Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte Trego

Të gjitha Produktet

View :

  • Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri
  • Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri
  • Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri
  • Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri
  Video

  Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri

  • Çmimi i njësisë: USD 0.13 - 0.2 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 5,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  • Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core
  Bërthamë bluarëse qeramike alumine për mulli piper druri Bërthama e bluarjes është një pjesë më kritike në mullirin e piperit. Një zgjidhje ideale e bërthamës bluarëse do të ofrojë jetë më të gjatë shërbimi, gjithashtu është më e lehtë për të hyrë në treg dhe për tu bërë zgjedhje e favorshme e klientëve. Alumina si...
  • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill
  • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill
  • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill
  • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill
  • Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill
  Video

  Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill

  • Çmimi i njësisë: USD 0.075 - 0.1 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  • Min. urdhër: 5000 Set/Sets
  • Material: Alumina, Steatite Optional
  Qeramikë e disponueshme Steatite Qeramike Grirëse Burr për Pepper Mill Specifikim: 1. Ngjyra: e rregullt e bardhë dhe e zezë, e rregulluar e zezë, gri e disponueshme 2. Lëndë e parë: 85% alumin, 95% alumin dhe opsion steatite 3. Metodat e formimit: shtypja e nxehtë me anë të mykut ose formës automatike 4. Aftësia e...
  • 3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash
  • 3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash
  • 3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash
  • 3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash
  Video

  3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 500 Bag/Bags
  • Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life
  3 ~ 30 "Mekanizmat e Mullirit me Pepper të gjatë për mulli specash Këto mekanizma të pjesës së mullirit të specave kanë të gjithë komponentët e brendshëm të domosdoshëm për të prodhuar bluarje të lartë, të rregullueshme (rregulloni nga madhësia e trashë në të imët) grimcat e specit / kripës / erëzave....
  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje
  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje
  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje
  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje

  Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Material: Ceramic/Porcelain
  Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje Mekanizmi i bluarjes qeramike i mekanizmit të mermerit me kripë qeramike është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, e cila është e famshme për rezistencën e saj të jashtëzakonshme, ngurtësinë dhe karakteristikat eko-miqësore....
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Material: Metal
  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox Mekanizmi i trajtimit të manovrës së manovrës specifike : 1. Në dispozicion të gjatë 3-inç deri në 30 inç 2. Materiali i bërthamës bluarëse mund të jetë çelik inox, ose qeramikë. 3. Doreza dhe doreza e fiksimit mund të personalizohen me trajtim të ndryshëm...
  • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore
  • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore
  • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore
  • Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore
  Video

  Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Material: Metal
  Mekanizëm qeramik mulli i specit të gradës ushqimore Bërthama e bluarjes së mekanizmit të mpiksjes së specave është bërë nga qeramika teknike, avantazhi më i madh i mulli qeramik në çiftin e pjesëve të mullirit të piperit është rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumit dhe korrozionit pa ndryshk, pavarësisht se sa kohë...
  • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
  • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
  • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
  • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
  • Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash
  Video

  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash

  • Çmimi i njësisë: USD 0.18 - 0.3 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  • Product Name: Alumina Ceramic Grinding Core
  Dizajn Standard Al2o3 Burr Qeramik për mulli specash Piper qeramike me mulli piper zakonisht është bërë nga oksidet prej alumini 96% i cili është një material me kosto shumë efikase, eko-miqësore dhe i reziston veshin lëndës së parë. Hasshtë njohur si një material ideal për prodhimin e burrave qeramike në një...
  • Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize
  • Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize
  • Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize
  • Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize
  • Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize

  Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize

  • Çmimi i njësisë: USD 1 - 2 / Set/Sets
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 100 Set/Sets
  • Material: Zirconia
  Pjesë të qeramikës së përparuar të përpunimit të personalizuar me precize Oksidi i zirkonit, i njohur zakonisht si zirkonia, është një material qeramik teknik i shkëlqyer me performancë të lartë me një ngurtësi mbi 9 Mohs, gjithashtu shfaq rezistencë të shkëlqyeshme të shkëlqyeshme të konsumit, fërkime të ulët me...
  • Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave
  • Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave
  • Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave
  • Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave
  • Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave

  Shtytës qeramik Y-TZP Zirconia për përdorim të Turbinave

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  • Material: Zirconia
  Shtytësja qeramike e zirkonisë Y-TZP për përdorim të turbinave zakonisht formohet nga një proces i shtypur nga thatë ose i shtypur ISO. Atëherë mund të marrë një trup qeramik shumë të dendur. Pse zirkonia është zgjedhja e parë për një shtytës qeramik për përdorimin e turbinave? Ju mund ta dini, zirkonia ka një seri...
  • Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium
  • Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium
  • Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium

  Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month
  • Min. urdhër: 1000 Set/Sets
  • Material: Zirconia
  Veshjet e Stabilizuara të Veshjeve të Stabilizuara me Ytrium Bluza qeramike e Zirkonisë është një lloj tehe prerëse shumë jashtëzakonisht e mprehtë. Aktualisht, kjo blades qeramike teknike është bërë nga zirkonia e forcuar e transformimit (ZrO2), e cila zakonisht quhet "zirkonia". Për shkak të ngurtësisë së...
  • Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur
  • Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur
  • Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur
  • Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur

  Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 8 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Material: Min. 95% Alumina
  Tub qeramik i metalizuar me një fund alumini me xham të mbyllur Struktura jonë furnizon tuba qeramikë të metalizuara me precizion të shumtë në qeramikën e oksidit të aluminit, nitratin e aluminit, zirkoninë dhe oksidin e berylliumit për industritë elektronike, elektronike, mjekësore dhe hapësinore. Një shtresë...
  • Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël
  • Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël

  Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël

  • Çmimi i njësisë: USD 0.5 - 0.85 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti
  • Aftësia e Furnizimit: 2000,000pcs/month
  • Min. urdhër: 1000 Piece/Pieces
  • Material: Min. 95% Alumina
  Izolues i tubave qeramikë të metalizuar me diametër të vogël Ne kemi aftësinë të merremi me shumëllojshmëri të tubave qeramikë të metalizuar nga madhësia e pjesës së vogël në madhësinë e pjesës së madhe. Min. diametri i mëngës qeramike të metalizuar mund të jetë 1 mm, diametri më i madh mund të jetë deri në 800 mm. Me...
  • Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing
  • Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing
  • Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing
  • Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing
  Video

  Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Material: Min. 95% Alumina
  Metalizim qeramik i llojit special Al2O3 Alumina Bushing Shkurre metalizimi qeramike luan një rol kritik midis teknologjisë së bashkimit qeramik në metal, qeramikës deri qeramikës, Zakonisht është bërë prej 95% alumini, 99% përmes shtypjes së thatë, formimit të injeksionit qeramik, ose shtypjes së nxehtë. Së pari, në...
  • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum
  • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum
  • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum
  • Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum
  Video

  Tuba vakum qeramike të metalizuar për ndërprerësin me vakum

  • Çmimi i njësisë: USD 35 - 50 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Material: Min. 95% Alumina
  Tuba vakum qeramikë të metalizuar për shkelësin e vakumit Kjo tub qeramik ndërprerës Vakum është bërë nga materiale alumine speciale me rezistencë të lartë izolimi. Gjithmonë funksionon si tub izolues qeramik ose trup izolues qeramik në ndërprerësin vakum për pajisje të ndërprerës të tensionit të mesëm ose të lartë....
  • Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë
  • Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë
  • Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë
  • Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë
  Video

  Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 0.85 - 1.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  • Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
  • Material: Min. 95% Alumina
  Tuba qeramikë të metalizuar të përparuar me cilësi të lartë Depozitimi i një shtrese metalike të ngjyrave të bazuara në molibden-mangan (Mo-Mn) / Tungsten (W) të ndjekur nga pllaka nikeli / ari, Më pas, një ndërfaqe e ofruar që mundëson bashkimin e qeramikës në metal ose qeramikës në bashkimin e qeramikës me anë të...
  • Cilindër qeramik i metalizuar me xham për ndërprerësit vakum
  • Cilindër qeramik i metalizuar me xham për ndërprerësit vakum
  • Cilindër qeramik i metalizuar me xham për ndërprerësit vakum
  • Cilindër qeramik i metalizuar me xham për ndërprerësit vakum

  Cilindër qeramik i metalizuar me xham për ndërprerësit vakum

  • Çmimi i njësisë: USD 20 - 30 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi vakum me karton eksporti
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  • Min. urdhër: 10 Piece/Pieces
  • Material: Min. 95% Alumina
  Cilindra qeramike e metalizuar me aluminë me xham për ndërprerësit vakum Ky cilindër qeramik i metalizuar zakonisht përdoret në ndërprerës vakumi, ndërprerës vakumi, ndërprerës vakumi. Madeshtë bërë nga min. 95% alumin përmes shtypjes së thatë, ose shtypjes së nxehtë. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një...
  • Vulat qeramike mekanike me fund karabit silikoni
  • Vulat qeramike mekanike me fund karabit silikoni

  Vulat qeramike mekanike me fund karabit silikoni

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags
  • Structure: Single End
  Vulat qeramike mekanike me fund karabit silikoni Vulosjet mekanike të fytyrës fundore janë një lloj vula e përdorur në pajisjet rrotulluese, si miksera, pompa, blowers, kompresor. Kur funksionon një sistem pompë, lëngu mund të rrjedh nga pompa midis boshtit rrotullues dhe statorit. Shtë e vështirë për të parandaluar...
  • Vulosje Qeramike Mekanike me fytyrë SiC

  Vulosje Qeramike Mekanike me fytyrë SiC

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags
  • Structure: Single End
  Lustrimi i diamantit Veshja mekanike e fytyrës dhe vula qeramike Kompania jonë ofron një shumëllojshmëri të gjerë të vulave të dëshiruara të fytyrës qeramike. Ne mbështesim nga madhësia e vogël në madhësi të madhe në vulat e shërbimeve, prototipizimin e nevojës së lartë në prodhimin e pompave të ujit, i gjithë...
  • Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike
  • Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike

  Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags
  • Structure: Single End
  Vendi i valvulave qeramike SSiC për vulën mekanike Karbidi i silikonit ka avantazhe të shumta të rezistencës së shkëlqyeshme gërryes, anti-korrozionit, koeficientit të lartë të përçueshmërisë së nxehtësisë, vetë-lubrifikimit dhe zgjerimit të ulët termik. Faktori i fërkimit të kombinimit të karbidit të silikonit dhe...
  • Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina
  • Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina

  Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi individual së pari, më pas kartoni i eksportuar i paketuar
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month
  • Min. urdhër: 10 Bag/Bags
  • Structure: Single End
  Lavanderi qeramike Alumini Al2O3 Alumina Ne jemi të aftë të punojmë me një shumëllojshmëri të vulave qeramike të personalizuara, si fytyrat e vulave qeramike, disqet me vulë qeramike, valvula topi qeramike etj. Ne ofrojmë një përzgjedhje të materialit teknik qeramik për këto vula qeramike, duke përfshirë shkallë të...

Produkte të reja