Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Grykë qeramike e aluminit me cilësi të lartë sprial

Grykë qeramike e aluminit me cilësi të lartë sprial

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 50 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.SC.018

  Material: 96% Alumina

  Color: White

  Forming Method: Cerammic Injection Molding

  Prime Feature: Anti-chemical And Great Wear Resistant

  Application: Work As Desulfurization Spiral Nozzle

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 5000pcs/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 200 pieces/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Me zhvillimin modern të industrisë, grykësi tranditional në metal nuk mund të arrijë rolin e tyre shumë mirë, sidomos në disa korrozioni të ashpër dhe pajisje të lartë veshin për spërkatje. Por materiali i avancuar qeramik ka vetitë e mahnitshme për të shërbyer në pajisjet që punojnë nën këto kushte të vështira.

Ne jemi në gjendje të prodhojmë shumë lloje të hundës sprial qeramike nëpërmjet formimit injeksion qeramike, ose metodë të thatë ngutshme formësimin. Të gjithë kanë një trup qeramik shumë të dendur dhe rezistencë, ne jemi të lehtë për të marrë një tolerancë të ngushtë dimensionale pas formimit të drejtpërdrejtë.

Ne jemi në gjendje të prodhojmë të gjitha grykë qeramike të ndryshme të projektimit. Çfarëdo që të jetë prototyping ose prodhim në masë për kosto poshtë, ne mund t'ju mbështesim.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende

Avantazhi ynë Workshop and quality guaranteeInformatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta