconium në përgjithësi, por që përbëhen në përqindje të caktuar të oksideve të tjera shtesë si Yttrium (Y2O3) ose Magnesia...
  • Tub me qeramikë të zirkonit me xham të veçantë

  Tub me qeramikë të zirkonit me xham të veçantë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Zirconia / ZrO2 / Zirconium Oxide janë përhapur gjerësisht në industrinë moderne dhe luajnë një rol shumë të rëndësishëm për shumë komponente të ndryshme industriale qeramike, materiale të famshme me performancë të lartë midis të gjitha qeramikave të oksidit. Këto lloje të komponentëve c eramic janë bërë nga bazuar në...
  • Veshin rezistencë YSZ ZrO2 Zirconia Bushing qeramike
  • Veshin rezistencë YSZ ZrO2 Zirconia Bushing qeramike
  • Veshin rezistencë YSZ ZrO2 Zirconia Bushing qeramike

  Veshin rezistencë YSZ ZrO2 Zirconia Bushing qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Si thonjtë e oksidit të zirkonit kanë këto karakteristika të jashtëzakonshme: - Rezistencë e lartë e veshin - Rezistencë e lartë korrozioni - Rezistenca e mirë
  • Yttria Pjesërisht e Stabilizuar ZrO2 Zirconia Bush qeramike
  • Yttria Pjesërisht e Stabilizuar ZrO2 Zirconia Bush qeramike
  • Yttria Pjesërisht e Stabilizuar ZrO2 Zirconia Bush qeramike
  • Yttria Pjesërisht e Stabilizuar ZrO2 Zirconia Bush qeramike

  Yttria Pjesërisht e Stabilizuar ZrO2 Zirconia Bush qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Si thonjtë e oksidit të zirkonit kanë këto karakteristika të jashtëzakonshme: - Rezistencë e lartë e veshin - Rezistencë e lartë korrozioni - Rezistenca e mirë
  • Qëndrueshmëri e lartë Threaded tub YTZP qeramike
  • Qëndrueshmëri e lartë Threaded tub YTZP qeramike
  • Qëndrueshmëri e lartë Threaded tub YTZP qeramike
  • Qëndrueshmëri e lartë Threaded tub YTZP qeramike

  Qëndrueshmëri e lartë Threaded tub YTZP qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Në aplikacionin e veçantë, është i nevojshëm tipi i ndërprerë i caktuar. Ne jemi të aftë të ndërtojmë varietete të fijeve të jashtme dhe të brendshme të tubit të qeramikës zirconium. Tub YTZP qeramike ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike....
  • Tub i qeramikës me oksid të avancuar të zirconiumit
  • Tub i qeramikës me oksid të avancuar të zirconiumit
  • Tub i qeramikës me oksid të avancuar të zirconiumit
  • Tub i qeramikës me oksid të avancuar të zirconiumit

  Tub i qeramikës me oksid të avancuar të zirconiumit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub oksid zirconium qeramike ka një karakter të shquar në vetitë fizike dhe termike sesa të gjitha materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç procesit themelor të formimit për...
  • Tubat prej qeramike me qeramikë me shumë qime
  • Tubat prej qeramike me qeramikë me shumë qime
  • Tubat prej qeramike me qeramikë me shumë qime
  • Tubat prej qeramike me qeramikë me shumë qime

  Tubat prej qeramike me qeramikë me shumë qime

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Lëndë të vetme, leshi të dyfishtë dhe tub 4 qeramike të zorres, ka një karakter të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç...
  • Tub me qeramikë të Zirkonit
  • Tub me qeramikë të Zirkonit
  • Tub me qeramikë të Zirkonit
  • Tub me qeramikë të Zirkonit

  Tub me qeramikë të Zirkonit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tuba qeramike e zirkonit ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç procesit themelor të formimit për...
  • Tapered Yttria Tubacione Qeramike të Zirconia Pjesërisht të Stabilizuara
  • Tapered Yttria Tubacione Qeramike të Zirconia Pjesërisht të Stabilizuara
  • Tapered Yttria Tubacione Qeramike të Zirconia Pjesërisht të Stabilizuara
  • Tapered Yttria Tubacione Qeramike të Zirconia Pjesërisht të Stabilizuara

  Tapered Yttria Tubacione Qeramike të Zirconia Pjesërisht të Stabilizuara

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Ndonjëherë, një formë e veçantë e tubit të qeramikës së zirkonit nevojitet për të arritur kërkesat specifike të tyre. Ne përqëndrohemi në procedimin e varietetit të tubave të posaçëm ZrO2 të qeramikës, të tilla si kon-formë, formë ovale, formë lakimi dhe kështu me radhë. Të gjitha këto tuba qeramike të zirconiumit...
  • Izolatori i tubit qeramik të stabilizuar nga Yttria
  • Izolatori i tubit qeramik të stabilizuar nga Yttria
  • Izolatori i tubit qeramik të stabilizuar nga Yttria

  Izolatori i tubit qeramik të stabilizuar nga Yttria

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub prej qeramike të zirkonit Tuba qeramike e zirkonit ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç...
  • Përdorni tub qeramik të qëndrueshëm ZrO2
  • Përdorni tub qeramik të qëndrueshëm ZrO2
  • Përdorni tub qeramik të qëndrueshëm ZrO2
  • Përdorni tub qeramik të qëndrueshëm ZrO2

  Përdorni tub qeramik të qëndrueshëm ZrO2

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub prej qeramike të zirkonit Tuba qeramike e zirkonit ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç...
  • Tub me qeramikë të vogël me mikrobazë të vogël
  • Tub me qeramikë të vogël me mikrobazë të vogël
  • Tub me qeramikë të vogël me mikrobazë të vogël

  Tub me qeramikë të vogël me mikrobazë të vogël

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub prej qeramike të zirkonit Tuba qeramike e zirkonit ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç...
  • Yttria Stabilizuar ZrO2 Cilindër Zirconia Qeramike
  • Yttria Stabilizuar ZrO2 Cilindër Zirconia Qeramike
  • Yttria Stabilizuar ZrO2 Cilindër Zirconia Qeramike

  Yttria Stabilizuar ZrO2 Cilindër Zirconia Qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Tub prej qeramike të zirkonit Tuba qeramike e zirkonit ka një karakteristikë të shquar në vetitë fizike dhe termike se sa të gjithë materialet e tjera të avancuara qeramike. Materiali tipik i oksidit të zirkonit që kemi është yttria stablized, magnezia stablized ato. Varet nga kërkesa e veçantë e klientëve. Përveç...

Kinë Tub Zirconia qeramike furnizuesit

Tuba qeramike Zircona ka disa charteristics të jashtëzakonshme sesa tuba të tjerë qeramike të gjobës, është më lehtë të arrihet një sfidë e ngurtë teknike.


Ne jemi specizling në yttria dhe magnezia stablized tuba zircia qeramike me desgin standarde dhe të veçantë. Gjithashtu kemi aftësi prototyping për të mbështetur programet e R & D të klientëve .