Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Home > Produkte > Burr qeramike bluarje > Mekanizmi i mullirit të specave

Mekanizmi i mullirit të specave

Kategoritë e produkteve të Mekanizmi i mullirit të specave , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Pjesë mulliri me speca , furnizuesit Mekanizëm pjesësh mulli / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Pjesë mulli mulliri R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

Të gjitha Produktet

 • Pjesë të Mekanizmit të Mekanizmit të Piperit Qeramik të Rregullueshëm në Shitje

  Pjesë të Mekanizmit të Mekanizmit të Piperit Qeramik të Rregullueshëm në Shitje

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Pjesë të Mekanizmit të Mekanizmit të Piperit Qeramik të Rregullueshëm në Shitje Furra qeramike për bluarje brenda pjesëve të pjesëve të mullirit të pllakave qeramike është bërë me qeramikë alumini me pastërti të lartë, të cilat ofrojnë rezistencë të jashtëzakonshme ndaj konsumit, ngurtësi dhe karakteristika...

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore

  Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizëm mulli mulli mulliri me speca dore Ne ofrojmë një përzgjedhje të makinerisë klasike ose të personalizuar të mprehtë piper mulli, inc luding lloji bazë qeramike, thelbi çelik. Të gjitha këto fiksime dorës piper / kripë mekanizmi mulli mund të f ully rregullueshme për madhësinë e dëshiruar kokërr me ngarje...

 • Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizmi i mulli të kripës së aluminit në stilin antik Mekanizmi i bluarjes qeramike i mekanizmit të mermerit me kripë qeramike është bërë nga qeramika e aluminit me pastërti të lartë, e cila është e famshme për rezistencën e saj të jashtëzakonshme, ngurtësinë dhe karakteristikat eko-miqësore. Kështu që mund të bluaj...

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 2 / Piece/Pieces

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku inox Të gjitha këto pjesë të mekanizmave të mulli mulli të piperit të çelikut të pandryshkshëm janë bërë prej çeliku të pandryshkshëm, i cili ka qenë shumë i popullarizuar me karakteristikat e tyre të shkëlqyera: 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre kokrrave të...

 • Kompleti i pajisjeve të kripës Shaker dhe Peppermill

  Kompleti i pajisjeve të kripës Shaker dhe Peppermill

  • Çmimi i njësisë: USD 1.25 - 3 / Piece/Pieces

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Kompleti i pajisjeve të kripës Shaker dhe Peppermill Ne kemi qenë duke prodhuar një përzgjedhje të pajisjeve të kripës shaker dhe speca speca, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi. Të gjithë këta mekanizëm të specit të kripës së erëzave të specave karakteristikë kanë rezistencën e tyre të shkëlqyeshme ndaj...

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku karboni

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku karboni

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper çeliku karboni Bluarjen p rincipal e mekanizmit çeliku të karbonit është pak më ndryshe me të dy çelik qeramike dhe inox, ajo është e caktuar për të hequr piper, erëz të mos shtypë. Përmes zhveshjes së kokrrës së specit nga mekanizmi, vaji natyral do të ruhej në sipërfaqen e...

 • Kthesë për mulli të kripës për kripë

  Kthesë për mulli të kripës për kripë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Kthesë për mulli të kripës për kripë Mekanizmi kryesor i bluarjes së mullirit të kripës është bërë me qeramikë të lartë të aluminit i cili ka një performancë të shkëlqyer anti-gërryes. 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre kokrrave të kripës. 2. supershtë super kundër korrozionit me një jetëgjatësi më të...

 • Rezistenca ndaj korrozionit 6 "8" 10 "Mekanizmi i kripës qeramike

  Rezistenca ndaj korrozionit 6 "8" 10 "Mekanizmi i kripës qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Rezistenca ndaj korrozionit 6 "8" 10 "Mekanizmi i kripës qeramike Karakteristikat kryesore të kompleteve të mekanizmit të kripës 1. eshtë asy të grindeni në mënyrë të njëtrajtshme dhe në një madhësi shumë të qëndrueshme të grurit 2. Mund të rregullohet lehtësisht nga parametrat e imët dhe të trashë të...

 • 6 "8" 10 "Komplete të Mekanizmit të Piperit Qeramik

  6 "8" 10 "Komplete të Mekanizmit të Piperit Qeramik

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 / Piece/Pieces

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  6 "8" 10 "Komplete të Mekanizmit të Piperit Qeramik Karakteristikat kryesore të kompleteve të mekanizmit të mullirit të piperit : 1. Mund të rregullohet lehtësisht nga parametrat e imët në të trashë të madhësisë së kokrrës së specit / erëzave / barishteve 2 eshtë asi mirë të bluajmë në mënyrë të...

 • 3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm

  3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  3 "~ 18" Mekanizmi i gjatë i mullirit të specave të thërrmueshëm Ne kemi qenë duke furnizuar një dizajn disa standarde të pjesëve të mullirit të piperit. gjatësia tipike e pjesëve të mulli qeramike është nga 3 "në 18". Në ndërkohë, ne jemi në gjendje të bëjmë ndonjë nevojë të përshtatur. Ne jemi të...

 • Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë

  Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizmat e veshin 3 ~ 30 "Mekanizma të certifikuar me mulli të specit FDA të gjatë Këto mekanizma të pjesës së mullirit të specave kanë të gjithë komponentët e brendshëm të nevojshëm për të prodhuar bluarje të lartë, të rregullueshme (rregulloni nga madhësia e trashë në të imët) kokrrat e specit / kripës /...

 • Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill

  Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Kutia e Mekanizmit me Kripë Shaker dhe Mulli Mill Ne kemi qenë duke prodhuar një përzgjedhje të pjesës së mullirit të piperit, jo vetëm lloji standard, por edhe ato me porosi. Ishte i famshëm për shumë karakteristika të shkëlqyera: 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre misrave të piperit shumë më lehtë sesa...

 • Mekanizëm i qëndrueshëm i mullirit të specit qeramik

  Mekanizëm i qëndrueshëm i mullirit të specit qeramik

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizëm i qëndrueshëm i mullirit të piperit qeramik Qeramika Alumina është një material shumë eko-miqësor i cili ka rezistencë të pashoqe të konsumit, rezistencë të qëndrueshme dhe korrozioni. Përdoret gjithmonë për prodhimin e mekanizmit të bluarjes qeramike në çiftin e pjesës së mishit të specit / kripës /...

 • Pjesë të Certifikuara Standarde Fabrikë Qeramike Standarde të Certifikuara nga FDA

  Pjesë të Certifikuara Standarde Fabrikë Qeramike Standarde të Certifikuara nga FDA

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Pjesë të Certifikuara Standarde Fabrikë Qeramike Standarde të Certifikuara nga FDA Ne ofrojmë një përzgjedhje të pjesëve mulli mulli piper çeliku inox, inc luding mulli çelik inox, një bosht drive, një shirit mbajtës, një kthesë, një çelës të lartë, dhe 2 vida copa dhe një dorë. Të gjitha këto pjesë mulli piper mund...

 • Vishni Mekanizmin e Fabrikës së Stainless Steel me rezistencë rezistente

  Vishni Mekanizmin e Fabrikës së Stainless Steel me rezistencë rezistente

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Vishni Mekanizmin e Fabrikës së Stainless Steel me rezistencë rezistente Karakteristika kryesore e mekanizmit të mulli të piperit të çelik inox 1. Unë nuk mund të bluaj më të ashpërat e atyre kokrrave të specave shumë më lehtë sesa ato prej porcelani ose plastike 2. Lehtë për tu rregulluar dhe bluar në mënyrë të...

 • Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

  Pjesë mulli mulli piper çeliku inox

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Pjesë mulli mulli piper çeliku inox Ne ofrojmë një përzgjedhje të pjesëve mulli mulli piper çeliku inox, inc luding mulli çelik inox, një bosht drive, një shirit mbajtës, një kthesë, një çelës të lartë, dhe 2 vida copa dhe një dorë. Të gjitha këto pjesë mulli piper mund të f ully rregullueshme për punë monotone e...

 • Mekanizmi i bluarjes së mullirit të kripës deti të certifikuar FDA

  Mekanizmi i bluarjes së mullirit të kripës deti të certifikuar FDA

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500000 sets/month

  Mekanizmi i bluarjes së mullirit të kripës deti të certifikuar FDA Karakteristikat kryesore të mekanizmit të bluarjes së mullirit të piperit 1. eshtë asy të mblidheni dhe instaloni dhe çmontoni për të pastër, gjithashtu të lehtë për t’u zëvendësuar 2. Mund të rregullohet

 • Mekanizmat e Qelqit Qeramikë dhe Qepë të Qëndrueshme të Qëndrueshme të Grumbulluar nga Ushqimi

  Mekanizmat e Qelqit Qeramikë dhe Qepë të Qëndrueshme të Qëndrueshme të Grumbulluar nga Ushqimi

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 500000 sets/month

  Mekanizmat e Qelqit Qeramikë dhe Qepë të Qëndrueshme të Qëndrueshme të Grumbulluar nga Ushqimi Karakteristikat kryesore të kripë qeramike dhe mekanizëm mulli : 1. eshtë asy të mblidheni dhe instaloni dhe çmontoni për të pastër, gjithashtu të lehtë për t’u

 • Mekanizmat e mullirit të qëndrueshëm të kripës qeramike dhe mullirit të piperit

  Mekanizmat e mullirit të qëndrueshëm të kripës qeramike dhe mullirit të piperit

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizmat e kripës qeramike me ngurtësi të lartë dhe mekanizmat e mullirit të piperit Specifikimi i mekanizmit të mishit të kripës dhe specit qeramik : 1. Kompleti i mekanizmit të specave të kripës përbëhet nga 1 grupe të mekanizmit qeramik, 1 bosht metalik, 1 strehë plastike, 1 mbajtës kapak dhe 1 rrotë rregulluese...

 • Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox

  • markë: Qeramika Jinghui

  • paketim: Kartoni i eksportit

  • Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

  Mekanizëm mulli mulli mulliri piper i fortë me çelik inox Specifikimi i mekanizmit të mullirit të trajtimit të manovrës : 1. Materiali i bërthamës bluarëse: çeliku i pandryshkshëm, ose qeramika alumini. 2. Shufra metalike e sipërme dhe doreza e fiksimit mund të personalizohen me trajtim të ndryshëm sipërfaqësor 3....

Kinë Mekanizmi i mullirit të specave furnizuesit

Ne ofrojmë shumë zgjedhje të llojeve standarde të mekanizmave të mullirit të piperit, kompleteve të pjesëve të mulli të specit. Të gjitha këto pajisje të pjesëve të mullirit të specave janë në përputhje me rregulloren e FDA, LFGB. Në mënyrë që të kujdesem për nevojat e klientëve të ndryshëm, ai përfshin mekanizmin e mulli të mulli piper lloji metalik, mekanizmin e mulli të mishit të specit qeramik të llojit mulli.

Kompleti i pjesës së mullirit të piperit që kemi furnizuar është plotësisht i rregullueshëm për të grirë madhësinë e dëshiruar të grurit të pluhurit të specit. Të gjithë ata janë shumë të fortë, efikasitet shumë të lartë, mund të bluajnë të gjitha më të fortat e kokrrave të specave.

Gjatësia e rregullt e boshtit të makinës që prodhuam është e gjatë prej 3 "deri 18". Sigurisht, një i shkurtër i personalizuar ose një bosht më i gjatë është i disponueshëm për të ndërtuar. Ne mbështesim një shumëllojshmëri të kërkesave OEM, ODM.

Produkte të reja

Lista e produkteve të përafërta