Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore > Pin 95% alumini oksid qeramike udhëzues

Pin 95% alumini oksid qeramike udhëzues
Pin 95% alumini oksid qeramike udhëzues

Pin 95% alumini oksid qeramike udhëzues

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 5000 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.SC.009

Color: White, Black Optional

Typical Tolerance: 0.05mm

Surface Treatment: Polishing

Material: 95% Alumina

Specification: Min. OD 1mm, Max.50mm Capability

Precision Process: Fine Grinding

Features: Superior Mechanical Strength

Application: Work As Guide Pin

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000pcs/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 pieces/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Ky pin udhëzues qeramike është bërë prej aluminit 95%, i cili është materiali më i avancuar qeramik në terren. Është e njohur për forcën e tyre elektrike, mekanike, rezistencën në temperaturë të lartë dhe më të kuptueshëm.

Ne shpesh përdorim procesin e derdhjes së thatë, të qepur me injeksion, si formë formimi për të garantuar dendësinë e pinit qeramik.

Ndonjëherë, nevojitet një kërkesë më e mirë e tolerancës për të plotësuar aplikacionin e përshtatur në mënyrë që të kryhet procesi dytësor, siç është tharja e hollë, lyerja, lustrimi, pastaj gjetja e specifikimit përfundimtar.

Ne jemi në gjendje të prodhojmë varietete të pin qeramike, insert qeramike për vizatimin e klientëve, ose mostrat me aftësinë tonë të projektimit të mykut. Çfarëdo qoftë protyping apo prodhim masiv për kosto poshtë, ne do të jemi atje t'ju ndihmojmë mirë.

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike komponentëve në Kinë për më shumë se 11 vjet.


Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.


Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.


Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende

Avantazhi ynë

PlantWorkshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Komponenta qeramike e inxhinierisë > Komponenta qeramike strukturore

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere