Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramike > Shufra qeramike > Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike

Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike

Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Max. Overall Length: 500mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. ID: 1mm

Min. Wall Thickness: 0.6mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Pin, Ceramic Insert, Ceramic Rod

Material: Zirconia

Color: Pure White, Black, Yellow, Blue

Max. OD: 50mm

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Shufra qeramike e zirkonit

Shufra prej qeramike të zirkonit përdoren në bosht, kumarxhi, struktura nënshkrimin, industrinë e lëvizshme industriale, shpimet e naftës
pajisjet, pjesët e izolimit në pajisjet elektrike, thika qeramike, pjesë këmbimi qeramike e flokëve, me dendësi të lartë, forca të përkuljes dhe thyerja e këmbënguljes.

Produktet e kompanisë sonë përfshijnë precision ziconia qeramike, pjesë qeramike zirconia, struktura qeramike,
tuba qeramike të zirkonit, shufra prej qeramike të Zirkonit, shufra qeramike e përpunueshme për industrinë. Ne gjithashtu mund të furnizimit me
produkteve sipas vizatimeve të klientit, mostrave dhe kërkesave të performancës.

Specifikim:

1. Lloji i zirkonit: yttira stablized, Magnesia stablized ose stablized plotësisht optional

Varg diametër: 0.3 ~ 50mm

3.Rods në Round, Square dhe drejtkëndëshe janë në dispozicion.

Trajtimi sipërfaqësor: sipërfaqja cilindrike për t'u lëmuar


Produkte të ngjashme:

Yittria Stablized Zirconia Ceramic Rod99 threaded alumina ceramic rodsFine Ground 95 Alumina Ceramic Bar


Pse na zgjodhet ne?


1. Përkrahni nevojën e bërë me porosi , gjithsesi, është projekti i prototipimit, ose kosto poshtë programit.

2.With më shumë se 12 vjet OEM, përvojë ODM prodhimit.

3. Me pajisjet në shtëpi të plotë të prodhimit nga formimi në procesin e mesëm.

4. Çmimi konkurrues me kërkesë MOQ të ulët .

5. Disponueshmëria e mostrave të mostrave për tub metalik të pajisur me qeramikë.


Prezantimi i kompanisë

Company profileAvantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Shufra qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere