Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Qeramikë tekstile

Qeramikë tekstile

Kategoritë e produkteve të Qeramikë tekstile , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Komponenti qeramik i tekstilit , furnizuesit Komponenta qeramike e tekstilit të lartë të pastërtisë / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Komponentet qeramike tjerrëse R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Qeramikë tekstile furnizuesit

Si prodhues i avancuar i qeramikës profesionale, ne ofrojmë tela qeramike dhe udhëzime tekstili të përdorura në makineri tekstile me procesin me kosto më efektive para se të garantojmë cilësinë.

Ne jemi në gjendje të ofrojmë një pjesë të madhe të përbërësve qeramikë të standardizuar, ose me porosi, dhe të kemi prototyping në kapacitetin e prodhimit të volumit të lartë, madje edhe një shumë të vogël të disponueshmërisë së shumë gjurmëve.

Deri tani, qeramika e tekstilit është një aplikim më i zakonshëm në shumë makineri tekstile për shkak të përparësive të ndryshme të tyre, siç janë rezistenca e shkëlqyer e nxehtësisë, rezistenca ndaj konsumit, rezistenca ndaj aciditetit dhe koeficienti i ulët i fërkimit.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta