Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramike > Shufra qeramike > Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike

Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike

Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Max. Overall Length: 500mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. ID: 1mm

Min. Wall Thickness: 0.6mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Pin, Ceramic Insert, Ceramic Rod

Color: Pure White, Ivory, Black

Max. OD: 50mm

Material: Zirconia

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Gjilpërë me qeramikë të zirkonit

Ne kemi qenë që kanë të bëjnë me va3Y-TZP zirconia qeramike gjilpërë ha


1. Rezistenca e temperaturës së lartë, Korrozioni dhe izolimi
2. Ai mund të punojë në vakum të temperaturës së lartë dhe mjedis të korrozionit.
3. Koka qeramike është e përbërë nga alumin ose zirconia me pastërti të lartë, të formuar në makinë të ftohtë isostatic press, sintering në temperaturë të lartë, machining saktësi
Saktësia 4.Dimensionale do të jetë ± 0.001mm, shkalla e përfundimit mund të arrijë në Ra0.1, temperatura e përdorimit mund të arrijë në 1000-1600 ℃
5.Ky komponente qeramike prej alumini alumini prej alumini alumini prej alumini prej alumini prej alumini me rezistencë të lartë, përdoret gjerësisht në të gjitha llojet e pajisjeve gjysmëpërçuese

Specifikim:

1. Lloji i zirkonit: Yttria stablized, Magnesia stablized

Varg diametër: 0.3 ~ 50mm

3.Rods në Round, Square dhe drejtkëndëshe janë në dispozicion.

Trajtimi sipërfaqësor: sipërfaqja cilindrike për t'u lëmuar


Produkte të ngjashme:

Magnesia stablized zirconia ceramic rodHigh precision c799 alumina ceramic barceramic guide pin


Pse na zgjodhet ne?


1. Përkrahni nevojën e bërë me porosi , gjithsesi, është projekti i prototipimit, ose kosto poshtë programit.

2.With më shumë se 12 vjet OEM, përvojë ODM prodhimit.

3. Me pajisjet e brendshme të prodhimit të plotë nga formimi në procesin sekondar.

4. Çmimi konkurrues me kërkesë MOQ të ulët .

5. Disponueshmëria e mostrave të mostrave për tub metalik të pajisur me qeramikë.


Prezantimi i kompanisë

Company profileAvantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Shufra qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere