Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Burr qeramike bluarjePiper Mill Pjesa Kit

Piper Mill Pjesa Kit

Kategoritë e produkteve të Piper Mill Pjesa Kit , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pjesët e Pepper Mill , furnizuesit Mekanizmi i pjesshëm i mullirit / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pjesët e mishit të mishit R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje
  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje
  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje
  • Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje

  Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Pjesë të Mekanizmit të Rregulluesve të Piperit të Rregullueshëm në Shitje Mekanizmi i bluarjes qeramike i mekanizmit të mermerit me kripë qeramike është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, e cila është e famshme për rezistencën e saj të jashtëzakonshme, ngurtësinë dhe karakteristikat eko-miqësore....
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore të stilit antik
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore të stilit antik
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore të stilit antik
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore të stilit antik

  Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore të stilit antik

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore të stilit antik Ne ofrojmë një përzgjedhje të makinerisë klasike ose të personalizuar të mprehtë piper mulli, inc luding lloj bërthamor qeramike, thelbësore çelik. Të gjitha këto fiksime dorës piper / kripë mekanizmi mulli mund të f ully rregullueshme për madhësinë e...
  • Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik
  • Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik
  • Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik Mekanizmi i bluarjes qeramike i mekanizmit të mermerit me kripë qeramike është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, e cila është e famshme për rezistencën e saj të jashtëzakonshme, ngurtësinë dhe karakteristikat eko-miqësore. Kështu që mund të bluaj...
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
  • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox
  Video

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox Të gjitha këto pjesë të mekanizmave të mulli mulli të piperit të çelikut të pandryshkshëm janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm të pandryshkshëm, Ka qenë shumë e njohur me shumë karakteristikat e tyre të shkëlqyera: 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre...
  • Kuti Hardware Shaker dhe Peppermill
  • Kuti Hardware Shaker dhe Peppermill
  • Kuti Hardware Shaker dhe Peppermill
  • Kuti Hardware Shaker dhe Peppermill
  • Kuti Hardware Shaker dhe Peppermill
  Video

  Kuti Hardware Shaker dhe Peppermill

  • Çmimi i njësisë: USD 1.25 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Kuti Hardware Shaker dhe Peppermill Ne kemi qenë duke prodhuar një përzgjedhje të thithësve të kripës dhe pajisjeve të specave, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi. Të gjithë këta mekanizëm të mishit të specit të kripës piper paraqesin rezistencën e tyre të shkëlqyeshme ndaj konsumit, eko-miqësore, të...
  • Kutia e mekanizmit të mulli të mullirit të piperit të çelikut inox
  • Kutia e mekanizmit të mulli të mullirit të piperit të çelikut inox
  • Kutia e mekanizmit të mulli të mullirit të piperit të çelikut inox
  • Kutia e mekanizmit të mulli të mullirit të piperit të çelikut inox
  • Kutia e mekanizmit të mulli të mullirit të piperit të çelikut inox
  Video

  Kutia e mekanizmit të mulli të mullirit të piperit të çelikut inox

  • Çmimi i njësisë: USD 0.7 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Kutia e mekanizmit të mulli të mullirit të piperit të çelikut inox Ky lloj mekanizmi për kthimin e mulli të mullirit të piperit është bërë prej çeliku inox ose çeliku karboni. Ai përfshin mulli metalik, një bosht ngasës, një shirit mbajtës, një kthesë rrotullimi, një çelës të lartë dhe 2 vida për copa. Kompleti i...
  • Mekanizëm qeramike për mulli specash
  • Mekanizëm qeramike për mulli specash
  • Mekanizëm qeramike për mulli specash
  • Mekanizëm qeramike për mulli specash
  Video

  Mekanizëm qeramike për mulli specash

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mekanizëm qeramike për mulli specash Bërthama e bluarjes së mekanizmit të mpiksjes së specave është bërë nga qeramika teknike, avantazhi më i madh i mulli qeramik në çiftin e pjesëve të mullirit të piperit është rezistencë e shkëlqyer ndaj konsumit dhe korrozionit pa ndryshk, pavarësisht se sa kohë përdorni. Kështu që...
  • Kthesë për mulli të kripës për kripë
  • Kthesë për mulli të kripës për kripë
  • Kthesë për mulli të kripës për kripë
  • Kthesë për mulli të kripës për kripë
  Video

  Kthesë për mulli të kripës për kripë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mekanizmi kryesor i bluarjes së mullirit të kripës është bërë me qeramikë të lartë të aluminit i cili ka një performancë të shkëlqyer anti-gërryes. 1. Unë nuk mund të bluaj nëpër më të vështirat e atyre kokrrave të kripës. 2. supershtë super kundër korrozionit me një jetëgjatësi më të gjatë shërbimi....
  • Qëndrueshëm FDA i ificertifikuar gur ulliri 3 ~ 18 inç gur
  • Qëndrueshëm FDA i ificertifikuar gur ulliri 3 ~ 18 inç gur
  • Qëndrueshëm FDA i ificertifikuar gur ulliri 3 ~ 18 inç gur
  • Qëndrueshëm FDA i ificertifikuar gur ulliri 3 ~ 18 inç gur

  Qëndrueshëm FDA i ificertifikuar gur ulliri 3 ~ 18 inç gur

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 1.2 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Qëndrueshëm FDA i ificertifikuar gur ulliri 3 ~ 18 inç gur Ne kemi qenë duke furnizuar një dizajn disa standarde të pjesëve të mullirit të piperit. gjatësia tipike e pjesëve të mulli qeramike është nga 3 "në 18". Në ndërkohë, ne jemi në gjendje të bëjmë ndonjë nevojë të përshtatur. Ne jemi të aftë të...
  • 3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm
  • 3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm
  • 3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm
  • 3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm
  Video

  3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm Ne kemi qenë duke furnizuar një dizajn disa standarde të pjesëve të mullirit të piperit. gjatësia tipike e pjesëve të mulli qeramike është nga 3 "në 18". Në ndërkohë, ne jemi në gjendje të bëjmë ndonjë nevojë të përshtatur. Ne jemi të...
  • Mekanizmat e pjesëve të mullinjve të specave të certifikuar me 3 "Cert 18" të FDA
  • Mekanizmat e pjesëve të mullinjve të specave të certifikuar me 3 "Cert 18" të FDA
  • Mekanizmat e pjesëve të mullinjve të specave të certifikuar me 3 "Cert 18" të FDA
  • Mekanizmat e pjesëve të mullinjve të specave të certifikuar me 3 "Cert 18" të FDA
  Video

  Mekanizmat e pjesëve të mullinjve të specave të certifikuar me 3 "Cert 18" të FDA

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Standardet e ificertifikuara të FDA 3 "~ 18" Mekanizmat e pjesëve të mullirit të specave Ne kemi furnizuar disa zgjedhje të pjesës standarde të mullirit të piperit me një shumëllojshmëri të gjatësisë së ndryshme, ato tipike janë nga 3 "deri në 18" të gjata. Të gjitha pjesët në mekanizmin e mullirit...
  • Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill
  • Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill
  • Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill
  • Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill
  Video

  Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill Ne kemi qenë duke prodhuar një përzgjedhje të pjesës së mullirit të piperit, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi. Ishte i famshëm për shumë karakteristika të shkëlqyera: 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre misrave të piperit shumë më lehtë sesa...
  • Mekanizmi i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik
  • Mekanizmi i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik
  Video

  Mekanizmi i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Mekanizmi i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik Qeramika Alumina është një material shumë eko-miqësor i cili ka rezistencë të pashoqe të konsumit, rezistencë të qëndrueshme dhe korrozioni. Përdoret gjithmonë për prodhimin e mekanizmit të qeramikës së bluarjes në çiftin e pjesës së mishit të specit / kripës /...
  • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
  • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
  • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
  • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
  • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox
  Video

  Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Pjesë mulli mulli piper çeliku inox Ne ofrojmë një përzgjedhje të pjesëve mulli mulli piper çelik, inc luding mulli çelik inox, një bosht drive, një shirit mbajtës, një kthesë, një çelës të lartë, dhe 2 vida copa dhe një dorë. Të gjitha këto pjesë mulli piper mund të f ully rregullueshme për punë monotone e dëshiruar...
  • Paketim i pjesëve për mulli mulliri piper metalik me dorë
  • Paketim i pjesëve për mulli mulliri piper metalik me dorë
  • Paketim i pjesëve për mulli mulliri piper metalik me dorë
  • Paketim i pjesëve për mulli mulliri piper metalik me dorë

  Paketim i pjesëve për mulli mulliri piper metalik me dorë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Kartoni i eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month
  Paketim i pjesëve për mulli mulliri piper metalik me dorë Ne ofrojmë një çantë disa mulli mulli pjesësh me dorë, inc luding mulli çelik inox, një bosht drive, një shirit mbajtës, një tapë, një çelës të lartë, dhe 2 vida copa dhe një dorë. Të gjitha këto pjesë mulli piper mund të f ully rregullueshme për punë monotone...

Kinë Piper Mill Pjesa Kit furnizuesit

Ne ofrojmë shumë lloje të ndryshme standarde të mekanizmit të mullirit të piperit, pjesëve të pjesëve të grirës së piperit. Të gjitha këto pjesë të pjesëve të mullirit të pijes përputhen me kërkesat e FDA, LFGB. Në mënyrë që të kujdesem për nevojat e klientëve të ndryshëm, ajo përfshin mekanizmin e mullirit të llojit të mullirit të tipit metal, mekanizmave të pjesës së mullirit të mulli të qeramikës.

Pjesa e pjesës së mullirit të piper që ne kemi furnizuar është plotësisht i rregullueshëm për të grindur madhësinë e grurit të dëshiruar të pluhurit të piperit. Të gjithë ata janë shumë të fortë, efikasitet shumë të lartë, mund të bluaj të gjitha më të forta të peppercorns.

Gjatësia e rregullt e boshtit të makinës që kemi prodhuar është nga 3 deri në 18 ". Sigurisht, një bosht i përshtatur më i shkurtër ose më i gjatë është në dispozicion për të ndërtuar. Ne mbështesim një sërë kërkesash OEM, ODM.