Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin
I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin
I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin
I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin

I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Max. Overall Length: 500mm

  Precision Process: Fine Grinding, Machining

  Min. ID: 1mm

  Min. Wall Thickness: 0.6mm

  Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

  Application: Ceramic Pin, Ceramic Insert, Ceramic Rod

  Material: Alumina

  Color: Pure White, Ivory, Black

  Max. OD: 50mm

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

I veshshëm Vendndodhja qeramike me saktësi të lartë Zirkonia Pin

Me forcë dhe forcë të shkëlqyeshme mekanike, njerëzit e quajnë zirkoninë si "çelik qeramik" në skedarin teknik qeramik. Për më tepër, zirkonia ofron një fortësi të shkëlqyeshme të lartë, rezistencë të shkëlqyeshme të goditjes termike, veti të temperaturës së lartë dhe përçueshmëri të ulët termike, për shkak të këtyre pronave të jashtëzakonshme, zirkonia konsiderohet si një lëndë e parë ideale e kunjave të vendndodhjes qeramike.
Meqenëse qeramika e zirkonisë ka një çarje të shkëlqyeshme rezistente, kështu që është më e lehtë të bëhet përpunimi me precizion të lartë për pjesën qeramike të zirkonisë, atëherë merrni një dimension me saktësi shumë të lartë.
Materiali i teknologjisë së saldimit zakonisht përdoret në çdo mjedis ekstrem, duhet të zgjidhet sipas aplikimit të ndryshëm, për të përmbushur rezistencën e tij të lartë të veshin, qëndrueshmëri të lartë, kërkesa me efikasitet të lartë.

Specifikim:

1. Opsione materiale: oksidi i zirkonit (ZrO2), oksidi i aluminit (Al2O3), nitridi i silikonit (Si3N4)

2. Diametri shkon nga 0.4 mm ~ 50 mm

3.Rodat në Round, Square dhe Drejtkëndëshe janë në dispozicion.

4.Mjekimi sipërfaqësor: sipërfaqja cilindrike që lëmohet


Produkte të lidhura:

Magnesia stablized zirconia ceramic rodHigh precision c799 alumina ceramic barceramic guide pin


Pse na zgjodhet ne?


1. Mbështetni nevojën e bërë me porosi , çfarëdo qoftë, është projekti i prototipit, ose programi i uljes së kostos.

2. Me më shumë se 12 vjet OEM, përvojë prodhuese ODM.

3. Me pajisje të prodhimit gjithëpërfshirës të brendshëm nga formimi në procesin sekondar.

4. pricemimi i vlerësuar me kërkesë të nivelit të ulët MOQ .

5. Disponueshmëria e mostrave falas për tubin qeramik të metalizuar me pajisje.


Paraqitja e ndërmarrjes

Company profilePërparësia jonë

Workshop and quality guarantee


Informacioni i kontaktit

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Shufra qeramike

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta