Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale > Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike

Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike
Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike

Pllaka qeramike e nxehtësisë së lartë të përçueshmërisë termike

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Color: White, Pink, Balck, Ivory

Min. Wall Thickness: 0.25mm

Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

Application: Ceramic Waser, Ceramic Disc, Heat-sink Plate

Material: Varity Of Different Grade Alumina

Precision Process: Drilling, Fine Grinding, Machining

Max. Size: 600mm

Forming: Tape Casting, Dry Pressing, ISO Pressing

Certificate: RoHS, ISO9001:2008

Product Name: Ceramic Heat Sink Plate

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 100,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Izolues qeramik i nxehtësisë

Përshkrim:

Izolatorë qeramikë të saldimit të aluminit janë përdorur gjerësisht në fushat elektrike dhe elektrike që kërkojnë përçueshmëri të nxehtësisë, shpërndarjen e nxehtësisë, izolimin, rezistencën në temperaturë të lartë dhe shkatërrimin e tensionit të lartë. Koeficienti i përçueshmërisë së nxehtësisë është i lartë dhe stabiliteti është i mirë.

Tiparet e kryeministrit:

● Përçueshmëri e ulët termike ● Tronditje e madhe termike

Rezistencë me temperaturë të lartë ● Forcë e jashtëzakonshme mechnical

● Izolimi i lartë dielektrike ● Rezistent ndaj korrozionit

Forca jonë: Përfitimi i klientëve

● Çmimi konkurrues për pjesët standarde ● Kosto efektive

● Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde ● Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

● Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël ● Orari i prodhimit fleksibël

● Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë ● Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

● Ofrimi ose propozimi i një zgjidhje optimale ● Konsulencë informacioni teknik


Ne do të jemi me ju në çdo kohë nëse keni ndonjë pyetje në lidhje me rondele qeramike, pllakë qeramike, fletë qeramike, qeramike dhe disk qeramike në qeramikë të oksidit alumium, Ju lutemi besoni se do të merrni shërbimin më profesional dhe më serioz.


Produkte të ngjashme

Heat sink ceramic insulator Ceramic heat sink Ceramic heat sink Heat sink ceramic insulator

Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikës së Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut, mbi 50 vende


Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere