Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Silikoni i silikonit Pin qendror qeramik

Silikoni i silikonit Pin qendror qeramik

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.SC.013

  Material: Silicon Nitride

  Color: Black

  Typical Tolerance: 0.05mm

  Precision Process: Fine Grinding, Lapping

  Surface Treatment: Polishing

  Features: Excellent Wearable, Mechanical Strength

  Application: Work As Centering Pin In Welding Field

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000pcs/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 pieces/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Është bërë nga qeramika silic nitride. Në rastin më të zakonshëm, ne përdorim derdhje injeksioni qeramike për të ndërtuar këto lloj gjilpërë të pozicionit të qeramikës, është e lehtë për të marrë një komponentë saktësie qeramike.

Ndonjëherë, nevojitet një kërkesë më e mirë e tolerancës për të plotësuar aplikacionin e përshtatur në mënyrë që të kryhet procesi dytësor, siç është tharja e hollë, lyerja, lustrimi, pastaj gjetja e specifikimit përfundimtar.


Ne jemi në gjendje të prodhojmë varietete të materialeve të tjera qeramike të qendrës, insert qeramike për vizatimin e klientëve ose mostrat me aftësinë tonë të projektimit të mykut. Çfarëdo qoftë protyping apo prodhim masiv për kosto poshtë, ne do të jemi atje t'ju ndihmojmë mirë.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende


Avantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta