Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Qeramikë të metalizuarIzolues qeramike të metalizuar

Izolues qeramike të metalizuar

Kategoritë e produkteve të Izolues qeramike të metalizuar , ne jemi prodhues të specializuar nga Kina, Izolues qeramike të metalizuar , furnizuesit Izolues qeramik me vakuum të metalizuar / fabrikë, produkte me shumicë me cilësi të lartë të Izolues qeramike metalizuar me alumin R & D dhe prodhimit, ne kemi shërbim të përsosur pas shitjes dhe mbështetje teknike. Shikoni përpara bashkëpunimin tuaj!

View :

  • Izolatorë qeramikë të metalizuar për tensionin e tensionit të lartë
  • Izolatorë qeramikë të metalizuar për tensionin e tensionit të lartë
  • Izolatorë qeramikë të metalizuar për tensionin e tensionit të lartë
  • Izolatorë qeramikë të metalizuar për tensionin e tensionit të lartë
  • Izolatorë qeramikë të metalizuar për tensionin e tensionit të lartë
  Video

  Izolatorë qeramikë të metalizuar për tensionin e tensionit të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 4 - 5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month
  Izolatorë qeramikë të metalizuar për tensionin e tensionit të lartë Ne prodhojmë një shumëllojshmëri të izolatorëve metalik të qeramikës me specifikime të ndryshme, si tub metalik i qeramikës, unaza qeramike metalizuar , substrate metalike e qeramike dhe kështu me radhë. Këto qeramika metalizuar janë bërë nga oksid...
  • Komponent qeramike me vakum aktual
  • Komponent qeramike me vakum aktual
  Video

  Komponent qeramike me vakum aktual

  • Çmimi i njësisë: USD 5 - 7.5 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Komponent qeramike me vakum aktual Për të arritur qeramikën në metal që bashkohet me aplikimin, një shtresë metalike do të aplikohet në sipërfaqen specifike të komponentit qeramik, atëherë qeramika në metal, qeramika në qeramikë mund të jetë e bashkuar së bashku. Ne ofrojmë metalizime të ndryshme të tipit me veshje...
  • Largjin e Lartë me Aliazh Metallized Alumina Washers qeramike
  • Largjin e Lartë me Aliazh Metallized Alumina Washers qeramike
  • Largjin e Lartë me Aliazh Metallized Alumina Washers qeramike
  Video

  Largjin e Lartë me Aliazh Metallized Alumina Washers qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 0.6 - 0.85 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 500,000pcs/month
  Lavatrice qeramike me alumin të lartë të pastërtisë Rondele metalike të qeramikës zakonisht prodhohen nga qeramika të oksidit të lartë të pastërtisë, të cilat mbulojnë një plating metali në seksionin e caktuar sipas kërkesave të klientëve. Ne ofrojmë një përzgjedhje të llojeve të metalizimit, kryesisht duke përfshirë...
  • Izolues qeramike të metalizuar të përshtatur me saktësi të lartë
  • Izolues qeramike të metalizuar të përshtatur me saktësi të lartë
  • Izolues qeramike të metalizuar të përshtatur me saktësi të lartë
  • Izolues qeramike të metalizuar të përshtatur me saktësi të lartë
  Video

  Izolues qeramike të metalizuar të përshtatur me saktësi të lartë

  • Çmimi i njësisë: USD 6 - 8 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Izolues qeramike të metalizuar të përshtatur me saktësi të lartë Insulator qeramike metalizuar luan një rol shumë të rëndësishëm në shumë pajisje të ndryshme vakum për shkak të pronave të tyre të mrekullueshme elektrike, mekanike dhe termike. Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të përbërësve qeramikë...
  • Qeramikë metalike të personalizuara për aplikime elektronike
  • Qeramikë metalike të personalizuara për aplikime elektronike
  • Qeramikë metalike të personalizuara për aplikime elektronike
  • Qeramikë metalike të personalizuara për aplikime elektronike
  Video

  Qeramikë metalike të personalizuara për aplikime elektronike

  • Çmimi i njësisë: USD 1.65 - 2.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month
  Qeramikë metalike të personalizuara për aplikimet elektronike Qeramika e metalizuar është përdorur gjerësisht në aplikimet elektronike për shkak të izolimit të shkëlqyeshëm, tensionit anti-tension të lartë dhe vetive aktuale të mira mekanike dhe rezistencës kimike. Ajo luan një rol kyç të lidhjes prej metaleve në...
  • Trupi i aluminit të përpunimit të mbuluar me Ag Plating
  • Trupi i aluminit të përpunimit të mbuluar me Ag Plating
  • Trupi i aluminit të përpunimit të mbuluar me Ag Plating
  • Trupi i aluminit të përpunimit të mbuluar me Ag Plating

  Trupi i aluminit të përpunimit të mbuluar me Ag Plating

  • Çmimi i njësisë: USD 28 - 40 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 20,000pcs/month
  Përpunimi i trupit të aluminit i mbuluar me Ag plating Trupi qeramik metalik i përpunuar për sistemin e pastrimit të ujit është i njohur për forcën e tij të lartë lidhëse, ngushtësinë e gazrave të idesë, mekanizmin dhe vetitë elektrike. Shumica e kohës, argjendi dhe nikel plating si një zgjedhje popullore për plating...
  • Llamarinë e larte të oksidit të aluminit
  • Llamarinë e larte të oksidit të aluminit
  • Llamarinë e larte të oksidit të aluminit
  • Llamarinë e larte të oksidit të aluminit
  Video

  Llamarinë e larte të oksidit të aluminit

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 3.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month
  Llamarinë e larte të oksidit të aluminit Bazuar në procesin e prodhimit tonë të pjekur, ne mund të prodhojmë nga pjesë të vogla në pjesë të mëdha dhe gjithashtu ne jemi në gjendje të arrijmë diversitetin e llojit të metalizimit në pjesë të caktuara të diskut qeramik me shtypjen e ekranit, ngjitjen, spërkatjen. Ne...
  • 2 Pin alumini metalizuar izolues qeramike
  • 2 Pin alumini metalizuar izolues qeramike
  • 2 Pin alumini metalizuar izolues qeramike
  • 2 Pin alumini metalizuar izolues qeramike
  Video

  2 Pin alumini metalizuar izolues qeramike

  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  2 Pin alumini metalizuar izolues qeramike Ne ofrojmë një gamë të gjerë të shumë llojeve të ndryshme të izolatorëve qeramike të metalizuar me 1 pin, 2 pin ose multi-pin alumini. Të gjithë ata mund të ndërtohen sipas kërkesave të veçanta të klientëve. Lloji kryesor i metalizimit përfshihet si vijon: 1. Bazë e trupit...
  • Tubat qeramike të lëmuara të lëmuara për Tubat e Rrjetit të Energjisë Elektrike
  • Tubat qeramike të lëmuara të lëmuara për Tubat e Rrjetit të Energjisë Elektrike
  • Tubat qeramike të lëmuara të lëmuara për Tubat e Rrjetit të Energjisë Elektrike
  • Tubat qeramike të lëmuara të lëmuara për Tubat e Rrjetit të Energjisë Elektrike
  Video

  Tubat qeramike të lëmuara të lëmuara për Tubat e Rrjetit të Energjisë Elektrike

  • Çmimi i njësisë: USD 10 - 20 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month
  Tubat qeramike të lëmuara të lëmuara për Tubat e Rrjetit të Energjisë Elektrike Tuba metallized qeramike për tubat e rrjetit të energjisë është bërë zakonisht nga qeramika oksid alumini, dy sipërfaqe në fund të veshura me një METALLISATION si shtresë bazë cilin METALLISATION tipik është magnezi Molybdenum-, atëherë...
  • Cilindër qeramik metalik për udhëtimin e tubave të valës
  • Cilindër qeramik metalik për udhëtimin e tubave të valës
  • Cilindër qeramik metalik për udhëtimin e tubave të valës
  • Cilindër qeramik metalik për udhëtimin e tubave të valës

  Cilindër qeramik metalik për udhëtimin e tubave të valës

  • Çmimi i njësisë: USD 35 - 50 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Cilindër qeramik metalik për udhëtimin e tubave të valës Cilindri i metalizuar qeramik është bërë nga oksidet e aluminit me min. Pastërtia 95%. Mund të formësohet nëpërmjet shtypjes së nxehtë, duke shtypur ISO. Për të përmbushur përdorimin e tyre të veçantë, një shtresë metalike në sipërfaqe të caktuara duhet të...
  • Tuba me vakuum të lartë në qeramikë për tubin e elektronit
  • Tuba me vakuum të lartë në qeramikë për tubin e elektronit
  Video

  Tuba me vakuum të lartë në qeramikë për tubin e elektronit

  • Çmimi i njësisë: USD 100 - 90 / Bag/Bags
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Tuba me vakuum të lartë të tensionit amik për tubin e elektronit Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të qeramikës së aluminit metalik të zjarrtë me porosi për përdorim në ndërprerësit e vakumit, tubat e rrjetit elektrik, tubat me rreze x dhe aplikacionet e ngjashme, ku kërkohet lidhja qeramike me metal, qeramike dhe vulë...
  • Qeramikë me zorrë të aluminit të metalizuar
  • Qeramikë me zorrë të aluminit të metalizuar
  • Qeramikë me zorrë të aluminit të metalizuar

  Qeramikë me zorrë të aluminit të metalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 0.5 - 0.85 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 100,000pcs/month
  Qeramikë me zorrë të aluminit të metalizuar Ne ofrojmë një shumëllojshmëri të qeramikës së aluminit metalik të zjarrtë me porosi për përdorim në ndërprerësit e vakumit, tubat e rrjetit elektrik, tubat me rreze x dhe aplikacionet e ngjashme, ku kërkohet lidhja qeramike me metal, qeramike dhe vulë qeramike me forcë të...
  • Komponenti i metalizimit qeramik të oksidit të aluminit
  • Komponenti i metalizimit qeramik të oksidit të aluminit
  • Komponenti i metalizimit qeramik të oksidit të aluminit
  Video

  Komponenti i metalizimit qeramik të oksidit të aluminit

  • Çmimi i njësisë: USD 1.15 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Komponenti i metalizuar i qeramikës punon si pjesë kyçe në pajisjen GDT për bashkim qeramik me metal për hermetizmin vakum. Ka shumë dizajne të ndryshme për të përmbushur pajisje të ndryshme të GDT, për të përmbushur aplikimet e ndryshme të GDT. Për të përmbushur kërkesat e klientëve me aftësinë tonë të projektimit të...
  • Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar
  • Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar
  • Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar
  • Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar
  • Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar
  Video

  Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar

  • Çmimi i njësisë: USD 1.5 - 4 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Trupi Pink Alumina qeramike metalizuar Ne jemi të aftë të furnizojmë një shumëllojshmëri të qeramikës së metalizuar nga toleranca e përgjithshme deri në saktësinë e lartë nëpërmjet përpunimit të gjobës, përpunimit të CNC etj. Gjithashtu ne mund të sigurojmë shërbimin e prototyping me një sasi shumë të vogël të sasisë....
  • Izolues me metalizim qeramik alumini
  • Izolues me metalizim qeramik alumini
  • Izolues me metalizim qeramik alumini
  • Izolues me metalizim qeramik alumini

  Izolues me metalizim qeramik alumini

  • Çmimi i njësisë: USD 0.9 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month
  Për të përmbushur metale në qeramike dhe qeramike në teknologjinë e lidhjes qeramike , një shtresë metalike do të aplikohet në sipërfaqen specifike të izolatorit qeramik, atëherë mund të arrihet bashkimi përmes procesit të brazingut . Hese t qeramika metallized janë ideale për përdorim brenda vakum të lartë, tension...
  • Alumina Metalized Isolator for Brazing Assembly
  • Alumina Metalized Isolator for Brazing Assembly
  • Alumina Metalized Isolator for Brazing Assembly
  • Alumina Metalized Isolator for Brazing Assembly

  Alumina Metalized Isolator for Brazing Assembly

  • Çmimi i njësisë: USD 1.65 - 3 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Alumina Metalized Isolator for Brazing Assembly Në rast të zakonshëm, Izolatori i metalizuar i qeramikës është bërë nga një përbërje e mirë qeramike, të tilla si 95% alumin, 99% alumin ose më shumë pastërti. Ekziston një shtresë metalizimi si shtresë bazë për rritjen e lagështirës në procesin e brazingut në atmosferën...
  • Komponenta qeramike e metalizuar për industrinë e re të energjisë
  • Komponenta qeramike e metalizuar për industrinë e re të energjisë
  • Komponenta qeramike e metalizuar për industrinë e re të energjisë
  • Komponenta qeramike e metalizuar për industrinë e re të energjisë

  Komponenta qeramike e metalizuar për industrinë e re të energjisë

  • Çmimi i njësisë: USD 1.85 - 2.5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 200,000pcs/month
  Komponenta qeramike e metalizuar për industrinë e re të energjisë Në industrinë e re të energjisë, shumë izolues të ndryshëm strukturorë metalikë të izoluar qeramikë janë të nevojshme për të plotësuar kërkesat e tyre të veçanta për brazing. Lloji kryesor i metalizimit përfshihet si vijon: 1. Trupi i parë qeramike + Mo...
  • Disk metalik qeramike për bashkim metalesh me qeramike
  • Disk metalik qeramike për bashkim metalesh me qeramike

  Disk metalik qeramike për bashkim metalesh me qeramike

  • Çmimi i njësisë: USD 2 - 5 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month
  Disk metalik qeramike për bashkim metalesh me qeramike Disk metalik i qeramikës mbështjellë një plating metali në zonën e caktuar të të dy anëve, ose një anë, dhe pastaj kuruar atë në temperaturë të lartë për të formuar film hollë / trashë. Ajo luan një rol në qeramikën e metalit për bashkimin e qeramikës së bashku....
  • Modeli i vogël Al2o3 izolues qeramike metalizuese
  • Modeli i vogël Al2o3 izolues qeramike metalizuese

  Modeli i vogël Al2o3 izolues qeramike metalizuese

  • Çmimi i njësisë: USD 0.65 - 0.8 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 2,000,000pcs/month
  Izolatori qeramik metalik është bërë zakonisht nga qeramika e oksidit të aluminit, sepse forca izoluese e saj e shquar, tension i lartë anti-lartë dhe i lartë, karakteristikat mekanike, rezistente ndaj plakjes dhe zgjat jetën e shërbimit. Ky lloj i komponentit qeramik punon një media bashkimi ndërmjet qeramikës dhe...
  • Bazë qeramike me metalizim me pllakë ari për spirale
  • Bazë qeramike me metalizim me pllakë ari për spirale
  • Bazë qeramike me metalizim me pllakë ari për spirale
  • Bazë qeramike me metalizim me pllakë ari për spirale
  Video

  Bazë qeramike me metalizim me pllakë ari për spirale

  • Çmimi i njësisë: USD 0.5 - 2 / Piece/Pieces
  • markë: Qeramika Jinghui
  • paketim: Paketimi i vakumit me kartonin e eksportit
  • Aftësia e Furnizimit: 1000000pcs/month
  Me vetitë e pastërtisë së lartë dhe temperaturë të lartë frekuente anti-të lartë, rezistente ndaj kimikateve dhe jo-deformimit në kushte të vështira të punës, bazat metalike të qeramikës përdoren gjerësisht në prodhimin e komponentëve elektronikë. Mund të formohet me formim injeksioni qeramik, shtypje të thatë ose...

Kinë Izolues qeramike të metalizuar furnizuesit

Ne furnizojmë izolatorë të gjerë metalikë të qeramikës, ato zakonisht bëhen prej oksid alumini, oksidi zirkon, nitrid alumini dhe oksidi beriliumi. Një shtresë metalike do të depozitohet në sipërfaqe specifike të trupit qeramik për të arritur qeramike në metal, qeramike në bashkim qeramik, për të përmbushur brumin dhe qëllimin hermetik. Aktualisht, ne ofrojmë një përzgjedhje të llojeve të metalizimit si në vijim:

- Bazë qeramike + Metalizimi Mo / Mn

- Substrate qeramike + Copper (Cu) plating

- Substrati qeramik + Plating (Ag)

- Substrate qeramike + Tin (Sn) plating

- Bazë qeramike + Tungsten (W) + Gold (Au) plating


- Bazë qeramike + Molibden (Mo / Mn) + Nikel (Ni) plating

Ne jemi në gjendje të prodhojmë një shumëllojshmëri të izolatorëve të veçantë dhe të përshtatur të dizajnuar metalik të qeramikës për vizatimet teknike të klientëve për të përmbushur ndonjë aplikim të veçantë, duke përfshirë substrat metalik të qeramikës, unazën e metalizuar të qeramikës, tub metalik të qeramikës dhe kështu me radhë. Gjithashtu ne mbështesim prototyping për prodhimin masiv në bazë të pajisjes gjithëpërfshirëse të prodhimeve brenda shtëpive, pavarësisht se është një grumbull shumë i vogël, ose kërkesa me volum të lartë, ne jemi të aftë të merren me to pa probleme.

Izolatori i metalizuar i qeramikës përdoret mjaft në ndërprerësit e vakumit, kondensatorët vakum / Thyristors, tubet e shkarkimit të gazit, tubat e elektronit, feedthroughs aktuale, tuba me rreze X, çelsin e energjisë dhe kështu me radhë.

Produkte të reja