Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Izolues Spark Plug

Izolues Spark Plug

Kategoritë e produkteve të Izolues Spark Plug , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Izolues Spark Plug , furnizuesit Izolues qeramik për Spark Plug / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Izolues qeramike Alumina Spark Plug R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Kinë Izolues Spark Plug furnizuesit

Ne prodhojmë një shumëllojshmëri të izolatorëve të xhamit të shkëndijës në 95% oksid alumini. Bazuar në cilësinë rigoroze dhe kontrollin e kostos me anë të ekipit tonë të aftë inxhinierik dhe me përvojë të prodhimit, na lejohet të jemi një nga furnizuesit kryesorë në këtë fushë.

Izolatori qeramik i ndezjes së gypave mund të përdoret në pajisje me pajisje të shkëndija të tensionit të lartë në dushe, sobë me gaz, bojler industrial industrial dhe industri automative e kështu me radhë.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta