Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramikeShufra qeramike

Shufra qeramike

Kategoritë e produkteve të Shufra qeramike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shufra qeramike , furnizuesit Alumina qeramike Rod / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zirconia qeramike Rod R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

Kinë Shufra qeramike furnizuesit

Ne kemi prodhuar varietete të shufrave qeramike me një selektiv të lëndës së parë, specifikim dhe dizajn të ndryshëm, trajtim sipërfaqësor të ndryshëm.

Mund të prodhohet nëpërmjet shtypjes së nxehtë, shtypjes së thatë, derdhjes së injektimit dhe kështu me radhë. Gjithashtu pajisjet tona të përpunimit në shtëpi ndihmojnë të arrijnë saktësi të ndryshme të nivelit të dimensioneve.


Të gjitha këto shufra qeramike kanë një izolim të shquar elektrik, rezistencë të shkëlqyer me temperaturë të lartë, rezistencë kimike, rezistencë ndaj konsumimit dhe kështu me radhë. Përdoret gjerësisht në aplikime të ndryshme elektrike dhe elektronike.

Produkte të reja