Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Qeramikë termostatike

Qeramikë termostatike

Kategoritë e produkteve të Qeramikë termostatike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Komponenti qeramik termostat , furnizuesit Komponenti qeramik i Termostatit të Ksd / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Komponenti i termostatit elektrik qeramik Alumina R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Qeramikë termostatike furnizuesit

Me rezistencë të madhe izoluese, forcë të lartë mekanike të qeramikës së avancuar, është ideale që përputhet me kërkesat e pajisjeve elektrike.
 
Ne prodhojmë një seri të komponenteve qeramike themostat, nga dizajni standard në atë të veçantë, nga madhësia e vogël në atë të madhe, nga ngjyra e bardhë në atë të veçantë sipas nevojës së klientit.

Termostat qeramika përdoret gjerësisht në termostat bimetal furrë, termostat hekuri, termostat kapilar, kapak termostat switch dhe kështu me radhë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta