Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Tubat qeramikeShufra qeramike

Shufra qeramike

Kategoritë e produkteve të Shufra qeramike , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Shufra qeramike , furnizuesit Alumina qeramike Rod / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Zirconia qeramike Rod R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike
  • Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike
  • Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike
  • Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike
  • Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike

  Bukuroshe të lëmuara të ndërprera 99 alumini al2o3 shufra qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shufra alumini qeramike Shufrat prej qeramike janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e ftohtë isostatike, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me precizion, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca ndaj konsumimit, rezistenca ndaj...
  • Machining Magnezi MgO stablized ZrO2 zirconia qeramike qeramike
  • Machining Magnezi MgO stablized ZrO2 zirconia qeramike qeramike
  • Machining Magnezi MgO stablized ZrO2 zirconia qeramike qeramike
  • Machining Magnezi MgO stablized ZrO2 zirconia qeramike qeramike
  • Machining Magnezi MgO stablized ZrO2 zirconia qeramike qeramike

  Machining Magnezi MgO stablized ZrO2 zirconia qeramike qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shufra qeramike e zirkonit Shufra prej qeramike të zirkonit përdoren në bosht, kumarxhi, struktura nënshkrimin, industrinë e lëvizshme industriale, shpimet e naftës pajisjet, pjesët e izolimit në pajisjet elektrike, thika qeramike, pjesë këmbimi qeramike e flokëve, me dendësi të lartë, forca të përkuljes dhe thyerja e...
  • Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike
  • Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike
  • Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike
  • Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike
  • Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike

  Precizitet i lartë i pastërtisë 95% alumini al2o3 shufra qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  95% shufra qeramike aluminit Shufrat qeramike të aluminit janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, shtypja e ftohtë isostatike, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me precizion, me një sërë përparësish, të tilla si rezistenca ndaj...
  • Përgatitur me saktësi c799 alumini bar qeramike
  • Përgatitur me saktësi c799 alumini bar qeramike
  • Përgatitur me saktësi c799 alumini bar qeramike
  • Përgatitur me saktësi c799 alumini bar qeramike
  • Përgatitur me saktësi c799 alumini bar qeramike

  Përgatitur me saktësi c799 alumini bar qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  C799 alumini bar qeramike Bari qeramik C799 është bërë nga qeramika prej alumini prej 99.7%, ka një rezistencë të jashtëzakonshme të konsumit, rezistencë korrozioni, fortësi të lartë, rezistencë të lartë dhe koeficient të ulët të fërkimit. Për shkak të këtyre karakteristikave, shufrat prej qeramike të aluminit mund të...
  • Kornizë e punuar me dorë 99.5% alumini bar qeramike
  • Kornizë e punuar me dorë 99.5% alumini bar qeramike
  • Kornizë e punuar me dorë 99.5% alumini bar qeramike
  • Kornizë e punuar me dorë 99.5% alumini bar qeramike
  • Kornizë e punuar me dorë 99.5% alumini bar qeramike

  Kornizë e punuar me dorë 99.5% alumini bar qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  99.5% bar alumini qeramike Bar qeramike janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, derdhja e injektimit, shtypja e ftohtë isostatike, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me precizion, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca ndaj konsumimit,...
  • Machining C799 pin aliazh qeramike aluminit
  • Machining C799 pin aliazh qeramike aluminit
  • Machining C799 pin aliazh qeramike aluminit
  • Machining C799 pin aliazh qeramike aluminit
  • Machining C799 pin aliazh qeramike aluminit

  Machining C799 pin aliazh qeramike aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pin me nyjë qeramike Pllakë qeramike janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga derdhja e injektimit, shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me saktësi, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca ndaj konsumit, rezistenca ndaj...
  • Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike
  • Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike
  • Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike
  • Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike
  • Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike

  Aliazh alumini al2o3 lëmuar me shkëlqim qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Alumina pin udhëzues qeramike Qëndrueshmëria e qeramikës është bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, shtypja e ftohtë isostatike, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi i saktë, me një numër përparësish, siç janë rezistenca e konsumimit, rezistenca ndaj...
  • Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
  • Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
  • Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
  • Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike
  • Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike

  Precizion i lartë 3Y-TZP zrO2 zirconia gjilpërë qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Gjilpërë me qeramikë të zirkonit Ne kemi qenë që kanë të bëjnë me va3Y-TZP zirconia qeramike gjilpërë ha 1. Rezistenca e temperaturës së lartë, Korrozioni dhe izolimi 2. Ai mund të punojë në vakum të temperaturës së lartë dhe mjedis të korrozionit. 3. Koka qeramike është e përbërë nga alumin ose zirconia me pastërti...
  • Pllakë qeramike e aluminit me cilësi të lartë 99
  • Pllakë qeramike e aluminit me cilësi të lartë 99
  • Pllakë qeramike e aluminit me cilësi të lartë 99
  • Pllakë qeramike e aluminit me cilësi të lartë 99
  • Pllakë qeramike e aluminit me cilësi të lartë 99

  Pllakë qeramike e aluminit me cilësi të lartë 99

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  99 pin alumini me saldim qeramik Pikat e saldimit me qeramikë janë bërë nga qeramika të aluminit të lartë të pastërtisë, ose qeramikë të zirkonit, të formuara nga formimi i injektimit, shtypja e thatë, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me saktësi, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca e...
  • Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
  • Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
  • Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
  • Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar
  • Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar

  Udhëheqës i qeramikës nitride të silikonit Si3N4 të personalizuar

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pin udhëzues qeramike nitride silikoni Pjesët e saldimit qeramike të bëra me nitride silikoni rrisin ndjeshëm jetën e shërbimit dhe mundësojnë nivele të larta saktësie dhe saktësi më të madhe gjatë periudhave të gjata në saldimin e projektimeve. Këmbët metalike të saldimit shpesh duhet të zëvendësohen disa herë në...
  • Industriale Tokë e shkëlqyer 95% al2o3 alumini bar qeramike
  • Industriale Tokë e shkëlqyer 95% al2o3 alumini bar qeramike
  • Industriale Tokë e shkëlqyer 95% al2o3 alumini bar qeramike
  • Industriale Tokë e shkëlqyer 95% al2o3 alumini bar qeramike
  • Industriale Tokë e shkëlqyer 95% al2o3 alumini bar qeramike

  Industriale Tokë e shkëlqyer 95% al2o3 alumini bar qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  95% alumini bar qeramike Bar alumini qeramike janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga derdhja e injektimit, shtypja e thatë, shtypja e ftohtë isostatike, shtypja e nxehtë, pastaj sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi i saktësisë, me një numër përparësish, të tilla...
  • Pin me gjilpërë me saldim qeramik alumini me rezistencë të lartë veshin
  • Pin me gjilpërë me saldim qeramik alumini me rezistencë të lartë veshin
  • Pin me gjilpërë me saldim qeramik alumini me rezistencë të lartë veshin
  • Pin me gjilpërë me saldim qeramik alumini me rezistencë të lartë veshin
  • Pin me gjilpërë me saldim qeramik alumini me rezistencë të lartë veshin

  Pin me gjilpërë me saldim qeramik alumini me rezistencë të lartë veshin

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pin pin qeramike Pllakë qeramike janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga derdhja e injektimit, shtypja e thatë, shtypja e nxehtë, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi me saktësi, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca ndaj konsumit, rezistenca ndaj...
  • Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur
  • Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur
  • Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur
  • Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur
  • Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur

  Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik të aluminit të lartë të veshur

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pin alumini lokacioni qeramik Qëndrueshmëria e lokacionit qeramik është bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, derdhja e injektimit, sinterizimi i nxehtë i ngutshëm me temperaturë të lartë dhe përpunimi me precizion, me një numër avantazhesh, të tilla si rezistenca...
  • Izolues me frekuencë të lartë C220 kallam qeramike steatite
  • Izolues me frekuencë të lartë C220 kallam qeramike steatite
  • Izolues me frekuencë të lartë C220 kallam qeramike steatite
  • Izolues me frekuencë të lartë C220 kallam qeramike steatite
  • Izolues me frekuencë të lartë C220 kallam qeramike steatite

  Izolues me frekuencë të lartë C220 kallam qeramike steatite

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shufra qeramike steatite 1. Shufra qeramike Steatite punon shumë mirë në aplikimet e kalimit të temperaturës së ftohtë ose të lartë. 2. Steatite është përdorur për të mbështetur elementet e ngrohjes në ngrohje elektrike, toasters, dhe furrat. 3. Steatite është një izolant i mirë i tensionit të lartë. Mbahen nën mijëra...
  • Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
  • Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
  • Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
  • Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike
  • Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike

  Fortësia e lartë industriale zrO2 zirconia bosht rotor qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shufra qeramike e zirkonit Shufra prej qeramike të zirkonit përdoren në bosht, kumarxhi, struktura nënshkrimin, industrinë e lëvizshme industriale, shpimet e naftës pajisjet, pjesët e izolimit në pajisjet elektrike, thika qeramike, pjesë këmbimi qeramike e flokëve, me dendësi të lartë, forca të përkuljes dhe thyerja e...
  • Diamond lëmuar 99.7% al2o3 aluminit cilindër qeramike
  • Diamond lëmuar 99.7% al2o3 aluminit cilindër qeramike
  • Diamond lëmuar 99.7% al2o3 aluminit cilindër qeramike
  • Diamond lëmuar 99.7% al2o3 aluminit cilindër qeramike
  • Diamond lëmuar 99.7% al2o3 aluminit cilindër qeramike

  Diamond lëmuar 99.7% al2o3 aluminit cilindër qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  99.7% cilindër alumini cilindrik Cilindrat e qeramikës janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, presioni i ftohtë isostatik, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi i saktësisë, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca ndaj konsumimit,...
  • Veshin rezistencë SiC silic karabit qeramike qeramike
  • Veshin rezistencë SiC silic karabit qeramike qeramike
  • Veshin rezistencë SiC silic karabit qeramike qeramike
  • Veshin rezistencë SiC silic karabit qeramike qeramike
  • Veshin rezistencë SiC silic karabit qeramike qeramike

  Veshin rezistencë SiC silic karabit qeramike qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shufra prej silici karabit qeramike Shufra silikoni karabit fillimisht u prodhua nga një reaksion elektro-kimik i temperaturës së lartë të rërës dhe karbonit. Karboni i silikonit është një gërryes i shkëlqyeshëm dhe i bërë në rrota të mprehta dhe produkte të tjera gërryese. Sot materiali është zhvilluar në një...
  • Aliazh elektrik al2o3 personalizues i izoluar me qeramikë
  • Aliazh elektrik al2o3 personalizues i izoluar me qeramikë
  • Aliazh elektrik al2o3 personalizues i izoluar me qeramikë
  • Aliazh elektrik al2o3 personalizues i izoluar me qeramikë
  • Aliazh elektrik al2o3 personalizues i izoluar me qeramikë

  Aliazh elektrik al2o3 personalizues i izoluar me qeramikë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Pin izolues qeramik Pin izolues qeramik janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e nxehtë, shtypja e thatë, sinterizimi me temperaturë të lartë dhe përpunimi i saktësisë, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca e konsumuarit, rezistenca ndaj korrozionit,...
  • Diamanti i lëmuar 99,5% shtyllë qeramike e aluminit
  • Diamanti i lëmuar 99,5% shtyllë qeramike e aluminit
  • Diamanti i lëmuar 99,5% shtyllë qeramike e aluminit
  • Diamanti i lëmuar 99,5% shtyllë qeramike e aluminit
  • Diamanti i lëmuar 99,5% shtyllë qeramike e aluminit

  Diamanti i lëmuar 99,5% shtyllë qeramike e aluminit

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shtylla qeramike Shtylla qeramike janë bërë nga materiali qeramik i aluminit të lartë të pastërtisë, i formuar nga shtypja e thatë, derdhja e injektimit, shtypja e nxehtë dhe përpunimi i saktë me sinterizëm të lartë dhe me precizion të lartë, me një numër përparësish, të tilla si rezistenca e konsumimit, rezistenca...
  • Yttria Custom stablized shufra qeramike zirconia
  • Yttria Custom stablized shufra qeramike zirconia
  • Yttria Custom stablized shufra qeramike zirconia
  • Yttria Custom stablized shufra qeramike zirconia
  • Yttria Custom stablized shufra qeramike zirconia

  Yttria Custom stablized shufra qeramike zirconia

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  Shufra qeramike e zirkonit Shufra prej qeramike të zirkonit përdoren në bosht, kumarxhi, struktura nënshkrimin, industrinë e lëvizshme industriale, shpimet e naftës pajisjet, pjesët e izolimit në pajisjet elektrike, thika qeramike, pjesë këmbimi qeramike e flokëve, me dendësi të lartë, forca të përkuljes dhe thyerja e...

Kinë Shufra qeramike furnizuesit

Ne kemi prodhuar varietete të shufrave qeramike me një selektiv të lëndës së parë, specifikim dhe dizajn të ndryshëm, trajtim sipërfaqësor të ndryshëm.

Mund të prodhohet nëpërmjet shtypjes së nxehtë, shtypjes së thatë, derdhjes së injektimit dhe kështu me radhë. Gjithashtu pajisjet tona të përpunimit në shtëpi ndihmojnë të arrijnë saktësi të ndryshme të nivelit të dimensioneve.


Të gjitha këto shufra qeramike kanë një izolim të shquar elektrik, rezistencë të shkëlqyer me temperaturë të lartë, rezistencë kimike, rezistencë ndaj konsumimit dhe kështu me radhë. Përdoret gjerësisht në aplikime të ndryshme elektrike dhe elektronike.