Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë
Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë

Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 500 Bag/Bags
Koha e dërgimit: 21 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Standard

  Advantage: Eco-friendly With Much Longer Service Life

  Application: Used In Wooden Pepper Mill, Commercial

  Material: Wood, Alumina, Aluminum, Stainless And Plastic

  Style: Manual

  Milled Food: Pepper

  Certification: SGS, LFGB, FDA, ISO, EEC

  Specification: 3"~30" Long

  Product Name: Pepper Mill Parts Mechanisms

  Type: Classical Type

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 500,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  certifikatë: FDA, LFGB

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port,Hongkong Port

përshkrim i produktit

Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë

Këto mekanizma të pjesës së mullirit të specave kanë të gjithë komponentët e brendshëm të nevojshëm për të prodhuar bluarje të lartë, të rregullueshme (rregulloni nga madhësia e trashë në të imët) kokrrat e specit / kripës / erëzave. Karakteristika kryesore e këtij kompleti të mekanizmit të mullirit të piperit është furra e bluarjes qeramike e aluminit, e cila është bërë prej 95% qeramike alumine. Alumina është një material eko-miqësor, rezistent ndaj konsumit, me kosto më efektive sesa çeliku tradicional i pandryshkshëm. Përmirëson shumë jetën e shërbimit të mullinjve me spec.

Mekanizmat e pjesës së mullirit të piperit janë në dispozicion në gjatësi nominale 3 ", 6", 8 "10" 12 "dhe 18". Ne gjithashtu ofrojmë gjatësi të përshtatur nëse nevojitet një bosht më i gjatë alumini. Maksimumi. gjatësia që mund të prodhojmë është 30 "e gjatë.

Për të përmbushur nevojat e klientëve për kohë të shkurtër, ne gjithmonë përgatisim stok të mjaftueshëm me gjatësi standarde. Ne besojmë se do të ndihmojë biznesin e klientit. Për më tepër, mostra falas është në dispozicion për të ofruar kontrollimin e cilësisë.

Karakteristikat kryesore të mekanizmit të pjesëve të mullirit të piperit

1. Të gjitha pjesët e mekanizmit të mullirit të piperit janë në përputhje me rregulloren RoHS, FDA, LFGB, EEC;

3.'sshtë e lehtë për tu mbledhur dhe instaluar dhe shpërndarë për të pastër, gjithashtu e lehtë për t'u zëvendësuar;

2 It'sshtë e thjeshtë për të rregulluar dhe bluar në mënyrë të njëtrajtshme me një madhësiqëndrueshme kokrrizash të erëzave, kripës, barishteve

4.Ajo është shumë kosto - efektive sesa mekanizmi kryesor i çelikut inox / karboni;

5.Shumë më të gjatë shërbimi në krahasim me mekanizmat kryesorë të çelikut të pandryshkshëm / karbonit.

Mekanizma të tjerë tipikë të pjesëve të mullirit të piperit

Ne kemi furnizuar shumë përzgjedhje të mekanizmave të pjesës së mullirit të piperit, përfshirë bërthamën bluarëse qeramike, bërthamën e çelikut të pandryshkshëm dhe thelbin e karbonit inox.

Ceramic pepper mill mechanismPepper Mill Mechanism KitPepper grinder mechanism kit

Aplikacion:

Mekanizmat e pjesëve të mullinjve të specave përdoren gjerësisht në hotel, restorant, kripë kuzhine / piper / erëza / barishte / djegës / mullinj çaji ose mulli.


Pse na zgjodhet ne?

+ 10 + vjet përvojë prodhuese në OEM, ODM me ekip me përvojë R R & D i fuqishëm, aftësia e prodhimit në masë

Types Lloje prodhimi gjithëpërfshirës të pajisjeve dhe makinave ★ Sistemi dhe proceset rigoroze të kontrollit të cilësisë

★ tejkalimi i parave të shitjes, shitjes dhe shërbimit pas-shitjes dhe shpërndarja fleksibile dhe me kohë ★ Ndiqni të gjitha porositë si përparësi e parë


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Një: Ne jemi një prodhues profesional mbi 15 vjet përvojë prodhuese.

P 2: A dërgoni një mostër për të kontrolluar?

Një: Mekanizëm i sigurt, i furnizuar me mulli piper mund të sigurohet falas, por transportimi i mallrave.

P 3: Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.

Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.

P 4: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.

P 5: Si të sigurohet cilësi?

Përgjigje: Dimensioni nga çdo grumbull do të bëhet inspektim i mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet një inspektim kozmetik 100%.

Pyetja 6: Me cilat produkte të tjerë merreni?

Një: Ne përqëndrohemi në një larmi tubash qeramike, pllaka qeramike industriale, qeramikë të metalizuar, vula qeramike etj.

Kategoritë e Produktit : Burr qeramike bluarje > Mekanizmi i mullirit të specave

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta