Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Unaza të metalizuara alumina për përshpejtuesit linearë mjekësorë
Unaza të metalizuara alumina për përshpejtuesit linearë mjekësorë

Unaza të metalizuara alumina për përshpejtuesit linearë mjekësorë

Çmimi i njësisë: USD 0.85 - 2 / Piece/Pieces
Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 100 Piece/Pieces
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Shkarko:

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: Min. 95% Alumina

  Color: White, Pink Optional

  Type: Industrial Ceramic Part

  Metallization Type: Mo/Mn ,W Optional

  Thickness Of Metallization: 20~40um

  Thickness Of Plating: Thin Or Thick Film Avaiable

  Precision Process: Fine Grinding

  Application: Ceramic To Metal Jointing Technology

  Coating Type: Ni, Ag Plating Optional

  Feature: High Bonding Strength With Ideal Hermeticity

Additional Info

  paketim: Paketimi vakum me karton eksporti

  prodhimtari: 50,000pcs/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen Port,Hongkong Port

përshkrim i produktit

Unaza të metalizuara alumina për përshpejtuesit linearë mjekësorë

Metallized një Lumina qeramika janë ideale për përdorim brenda vakum të lartë, tension të lartë dhe presion të lartë aplikimet elektrike dhe elektronike vakum, të tilla si unaza metallized në përshpejtuesit mjekësore lineare, tuba energjisë, metallized cilindra qeramike në Interrupter vakum, shkelës vakum, izolatorëve qeramike në rrjet tub elektrik etj.

Ne ofrojmë një përzgjedhje të llojeve të metalizimit sipas të ndryshme Kërkesa e klientëve, metalizimi tipik si më poshtë:

1. Baza qeramike + Metalizim Mo / Mn ......................................... .......... 2. Baza qeramike + Metalizim Mo / Mn + pllaka nikeli

3. Baza qeramike + Metalizim Mo / Mn + pllaka argjendi ............................ 4. Baza qeramike + metalizim tungsteni + plating ari

Ne kemi pajisjet e veta gjithëpërfshirëse të prodhimit në shtëpi nga formimi në përpunimin sekondar. Do të na ndihmojë të arrijmë prototipimin e një prodhimi masiv pa probleme dhe shpejt.

Karakteristikat kryesore të qeramikës së metalizuar

Strength Forca e shkëlqyeshme e lidhjes her Hermeticiteti i jashtëzakonshëm dhe ngushtësia e ajrit insulation Izolim i shkëlqyeshëm elektrik dhe rezistencë e vëllimit të lartë

Resistance Rezistencë korrozioni superiore dhe pa ndryshk properties Karakteristika të mira të goditjes termike dhe përçueshmëri e ulët termike

Aftësia e pjesëve të metalizuara qeramike

Availability Disponueshmëri për madhësinë e pjesës së vogël (Min. OD 1 mm) përmasa shumë të mëdha (Maks. OD 800 mm) ● Furnizim me larmi të gjeometrisë komplekse të ndryshme

Toler Toleranca normale ndaj aftësisë dimensionale me precizion të lartë Prototipimi me qëllim provë për aftësinë e prodhimit në masë për një afat të shkurtër

Aplikimet e qeramikës së metalizuar

Përdoret gjerësisht në tubat e rrjetit të energjisë , ndërprerësit e vakumit, përshpejtuesit linearë m edikalë, tubat e energjisë, hotomultipliers p ,

c omponentët për izoluesit dhe sensorët.


Përbërësit qeramikë të metalizuar të lidhur

Metallized Ceramic Disk Ceramic Metalization Body Ceramic Metalized CylinderFAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

P 1. A është në dispozicion për të siguruar produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne mund të mbështesim kërkesën e bërë me porosi sipas dimensioneve të ndryshme, modelimit dhe metalizimit dhe plating.

P 2. Kur mund ta marr çmimin?

Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj.

P 3. Sa kohë zhvillohet e gjithë procedura?
Përgjigje: Pasi të vendosni një porosi, koha e prodhimit është rreth 25 ditë pune.

P 4. Po në lidhje me datën e transportit dhe dorëzimit?

Përgjigje: Normalisht ne përdorim Int`l Express nga dërguesi ynë, ose me numrin e llogarisë së klientit. Bëhet fjalë për 3 ~ 5 ditë pune.

P 5. Si të sigurohet cilësia?

Përgjigje: Dimensioni i çdo grumbull do të bëhet inspektimi i marrjes së mostrave sipas standardit ndërkombëtar AQL. Do të bëhet inspektimi 100% kozmetik.

Kategoritë e Produktit : Qeramikë të metalizuar > Unaza Qeramike e Metallizuar

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta