Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore > Hundë qeramike për makineri tekstile

Hundë qeramike për makineri tekstile

Hundë qeramike për makineri tekstile

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 50 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.SC.020

Material: Zirconia

Color: White, Yellow

Forming Method: Cerammic Injection Molding

Prime Feature: Anti-chemical And Great Wear Resistant

Application: Work As Nozzle For Textile Machinery

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 5000pcs/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 200 pieces/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Në ditët e sotme, grykë qeramike janë përdorur zakonisht në makineri tekstile për shkak të pronave të tyre të pazgjidhura rezistente dhe anti-kimike sesa ato metalike. Është një ndryshim i madh në ujitje në bujqësi. Ka një cilësi shumë më të mirë dhe saktësi rrjedhëse me grykë qeramike.

Ne jemi në gjendje të prodhojmë shumë lloje të hundës sprial qeramike nëpërmjet formimit injeksion qeramike, ose metodë të thatë ngutshme formësimin. Të gjithë kanë një trup qeramik shumë të dendur dhe rezistencë, ne jemi të lehtë për të marrë një tolerancë të ngushtë dimensionale pas formimit të drejtpërdrejtë.

Ne jemi në gjendje të prodhojmë të gjitha grykë qeramike të ndryshme të projektimit. Çfarëdo që të jetë prototyping ose prodhim në masë për kosto poshtë, ne mund t'ju mbështesim.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende


Avantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere