Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Vidhos alumini keramike rreth kokës

Vidhos alumini keramike rreth kokës

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.SC.015

  Material: 95% Alumina

  Color: White

  Specification: M5

  Feature: Super Wear Resistant With Long Service Life

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000pcs/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 2000 pieces/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ne kemi prodhuar vidhos qeramike për shumë vite, kryesisht lëndë e parë që kemi përdorur është qeramika e oksidit të aluminit dhe qeramika të zirkonit. Nëpërmjet shtypit të nxehtë ose metodës së prodhimit të derdhur qeramike të injektimit për të marrë një vidë qeramike.

Ne jemi në gjendje për të prodhuar rrudhosje të vidhave qeramike sipas vizatimeve të klientëve, si vidhosja e rrumbullakët, vidhja e kokës HEX. Gjithashtu ne kemi shumë lloje standarde jashtë rafteve.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende


Avantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta