Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë të metalizuarUnaza Qeramike e Metallizuar

Unaza Qeramike e Metallizuar

Kategoritë e produkteve të Unaza Qeramike e Metallizuar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Unaza Qeramike e Metallizuar , furnizuesit Unaza e metalizimit të qeramikës me madhësi të madhe / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Metalizim Unazë me Qafore Qeramike R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe
  • Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe
  • Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe
  • Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe
  • Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe
  Video

  Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe

  • Çmimi i njësisë: USD 2.5 - 5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Unazë qeramike të aluminit të metalizuar me madhësi të madhe Unaza qeramike e metalizuar është e përbërë nga qeramika të aluminit të pastërtisë së lartë, një shtresë metalike zbatohet në një fund ose të dyja skajet për të plotësuar nevojat e brazingut. Ka metalizim-forcë vulë dhe hermetizëm në aplikimin qeramike të...
  • Spacer i metalizimit të qeramikës së aluminit të lartë

  Spacer i metalizimit të qeramikës së aluminit të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 1.35 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Spacer i metalizimit të qeramikës së aluminit të lartë Objekti ynë prodhon spacer të ndryshëm metalik të qeramikës me lidhje forta jashtëzakonisht të forta me teknologjitë tona të përparuara të metalizimit të qeramikës . Bojëra të trasha metalike të filmit përdorin një formulë të fortë Moly-mangan (Mo / Mn) që është...
  • Disqe qeramike me metalizim të aluminit të përshtatur me nikel

  Disqe qeramike me metalizim të aluminit të përshtatur me nikel

  • Çmimi i njësisë: USD 1.65 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Disqe qeramike me metalizim të aluminit të përshtatur me nikel Disk metalik i qeramikës gjithmonë luan një rol për bashkimin e qeramikës me pjesët metalike. Kjo do të ndihmojë në pjesët qeramike dhe metalike të lidhura ngushtësisht së bashku me ngushtësi të mirë të gazit. Në rast të zakonshëm, disk metalik i qeramikës...
  • Unazë qeramike e metalizuar oksid alumini

  Unazë qeramike e metalizuar oksid alumini

  • Çmimi i njësisë: USD 1 - 1.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Unazë qeramike e metalizuar oksid alumini Ne përdorim teknologji të përparuar për të siguruar qeramikë të gjërë të metalizuar të industrisë, mbulon një përzgjedhje të lëndëve të para për të qenë baza e përbërësve të metalizuar të qeramikës, për shembull oksid alumini, oksid zirconium, beryllia, alumin nitrid. Këto...
  • Forca e lartë e lidhjes Al2o3 Unaza e metalizimit qeramik

  Forca e lartë e lidhjes Al2o3 Unaza e metalizimit qeramik

  • Çmimi i njësisë: USD 1.65 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Forca e lartë e lidhjes Al2o3 Unaza e metalizimit qeramik Ne jemi të specializuar në të ndryshme të unazës metalike qeramike, tub metalik qeramike, substrate metalike qeramike mbi 14 vjet. Bazuar në teknologjinë tonë të përparuar dhe përvojën e prodhimit veteran, të gjitha qeramikat metalike ne ofrojmë një forcë...
  • Unazë qeramike metalizuar aluminit për komponentët elektrikë

  Unazë qeramike metalizuar aluminit për komponentët elektrikë

  • Çmimi i njësisë: USD 1.65 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Unazë qeramike metalizuar aluminit për komponentët elektrikë Ne ofrojmë një qeramikë të hollë ose të trashë qeramikë të metalizuar në oksidet e aluminit, oksid zirconium, beryllia ose nitride alumini qeramike. Me bojrat tona të bëra nga shtëpia dhe pajisjet e avancuara të metalizimit, ne mund të merremi me një...
  • Unazë qeramike me formë të veçantë metalizuar

  Unazë qeramike me formë të veçantë metalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 1.65 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Unazë qeramike me formë të veçantë metalizuar Ne ofrojmë një qeramikë të hollë ose të trashë qeramikë të metalizuar në oksidet e aluminit, oksid zirconium, beryllia ose nitride alumini qeramike. Me bojrat tona të bëra nga shtëpia dhe pajisjet e avancuara të metalizimit, ne mund të merremi me një shumëllojshmëri të...
  • Unazë qeramike me oksid alumini të metalizuar

  Unazë qeramike me oksid alumini të metalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 1.65 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Unazë qeramike me oksid alumini të metalizuar Unaza qeramike e oksidit të aluminit të metalizuar është bërë nga oksidet e aluminit me min. 95% pastërti, Ajo mund të jetë formuar nëpërmjet shtypjes së thatë, shtypje të nxehtë, ISO shtypur. Në rast të zakonshëm, molibden-mangan dhe Tungsten si një ngjitës metalizues...
  • Rrethi qeramik i oksiduar i aluminit metalizuar

  Rrethi qeramik i oksiduar i aluminit metalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 3 - 5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Rrethi qeramik i oksiduar i aluminit metalizuar Metalizimi aplikon një shtresë të trashë metalike në një zonë specifike të trupit qeramik ose substrate qeramike. Metalizimi kryesor përmban molibden dhe tungsten. Qeramika Jinghui metalizuar ka karakteristika superiore të brazingit për shkak të bojrave tona unike të...
  • Unazë qeramike aluminit të lartë me metalizim
  • Unazë qeramike aluminit të lartë me metalizim

  Unazë qeramike aluminit të lartë me metalizim

  • Çmimi i njësisë: USD 1.25 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Unazë qeramike aluminit të lartë me metalizim Jinghui furnizon unaza qeramike metalike të precizuara në qeramikë të oksidit të aluminit për ushtrinë, mjekësinë dhe hapësirën ajrore. Nëpërmjet shtypjes së ekranit, veshja e furçave dhe aftësia jonë spary na lejojnë të metalizuar në trupë të sheshtë, cilindrikë dhe...
  • Rondele qeramike të aluminit metalizuar të personalizuar

  Rondele qeramike të aluminit metalizuar të personalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 1.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Rondele qeramike të aluminit metalizuar të personalizuar Në të kaluarën shumë vite, është një problem i madh për lidhjen e qeramikës me metalin në industri për shkak të koeficientit të ndryshëm të zgjerimit termik midis tyre. Në mënyrë që të arrihet ky aplikim, një shtresë e hollë metalike e depozituar në një pjesë...
  • Unaza Aliazh Metalizuar për Accelerators Mjekësore Linear
  • Unaza Aliazh Metalizuar për Accelerators Mjekësore Linear

  Unaza Aliazh Metalizuar për Accelerators Mjekësore Linear

  • Çmimi i njësisë: USD 0.85 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Unaza Aliazh Metalizuar për Accelerators Mjekësore Linear Metalizuar një qeramika lumina janë ideale për përdorim brenda vakumit të lartë, tensionit të lartë dhe presionit të lartë elektrike dhe elektronike aplikimet vakum, të tilla si unaza metalike në Accelerators mjekësore lineare, tuba të energjisë, cilindra...
  • Disk me qeramik metalik të aluminit të lartë

  Disk me qeramik metalik të aluminit të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Ne furnizojmë me porosi diskun qeramik të oksidit të aluminit të zjarrtë-metalizuar për përdorim në bazë të pajisjeve të ndërprerjes së vakumit dhe aplikacioneve të ngjashme ku kërkohet lidhja metalike-qeramike dhe hermetizmi. Metalizimi tipik që ne ofrojmë: 1. Bazë qeramike + Metalloid molibden (Mo / Mn)...
  • Unazë qeramike të aluminit metilizuar nikel
  • Unazë qeramike të aluminit metilizuar nikel

  Unazë qeramike të aluminit metilizuar nikel

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Ne fokus në prodhimin e një shumëllojshmëri të qeramikës metalizuar në qeramikë oksid alumini, oksid beriliumi. Këto qeramika të metalizuar përdoren gjerësisht në aplikime të ndryshme të tensionit të lartë të lartë, të tensionit të lartë. Në mënyrë që të arrihet aplikimi i ndryshëm i klientëve të ndryshëm, ne ofrojmë...
  • Unazë qeramike me oksid alumini të oksiduar me metal të lartë

  Unazë qeramike me oksid alumini të oksiduar me metal të lartë

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Përshkrim: Për të bërë forcën lidhëse më të fortë ndërmjet metalit dhe qeramikës së metalizuar, nevojiten disa procese sekondare, të tilla si bluarja e sheshtë në të dyja anët, atëherë do të ketë një sheshe shumë ideale. Një unazë qeramike me precision të lartë metalike në qeramikë të oksidit alumium mund të formohet...
  • Beryllia unazë metalike qeramike

  Beryllia unazë metalike qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 2.5 - 3.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Ky unazë metalike qeramike është bërë nga b erylia qeramike. Për shkak të përçueshmërisë së jashtëzakonshme termike, performancës së goditjeve termike dhe temperaturës më të lartë rezistente të lartë se aluminit, nganjëherë ajo përdoret për të qenë në një industri të veçantë për bashkimin e qeramikës në metal. Ne jemi...
  • Avancuar Unaza qeramike të metalizuar për komponentët elektrikë
  • Avancuar Unaza qeramike të metalizuar për komponentët elektrikë

  Avancuar Unaza qeramike të metalizuar për komponentët elektrikë

  • Çmimi i njësisë: USD 2.5 - 4 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month
  Unaza qeramike e metalizuar për tiristorët është bërë zakonisht nga qeramika e oksidit të aluminit, të dyja sipërfaqet përfundimtare të veshura me një metalizim si shtresë bazë, e cila metalizacioni tipik është molibdenum magnezia, atëherë duhet të nxirret në furre me temperaturë të lartë për të formuar një film në...
  • Distancues metalik me qeramikë të aluminit me saktësi të lartë
  • Distancues metalik me qeramikë të aluminit me saktësi të lartë
  • Distancues metalik me qeramikë të aluminit me saktësi të lartë
  • Distancues metalik me qeramikë të aluminit me saktësi të lartë
  • Distancues metalik me qeramikë të aluminit me saktësi të lartë

  Distancues metalik me qeramikë të aluminit me saktësi të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 1.25 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Për shkak të të gjitha pjesëve tona metalike qeramike janë me forcë të lartë brazing, ngushtësi të jashtëzakonshme të gazit, ne kemi marrë reputacion shumë nga klientët tanë në të gjithë botën. Qeramika e metalizuar që kemi furnizuar përfshin spacer qeramike, cilindër qeramike, unaza qeramike, bazë qeramike, mbajtëse...
  • Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me plating metalike
  • Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me plating metalike
  • Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me plating metalike
  • Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me plating metalike
  • Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me plating metalike

  Unaza qeramike e metalizuar e mbuluar me plating metalike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Kuvendet qeramike-metalike janë një aplikim shumë i zakonshëm në aplikimin e rrymës së lartë, të tensionit të lartë dhe vakumit me presion të lartë. Më pas, izoluesi metalik i qeramikës luan një rol kyç në të. Jinghui furnizon një shumëllojshmëri të precision metalizuar qeramika në alumini oixde qeramika për...
  • Unazë alumini metalike qeramike
  • Unazë alumini metalike qeramike

  Unazë alumini metalike qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Jinghui ofron një shumëllojshmëri të unazave metalike qeramike të aluminit të filmit të hollë, filmi tipik i hollë përfshin plasje nikeli, plating bakri, plating ari, kallaj plating dhe kështu me radhë. Nëpërmjet shtypjes së ekranit, veshja e furçave dhe llakja e aftësisë sonë na lejojnë të metalizohen në pjesë të...

Kinë Unaza Qeramike e Metallizuar furnizuesit

Unaza qeramike e metalizuar përdoret gjithmonë si një izolues qeramik, rondele qeramike në aplikimin qeramik dhe metalik të bashkimit.


Metalizimi më i popullarizuar është trupi qeramik me metalizim Mo / Mn, pastaj me plating nickel. Natyrisht, Veshje të tjera të ndryshme metalike janë në dispozicion për të furnizuar, si plating argjendi, plating ari, kallaj plating dhe kështu me radhë.


Ne kemi saktësi shumë të lartë fling rëndë, cilindrik bluarje, lustrim aftësi në prodhimin tonë. Ne jemi në gjendje të ofrojmë unazë qeramike ekstreme hollë të hollë mur me min. 0.8mm, raundshmëria dhe sheshet mund të kontrollohen për të qenë niveli ideal përtej pritjeve të klientëve.