Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill

Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard

  Material: Metal, Alumina, Metal And Plastic

  Style: Manual

  Milled Food: Pepper

  Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

  Application: Commercial, Used In Wooden Pepper Mill

  Features: Excellent Wear Resistance

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Specification: Standard Type

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill


Ne kemi qenë duke prodhuar një përzgjedhje të pjesës së mullirit të piperit, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi.

Ishte i famshëm për shumë karakteristika të shkëlqyera:

1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre misrave të piperit shumë më lehtë sesa ato prej porcelani ose plastike

2. Lehtë për tu rregulluar dhe bluar në mënyrë të njëtrajtshme dhe në një madhësi shumë të qëndrueshme

3. Lehtë për tu mbledhur dhe instaluar dhe çmontuar për të pastër, gjithashtu i lehtë për t’u zëvendësuar

Pepper Mill Grinder Turning KitPepper Mill MechanismPepper Mill Parts

Përparësia jonë

● Ne jo vetëm që ofrojmë një shumëllojshmëri të pajisjeve standarde të mekanizmit të mullirit të piperit, por gjithashtu mbështesin shërbimin e bërë me porosi.

3 ~ 18 inç piper të gjatë mekanizëm mulli mulli kit është në dispozicion.

● Mbështetje nga mostrat prototipuese në aftësinë e prodhimit masë

Samples Mund të sigurohen mostra falas për artikujt e furnizuar.

Prezantimi i kompanisë

Company Profile

FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

1. Pse e zgjidhni këtë?

Si disa komente të klientëve, ata kanë pasur një komplet mekanizmi për kthimin e mulli të mullirit të piperit rreth 10 vjet, por ende funksionojnë shkëlqyeshëm.

2. A mund të jetë i rregullueshëm?

Po, mund të rregullohet për të marrë madhësinë tuaj të pritshme të grurit nga ato të trashë deri në ato shumë të vogla.

3. A e shisni zëvendësimin e mekanizmit?

Jo, ne nuk e shesim zëvendësimin, por mund të shesim pjesë individuale të mekanizmit të mullirit të piperit nëse jeni një dyqan.

4. Si e siguroni cilësinë?

Së pari, ne kemi rreptësi IPQC dhe inspektim OQC; Së dyti, ne do të dërgojmë disa mostra falas për konfirmimin e klientit.

Më tej, cilësia mund të garantohet 100% përmes Urdhrit të Sigurimit të Tregtisë përmes Alibaba. Alibaba do të miratojë cilësinë.

5. Si e pastroni këtë?

Easyshtë e thjeshtë për t'u çmontuar për t'u pastruar, ne do të ofrojmë udhëzime për asamblenë gjithashtu.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Mekanizmi i mullirit të specave

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta