Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramike > Shufra qeramike > Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar

Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar

Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Max. Overall Length: 500mm

Precision Process: Fine Grinding, Machining

Min. ID: 1mm

Min. Wall Thickness: 0.6mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Pin, Ceramic Insert, Ceramic Rod

Material: Silicon Nitride

Color: Pure White, Ivory, Black

Max. OD: 50mm

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Pin udhëzues qeramike nitride silikoni

Pjesët e saldimit qeramike të bëra me nitride silikoni rrisin ndjeshëm jetën e shërbimit dhe mundësojnë nivele të larta saktësie dhe saktësi më të madhe gjatë periudhave të gjata në saldimin e projektimeve. Këmbët metalike të saldimit shpesh duhet të zëvendësohen disa herë në ditë për shkak të konsumimit dhe ngjitjes së skorjeve, ndërsa kunjat e centrifugimit të qeramikës me nitride silikoni duhet të zëvendësohen vetëm një herë në muaj.

Dhe në përgjithësi këto pjesë saldimi të bëra me qeramikë të nitridit të silikonit kërkojnë vetëm zëvendësim kur dëmtohen nga forca mekanike. Kjo jo vetëm që siguron prodhim më ekonomik në sajë të një uljeje të kostove, por gjithashtu e bën të gjithë procesin më të fuqishëm, gjë që rezulton në cilësi të qëndrueshme të produktit në vazhdimësi.

Produkte të ngjashme:

Magnesia stablized zirconia ceramic rodHigh precision c799 alumina ceramic barceramic guide pin


Pse na zgjodhet ne?


1. Përkrahni nevojën e bërë me porosi , gjithsesi, është projekti i prototipimit, ose kosto poshtë programit.

2.With më shumë se 12 vjet OEM, përvojë ODM prodhimit.

3. Me pajisjet e brendshme të prodhimit të plotë nga formimi në procesin sekondar.

4. Çmimi konkurrues me kërkesë MOQ të ulët .

5. Disponueshmëria e mostrave të mostrave për tub metalik të pajisur me qeramikë.


Prezantimi i kompanisë

Company profileAvantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Tubat qeramike > Shufra qeramike

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere