Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Piper Mill Pjesa Kit > Kit Shaker dhe Peppermill Hardware Kit

Kit Shaker dhe Peppermill Hardware Kit
Kit Shaker dhe Peppermill Hardware Kit
Kit Shaker dhe Peppermill Hardware Kit
Kit Shaker dhe Peppermill Hardware Kit

Kit Shaker dhe Peppermill Hardware Kit

Çmimi i njësisë: USD 1.25 - 3 / Piece/Pieces
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Standard

Material: Metal, Alumina, Metal And Plastic

Style: Manual

Milled Food: Pepper

Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

Application: Commercial, Used In Wooden Pepper Mill

Features: Excellent Wear Resistance

Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

Specification: Standard Type

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: FDA, LFGB

Kodi HS: 8547100000

port: Shenzhen,Hongkong,Shanghai

përshkrim i produktit

Kit Shaker dhe Peppermill Hardware Kit

Ne kemi prodhuar një përzgjedhje të kajtës së kripës dhe të pajisjeve hardware të peppermill, jo vetëm të tipit standard, por edhe ato të bëra me porosi.

Të gjitha këto piper piper piper piper mekanizëm mulli paraqiti rezistencën e tyre të madhe veshin, eko-miqësore, të lehtë për të kuvendit dhe të çmontuar për të pastër, të zëvendësojë .

Pepper Mill Grinder Turning Kit Pepper Mill PartsPepper Mill Grinder Parts Pepper mill grinder mechanism

Avantazhi ynë

● Ne jo vetëm që furnizojmë një sërë mekanizmash standarde të mullirit, por gjithashtu mbështesim shërbimin me porosi.

3 ~ 18 inç mekanizëm i mullirit të mullirit të mishit është në dispozicion. ● Mbështetje nga mostrat e prototipeve për aftësinë e prodhimit masë

● Mostra falas mund të sigurohen për artikujt e pajisur.

FAQ

1. Pse të zgjidhni këtë?

Si disa komente të klientëve, ata kanë pasur një sërë mekanizmash me mulli të mullinjve të piperit që janë duke u kthyer rreth 10 vjet, por ende punojnë shumë.

2. A mund të jetë i rregullueshëm?

Po, mund të rregullohet për të marrë madhësinë e grurit tuaj të pritur nga ato të trasha në ato shumë të vogla.

3. A keni shitur zëvendësimin e mekanizmit?

Jo, ne nuk e shesim zëvendësimin, por ne mund të shesim një pjesë individuale të kitit të mekanizmave të mishit të piperit nëse je një dyqan.

4. Si e siguroni cilësinë?

Së pari, ne kemi kontroll të rreptë IPQC dhe OQC; Së dyti, ne do të dërgojmë disa mostra falas për konfirmimin e klientit.

Më tej, cilësia mund të jetë 100% e garantuar nëpërmjet Urdhrit të Sigurisë së Tregtisë përmes Alibaba. Alibaba do ta mbështesë cilësinë.

5. Si e pastroni këtë?

Është e lehtë për t'u çmontuar për t'u pastruar, ne gjithashtu do të furnizojmë instruksione të montimit.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Piper Mill Pjesa Kit

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere