Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Pjesë qeramike të metalizuara Mo / Mn
Pjesë qeramike të metalizuara Mo / Mn
Pjesë qeramike të metalizuara Mo / Mn

Pjesë qeramike të metalizuara Mo / Mn

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA
Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Color: White, Pink Optional

  Metallization Type: Mo/Mn ,W Optional

  Thickness Of Metallization: 20~40um

  Thickness Of Plating: Thin Or Thick Film Avaiable

  Feature: High Bonding Strength With Ideal Hermercity

  Material: 95% Alumina, 99% Alumina, Zirconia

  Type: Metallized Ceramic Components

  Typical Coating: Nickle Plating

  Precision Process: Fine Grinding, CNC Machining

  Application: Ceramic To Metal Joining Technology

Additional Info

  paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  prodhimtari: 500,000pcs/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,HongKong,Shanghai

përshkrim i produktit

Pjesë qeramike të metalizuara Mo / Mn

Ne ofrojmë shërbime të fabrikimit me porosi për qeramikën e metalizuar, duke përfshirë tubin qeramik tipik të metalizuar, cilindrin e metalizuar të qeramikës, unazën qeramike të metalizuar, substratin qeramik të metalizuar, vulat fundore të metalizuara për kutitë e tubave elektronikë, burimet e tensionit të lartë / rrymë me llojet tona gjithëpërfshirëse të brendshme nga formësimi deri te depozitimi i elektrolizimit / depozitimit të elektrolessë, Aftësitë përfshijnë konsulencë inxhinierike të projektimit, prototipim, shtypje, përpunim, metalizim, veshje, brazing të thjeshtë. Rezulton se ne jemi në gjendje t'ju ofrojmë shumëllojshmëri të izolantit të qeramikës së metalizuar me cilësi të lartë dhe çmim konkurrues.

Metallized Ceramics


Karakteristikat kryesore të pjesëve të metalizuara qeramike

Accepts Pranon me shpejtësi metalizimin e Mo / Mn ose W për gërshetimin në temperaturë të lartë të shumëllojshmërive metalike në asambletë qeramike

Strength Forcë e shkëlqyeshme e lidhjes me shkallën ideale të rrjedhjes ● E dendur, jo poroze dhe e shtrënguar vakum Resist Rezistencë e vëllimit të lartë

Koeficienti i ulët i zgjerimit ................... sulmi i reziston kimike ................. rezistente ndaj zjarrit dhe jo -outgassing

Forca jonë për pjesët e metalizuara qeramike

● çmimeve konkurruese standarde Ofrimi ● Mbështetje pikës përshtatur s ● Gjendja e procesit saktësi mesme e artit

Response Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël ● Prototyping ndaj aftësisë së prodhimit në masë

Përfitimi i klientëve nga pjesët e metalizuara qeramike

● Me kosto efektive schedule Orari fleksibël i prodhimit ● Konsumatori mund të hartojë saktësinë e tyre ideale

● Mbështetni një grumbull shumë të vogël ose urdhër provë për projektet R&D er Ofroni konsultim dhe informacion teknik teknik


Biseda kryesore e rrjedhës prodhuese

Ne kemi një gjithëpërfshirje të plotë të pajisjeve të prodhimit për qeramikën e metalizuar nga formimi në elektroplating.

Na ndihmon të bëjmë konsistencën dimensionale shumë mirë. Gjithashtu, duke na ndihmuar të ofrojmë një çmim konkurrues.

Manufacturing Process for Metallized Ceramics


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A është në dispozicion për të siguruar produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne mund të mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas dimensioneve të ndryshme, modelimit dhe metalizimit dhe plating.

P 2. Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj.

P 3. Sa kohë zhvillohet e gjithë procedura?
Përgjigje: Pasi të vendosni një porosi, koha e prodhimit është rreth 25 ditë pune.

P 4. Po në lidhje me datën e transportit dhe dorëzimit?

Përgjigje: Normalisht ne përdorim Int`l Express nga dërguesi ynë, ose me numrin e llogarisë së klientit. Bëhet fjalë për 3 ~ 5 ditë pune.

P 5. Si të sigurohet cilësia?

Përgjigje: Dimensioni i çdo grumbull do të bëhet inspektimi i marrjes së mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet inspektimi 100% kozmetik.

Kategoritë e Produktit : Qeramikë të metalizuar > Komponenta qeramike me vakum

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta