Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë të metalizuarTub metalik me qeramikë

Tub metalik me qeramikë

Kategoritë e produkteve të Tub metalik me qeramikë , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Tub metalik me qeramikë , furnizuesit Metalizuar qeramike izolues Tubes / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Tuba alumini metalike qeramike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Tuba qeramike të avancuara me kualitet të lartë
  • Tuba qeramike të avancuara me kualitet të lartë
  • Tuba qeramike të avancuara me kualitet të lartë
  • Tuba qeramike të avancuara me kualitet të lartë
  Video

  Tuba qeramike të avancuara me kualitet të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 0.85 - 1.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Tuba qeramike të avancuara me kualitet të lartë Depozitimi i veshjes metalike me ngjyra të bazuara në molibden-mangan (Mo-Mn) / Tungsten (W), pasuar me nikel / plating ari, Më pas, një ndërfaqe e ofruar që mundëson qeramike në metal ose qeramikë në bashkim qeramik me anë të brazingut nëpërmjet lidhjes. Në rast të...
  • Diametri i vogël i izoluar me tuba qeramike të metalizuar
  • Diametri i vogël i izoluar me tuba qeramike të metalizuar

  Diametri i vogël i izoluar me tuba qeramike të metalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 0.5 - 0.85 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2000,000pcs/month
  Diametri i vogël i izoluar me tuba qeramike të metalizuar Ne kemi aftësinë për t'u marrë me shumëllojshmëri të tubave metalik të qeramikës nga madhësia e vogël e pjesës deri tek madhësia e madhe e pjesës. Min. diametri i mëngës qeramike metalizuar mund të jetë 1mm, diametri më i madh mund të jetë deri në 800mm. Me...
  • Lloji i posaçëm për metalizimin e qeramikës në alumin
  • Lloji i posaçëm për metalizimin e qeramikës në alumin
  • Lloji i posaçëm për metalizimin e qeramikës në alumin
  • Lloji i posaçëm për metalizimin e qeramikës në alumin
  Video

  Lloji i posaçëm për metalizimin e qeramikës në alumin

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Ne të përqëndrohet në prodhimin e ndryshme izolues precision metalizuar të lartë qeramike, të tilla si metalike qeramike unazë, metali unazë qeramike, metalike tub qeramike, metalizuar qeramike substrate dhe kështu me radhë. Zakonisht bëhet nga alumini prej 95% nëpërmjet shtypjes së thatë, derdhjes me injektim...
  • Një fund mbyllur lustruar Alumina tub metalik qeramike
  • Një fund mbyllur lustruar Alumina tub metalik qeramike
  • Një fund mbyllur lustruar Alumina tub metalik qeramike
  • Një fund mbyllur lustruar Alumina tub metalik qeramike

  Një fund mbyllur lustruar Alumina tub metalik qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 8 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Një fund mbyllur lustruar Alumina tub metalik qeramike Instalimi ynë furnizon me tuba qeramike të shumta metali të saktë në qeramikën e oksidit të aluminit, nitrid alumini, oksid zirconik dhe beryllium për industritë elektronike, mjekësore dhe hapësinore. Një shtresë metalike aplikohet në seksionin e veçantë të trupit...
  • Cilindër i lëmuar me alumin të lëmuar

  Cilindër i lëmuar me alumin të lëmuar

  • Çmimi i njësisë: USD 20 - 30 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Cilindër i lëmuar me alumin të lëmuar Ky cilindër metalik i qeramikës përdoret zakonisht në kalimin vakum, ndërprerës vakum, shkelës vakum. Është bërë nga min. Alumin 95% përmes shtypjes së thatë, derdhjes me injektim qeramik, ose shtypjes së nxehtë. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të specifikimeve...
  • Strehim metalik me qeramikë të aluminit të lartë të pastërtisë
  • Strehim metalik me qeramikë të aluminit të lartë të pastërtisë
  • Strehim metalik me qeramikë të aluminit të lartë të pastërtisë

  Strehim metalik me qeramikë të aluminit të lartë të pastërtisë

  • Çmimi i njësisë: USD 30 - 50 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000pcs/month
  Strehim metalik me qeramikë të aluminit të lartë të pastërtisë Depozitimi i veshjes metalike me ngjyra të bazuara në molibden-mangan (Mo-Mn) / Tungsten (W), pasuar me nikel / plating ari, Më pas, një ndërfaqe e ofruar që mundëson qeramike në metal ose qeramikë në bashkim qeramik me anë të brazingut nëpërmjet lidhjes....
  • Cilindër i madh me diametër të aluminit të metalizuar
  • Cilindër i madh me diametër të aluminit të metalizuar
  • Cilindër i madh me diametër të aluminit të metalizuar
  • Cilindër i madh me diametër të aluminit të metalizuar

  Cilindër i madh me diametër të aluminit të metalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 20 - 30 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Cilindër i madh me diametër të aluminit të metalizuar Me përzgjedhjen tonë të metodave të depozitimit, që përmbajnë shtypjen e ekranit, shtypjen e pllakave, shtresat e furçave, ne ofrojmë një gamë të gjerë të izolatorëve të metalizuar të qeramikës me gjeometrinë e ndryshme të komponentit. Këto qeramika të metalizuar...
  • Tubes me vakuum të metalizuar të rezistencës së lartë
  • Tubes me vakuum të metalizuar të rezistencës së lartë
  • Tubes me vakuum të metalizuar të rezistencës së lartë
  • Tubes me vakuum të metalizuar të rezistencës së lartë
  Video

  Tubes me vakuum të metalizuar të rezistencës së lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 35 - 50 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Tubes me vakuum të metalizuar të rezistencës së lartë Ky tub qeramik i ndërprerësit vakum është bërë nga materiali i veçantë aluminit me rezistencë të lartë izolimi. Ajo gjithmonë punon si tub izolues qeramik ose trup izolues qeramik në ndërprerës vakum për pajisje të tensionit të mesëm ose të lartë të tensionit /...
  • High Precision lustruar alumini metalizuar qeramike mëngë
  • High Precision lustruar alumini metalizuar qeramike mëngë
  • High Precision lustruar alumini metalizuar qeramike mëngë
  • High Precision lustruar alumini metalizuar qeramike mëngë
  Video

  High Precision lustruar alumini metalizuar qeramike mëngë

  • Çmimi i njësisë: USD 0.5 - 0.85 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  High Precision lustruar alumini metalizuar qeramike mëngë Alumina metalike qeramike sleeves janë përdorur gjerësisht në shumë pajisje të ndërprerjes vakum, të tilla si tub shkarkimit të gazit, thyristors vakum, arresters mbipopullim, feedthrus aktuale dhe kështu me radhë, Ne kemi prototyping në aftësinë e prodhimit në...
  • Pjesët qeramike të metalizuara për shkarkimin e gazit
  • Pjesët qeramike të metalizuara për shkarkimin e gazit
  • Pjesët qeramike të metalizuara për shkarkimin e gazit
  • Pjesët qeramike të metalizuara për shkarkimin e gazit

  Pjesët qeramike të metalizuara për shkarkimin e gazit

  • Çmimi i njësisë: USD 0.09 - 0.15 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Pjesët qeramike të metalizuara për shkarkimin e gazit Ne kemi seri të plotë të pjesëve metalike të qeramikës për tubin e shkarkimit të gazit. Pastaj ne mund të përmbushim nevojat afatshkurtra të klientëve me çmim shumë konkurrues. Ne jemi të aftë të ofrojmë saktësi të lartë tub metalik të qeramike nëpërmjet...
  • Sheshi 96% Alumina metalizuar qeramike tub
  • Sheshi 96% Alumina metalizuar qeramike tub
  • Sheshi 96% Alumina metalizuar qeramike tub
  • Sheshi 96% Alumina metalizuar qeramike tub

  Sheshi 96% Alumina metalizuar qeramike tub

  • Çmimi i njësisë: USD 0.1 - 0.15 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month
  Sheshi 96% alumini tub metalik i qeramikës Ne kemi punuar me shumëllojshmëri të pjesëve të qeramikës të metalizuar të përshtatur për më shumë se 14 vjet, duke përfshirë formë të ndryshme, specifikime të ndryshme, trajtim sipërfaqësor të ndryshëm, veshje të ndryshme në trupin qeramik. Ne jemi të aftë të ofrojmë saktësi...
  • Tub i qeramikës së vakumit të lartë të pastërtisë me metalizim
  • Tub i qeramikës së vakumit të lartë të pastërtisë me metalizim
  • Tub i qeramikës së vakumit të lartë të pastërtisë me metalizim
  • Tub i qeramikës së vakumit të lartë të pastërtisë me metalizim

  Tub i qeramikës së vakumit të lartë të pastërtisë me metalizim

  • Çmimi i njësisë: USD 1.25 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Tub i qeramikës së vakumit të lartë të pastërtisë me metalizim Të gjitha qeramikat tona metalike ofrojnë një forcë të jashtëzakonshme metalike-vulosje dhe hermeticitet të cilat mund të ngjiten me një përzgjedhje të përbërësve metalikë, duke përfshirë Kovar, Bakër, Çelik dhe kështu me radhë. Ne mund të ofrojmë një...
  • Alumina qeramike Tube me Mo / Mn Metallization
  • Alumina qeramike Tube me Mo / Mn Metallization
  • Alumina qeramike Tube me Mo / Mn Metallization
  • Alumina qeramike Tube me Mo / Mn Metallization

  Alumina qeramike Tube me Mo / Mn Metallization

  • Çmimi i njësisë: USD 0.8 - 1.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Alumin një tub qeramike me Mo / Mn Metallization Për shkak të tub qeramike me Mo / Mn metalizimi mund të jetë i brazed me pjesë metalike direkt, nganjëherë, disa konsumatorë vetëm kërkojnë qeramike alumini tub të jetë Mo / Mn metallized. Ky tub metalik i qeramikës është bërë zakonisht prej aluminit 95% përmes shtypjes...
  • Bërryl i lartë i lidhjes me vakuum
  • Bërryl i lartë i lidhjes me vakuum
  • Bërryl i lartë i lidhjes me vakuum
  • Bërryl i lartë i lidhjes me vakuum

  Bërryl i lartë i lidhjes me vakuum

  • Çmimi i njësisë: USD 1.35 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Bërryl i lartë i lidhjes me vakuum Nxjerrje metalike vakum qeramike është bërë nga 95%, 99% ose okside berilium, me formulë të veçantë. Për të përmbushur nevojën për bashkim të qeramikës me metal, nevojitet një shtresë metalike në zonën specifike të shtresës së qeramikës. Ne jemi të aftë të ofrojmë saktësi të lartë...
  • Tub metalik industrial i aluminit metalik i kualifikuar
  • Tub metalik industrial i aluminit metalik i kualifikuar
  • Tub metalik industrial i aluminit metalik i kualifikuar
  • Tub metalik industrial i aluminit metalik i kualifikuar

  Tub metalik industrial i aluminit metalik i kualifikuar

  • Çmimi i njësisë: USD 1.35 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Tub metalik industrial i aluminit metalik i kualifikuar Në elektronikë, teknologji me vakum të lartë, teknologji mjekësore, teknologji sensor, industritë elektrike lëvizëse, në mënyrë që të arrihet në lidhje me qeramikë ndërmjet qeramikës, qeramikës në mes të metalit, qeramika metalizuar luan një rol kritik për...
  • Tub me qeramika metalizuar me alumini të lëmuar për thithës vakum
  • Tub me qeramika metalizuar me alumini të lëmuar për thithës vakum
  • Tub me qeramika metalizuar me alumini të lëmuar për thithës vakum

  Tub me qeramika metalizuar me alumini të lëmuar për thithës vakum

  • Çmimi i njësisë: USD 30 - 50 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Tub me qeramika metalizuar me alumini të lëmuar për thithës vakum Tub metalik i qeramikës shpesh është bërë prej aluminit 95%, ose klasës më të lartë. Mund të formohet nëpërmjet shtypjes së thatë, injektimit ose shtypjes së nxehtë. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të specifikimeve të ndryshme...
  • Lartë Precision Madhësia e Madhe metalizuar qeramike Tube

  Lartë Precision Madhësia e Madhe metalizuar qeramike Tube

  • Çmimi i njësisë: USD 30 - 50 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month
  Lartë Precision Madhësia e Madhe metalizuar qeramike Tube Ne bëjmë një shumë të madhe të qeramikës së aluminit të metalizuar të zjarrtë të përshtatur për përdorim në thithës vakum, tuba elektrone vakum, ndërprerës vakum, tuba të rrjetit elektrik dhe aplikime të ngjashme ku kërkohen teknologji qeramike të lidhura me...
  • Buzë qeramike me veshje metalike
  • Buzë qeramike me veshje metalike
  • Buzë qeramike me veshje metalike

  Buzë qeramike me veshje metalike

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month
  Hing qeramike me veshje metalike Shtresë alumini metalike e qeramikës përdoret gjerësisht në shumëllojshmërinë e teknologjisë së bashkimit të qeramikës me metalin për shkak të izolimit të shkëlqyer, fuqisë së jashtëzakonshme të brazingut dhe hermertësisë së jashtëzakonshme. Ky lloj kerceje qeramike është bërë...
  • Tub i qeramikës metalizuar të aluminit të lartë
  • Tub i qeramikës metalizuar të aluminit të lartë
  • Tub i qeramikës metalizuar të aluminit të lartë
  • Tub i qeramikës metalizuar të aluminit të lartë

  Tub i qeramikës metalizuar të aluminit të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 30 - 50 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Ne përdorim teknologji të përparuar për të siguruar qeramikë të gjërë të metalizuar të industrisë, mbulon një përzgjedhje të lëndëve të para për të qenë baza e përbërësve të metalizuar të qeramikës, për shembull oksid alumini, oksid zirconium, beryllia, alumin nitrid. Këto pjesë metalike të qeramikës përdoren në grupe...
  • Izolues qeramike Alumina Metalizuar për Tubet Electron
  • Izolues qeramike Alumina Metalizuar për Tubet Electron
  • Izolues qeramike Alumina Metalizuar për Tubet Electron
  • Izolues qeramike Alumina Metalizuar për Tubet Electron
  Video

  Izolues qeramike Alumina Metalizuar për Tubet Electron

  • Çmimi i njësisë: USD 17.5 - 30 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Izolues qeramike Alumina Metalizuar për Tubet Electron Qeramika e metalizuar e aluminit përdoret gjerësisht në shumë aplikime të ndryshme industriale për shkak të funksionit të tij të veçantë në lidhje me qeramikën me metalin dhe qeramikën në qeramikë, siç janë komponentët elektronikë të fuqisë, komponentët e vakumit...

Kinë Tub metalik me qeramikë furnizuesit

Në rastin e zakonshëm, cilindri metalik i qeramikës / metalizuar i qeramikës është bërë nga oksidi alumium, duke përfshirë materiale të ndryshme të klasës, si 95%, 99% dhe 99.5% alumini.


Ne kemi aftësinë për të prodhuar shumëllojshmëri të tub metalik të qeramikës, mëngë metalike të qeramikës, tub metalik të qeramikës nëpërmjet përpunimit të prodhimit të artit, si bluarje banesë, lustrim, prerje, përpunim CNC etj.


Madhësia e vogël në madhësi të madhe të tub metalik të qeramikës është në gjendje të ofrojë, min. diametri mund të jetë 1mm, max. diametri është deri në 300mm.