Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm
Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm
Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm
Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm

Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 21 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard or custom-made

  Material: Metal, Alumina, Metal And Plastic

  Style: Manual

  Milled Food: Pepper

  Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

  Application: Commercial, Used In Wooden Pepper Mill

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Specification: Standard Type

  Product Name: Stainless Steel Pepper Mill Grinder Mechanism

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Mekanizëm mulli mulli mulli mulliri piperi çeliku të qëndrueshëm

Specifikimi i mekanizmit të mullirit të trajtimit të manovrës :

1. Materiali i bërthamës bluarëse: çeliku i pandryshkshëm, ose qeramika e aluminit.

2. Shufra metalike e sipërme dhe doreza e fiksimit mund të personalizohen me trajtim të ndryshëm sipërfaqësor

3. Gjatësia e ndryshme e aluminit / boshtit inox të drejtuar shkon nga 3-inç në 30-inç i gjatë

4.Shtypni nevojë për prototipizim dhe merreni me urdhrin pilot me vëllim të vogël për prodhimin në masë

5. Të gjitha pjesët e mekanizmit të mullirit të specave përfshijnë janë konform rregullave të RoHS, REACH, Thelbi i bluarjes plotëson direktivat e FDA.

Karakteristikat kryesore të mekanizmit mulli mulli mulliri piper:

1. Mund të rregullohet lehtësisht nga parametrat e imët në të trashë të madhësisë së kokrrës piper / erëz / barishte

2 eshtë asi mirë të bluajmë në mënyrë të njëtrajtshme dhe në një madhësi shumë të qëndrueshme kokrrizash

3.Ai është asy të mbledhë dhe instaluar dhe çmontuar për të pastër, gjithashtu i lehtë për t'u zëvendësuar

4. Mostra falas mund të sigurohen për gjatësi tipike, të tilla si 6-inç, 8-inç, 10-inç, 12-inç

Përshkrimi i mekanizmit të trajtimit të mullirit të piperit

Ne ofrojmë një përzgjedhje të disa mekanizmave mulli mulli mulliri piper çeliku të pandryshkshëm të cilat përfshijnë mulli çeliku inox, një bosht drive, një shirit mbajtës, një kthesë rrotullimi, një çelës të lartë dhe 2 vida copa dhe një pjesë të dorezës së fiksuar. Të gjitha këto pjesë mulli mishi piper mund të jenë plotësisht të rregullueshme për bluarjen e dëshiruar sipas preferencës tuaj nga 3 inç të 30-inç të gjatë.

Të gjitha këto mekanizma të mullinjve me piper çeliku të pandryshkshëm kanë rezistencë të jashtëzakonshme ndaj konsumit, ato mund të funksionojnë mirë edhe nëse pas shumë vitesh bluarje.

Pepper Mill Grinder Turning KitPepper Mill MechanismPepper Mill Parts

Zbatimi tipik i mekanizmit të mullirit të piperit të çelik inox

Përdoret gjerësisht në shumëllojshmëri të specave të thatë, erëzave, barishteve prej druri, qelqit, mulli akrilik dhe mulli

FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

1. Pse të zgjidhni mekanizmin e mullirit piper çelik

Sipas komenteve të disa klientëve, ata kanë pasur një seri mekanizmash mulli mulliri piper çeliku të pandryshkshëm rreth 10 vjet, por ende funksionojnë shkëlqyeshëm.

2. A mund të jetë i rregullueshëm?

Po, mund të rregullohet për të marrë madhësinë tuaj të pritshme të grurit nga ato të trashë deri në ato shumë të imëta.

3. A e shisni zëvendësimin e mekanizmit?

Jo, ne nuk e shesim zëvendësimin, por mund të shesim pjesë individuale të mekanizmit të mullirit të piperit nëse jeni një dyqan.

4. Si e siguroni cilësinë?

Së pari, ne kemi rreptësi IPQC dhe inspektim OQC; Së dyti, ne do të dërgojmë disa mostra falas për konfirmimin e klientit.

Për më tepër, cilësia mund të garantohet 100% përmes Urdhrit të Sigurimit të Tregtisë përmes Alibaba. Alibaba do të miratojë cilësinë.

5. Si e pastroni këtë?

Shtë e thjeshtë për t'u çmontuar për të pastruar dhe instaluar, ne do të furnizojmë diagramin e montimit dhe udhëzimet nëse është e nevojshme

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Mekanizmi i mullirit të specave

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta