Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Piper Mill Pjesa Kit > Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard

Material: Metal, Alumina, Metal And Plastic

Style: Manual

Milled Food: Pepper

Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

Application: Commercial, Used In Wooden Pepper Mill

Features: Excellent Wear Resistance

Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

Specification: Standard Type

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: FDA, LFGB

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

Ne ofrojmë një përzgjedhje të pjesëve mulli mulli piper çelik, inc luding mulli çelik inox, një bosht drive, një shirit mbajtës, një kthesë, një çelës të lartë, dhe 2 vida copa dhe një dorë. Të gjitha këto pjesë mulli piper mund të f ully rregullueshme për punë monotone e dëshiruar për preferencën tuaj nga 3 "deri 18" të gjatë. Përparësitë kryesore të pjesëve të mulli me piper që kemi furnizuar si më poshtë:

1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre kokrrave të specave shumë më lehtë sesa ato prej porcelani ose plastike

2. Lehtë për tu rregulluar dhe bluar në mënyrë të njëtrajtshme dhe në një madhësi shumë të qëndrueshme

3. Lehtë për tu mbledhur dhe instaluar dhe çmontuar për të pastër, gjithashtu i lehtë për t’u zëvendësuar

4.Support nga mostrat prototipuese në aftësinë e prodhimit në masë

5. Mostrat falas mund të sigurohen për artikujt e furnizuar.

Pepper Mill Grinder Turning KitPepper Mill MechanismPepper Mill Parts


Përveç kësaj, ne furnizojmë një shumëllojshmëri të burr-bluarjes metalike / qeramike për piper të disponueshëm / mulli erëz, burr qeramike konike për mullinj kafeje.

Prezantimi i kompanisë

Company Profile

FAQ

1. Pse e zgjidhni këtë?

Si disa komente të klientëve, ata kanë pasur një seri mekanizmash për kthimin e mulli të mullirit të piperit rreth 10 vjet, por ende, funksionojnë shumë.

2. A mund të jetë i rregullueshëm?

Po, mund të rregullohet për të marrë madhësinë tuaj të pritshme të grurit nga ato të trashë deri në ato shumë të vogla.

3. A e shisni zëvendësimin e mekanizmit?

Jo, ne nuk e shesim zëvendësimin, por mund të shesim pjesë individuale të mekanizmit të mullirit të piperit nëse jeni një dyqan.

4. Si e siguroni cilësinë?

Së pari, ne kemi rreptësi IPQC dhe inspektim OQC; Së dyti, ne do të dërgojmë disa mostra falas për konfirmimin e klientit.

Më tej, cilësia mund të garantohet 100% përmes Urdhrit të Sigurimit të Tregtisë përmes Alibaba. Alibaba do të miratojë cilësinë.

5. Si e pastroni këtë?

Easyshtë e thjeshtë për t'u çmontuar për t'u pastruar, ne do të furnizojmë edhe udhëzimet e montimit.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Piper Mill Pjesa Kit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere