Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Qepje qeramike e përparuar me cilësi të lartë

Qepje qeramike e përparuar me cilësi të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 5000 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: JH.SC.013

  Material: 95%, 99% And 99% Alumina Optional

  Color: White

  Specification: Custom Made

  Precision Process: Fine Grind, Cutting

  Features: High Temperature Resistant And Heating Insulation

  Application: Ork As Ceramic Shim In Electrical Devices

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 1,000,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 2,000,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

  port: Shenzhen

përshkrim i produktit

Qepje qeramike e përparuar me cilësi të lartë

Shkumë e përparuar qeramike është bërë nga qeramika oksid alumini 95%, 99% ose 99.5%, ajo mund të formohet me shtypje automatike të nxehtë ose shtypje të thatë me trup të dendur qeramik.

Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të shim qeramike, si për vizatimin dhe specifikimin e klientit, ndonjëherë, ne do të përdorim disa procese prodhuese me precizion të lartë për t'u marrë me këto pllaka qeramike, si bluarje e imët, prerje me precizion të lartë dhe shpim. Farëdo që është një projekt prototiping ose që kushton më poshtë. Të gjitha shimat qeramike që prodhuam kanë një qëndrueshmëri dimensionale shumë uniforme.

Karakteristikat kryesore të pllakave qeramike të aluminit

Përçueshmëri e ulët termike të jetë 24 W / m./K ..................................... ..................... shock Tronditje e madhe termike, deri në 220

Rezistencë të lartë temperaturë, mund të përballojë 2000 ℃ në atmosferë vakum ....... forcë të jashtëzakonshme Mechnical

● izolimin lartë dielektrike, tensionit avari është 18KV / mm paktën ................. korrozioni rezistente, të përballojë të ndryshme të acidit të fortë dhe alkali

Forca jonë për pllaka qeramike industriale

Price pricemimi konkurrues për pjesët standarde level Niveli i mjaftueshëm i rezervave për pjesët standarde qeramike ● Prototipimi i aftësisë së prodhimit në masë

Response Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël ● Sigurimi ose propozimi i një zgjidhje të optimizuar

Përfitimi i klientëve


● Kosto efektive level Niveli i ulët i aksioneve me koston e kursimit . Orari fleksibël i prodhimit . Orari fleksibël i prodhimit

● Mbështetni një grumbull shumë të vogël ose rendin e provës cons Konsullata teknike e informacionit

Nëse jeni duke kërkuar për një shim të hollë qeramik. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të përpiqemi të bëjmë çmos t'ju ofrojmë produkte dhe shërbime cilësore si pritshmërinë tuaj.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industry Ltd është një prodhuesi kryesor i përparuar i komponentëve qeramikë në Kinë për më shumë se 15 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, presionin e nxehtë, presionin izostatik, formimin e injeksionit qeramik, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu, ne kemi përpunimin tonë gjithëpërfshirës të precizionit të lartë dhe linjës së prodhimit të qitjes. Të tilla si metalizim, lustrim, bluarje e imët, përpunim CNC, prerje lazer etj.

Produktet cilësore vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektues etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të krijuar me klientët, ne kemi eksportuar produktet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azi, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut mbi 50 vende.

Përparësia jonë

Workshop and quality guarantee


FAQ (Pyetjet e bëra më shpesh)

Q1. A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?
Një: Ne jemi një prodhues. Jeni të mirëpritur të vizitoni fabrikën tonë.
P2: A dërgoni një mostër për ta kontrolluar?
Përgjigje: Patjetër, mostra është falas dhe grumbullohen mallra.
Q3: Kur mund ta marr çmimin?
Përgjigje: Ne citojmë rregullisht brenda 24 orësh pasi të marrim kërkesën tuaj. Nëse keni nevojë urgjente për të marrë çmimin.
Ju lutemi na telefononi ose na tregoni në emailin tuaj në mënyrë që ne të vazhdojmë me hetimin tuaj si përparësi.
Q4: A është në dispozicion të ofroni produkte të personalizuara?

Përgjigje: Ne gjithmonë mbështesim fletët qeramike të bëra me porosi, sipas materialeve, dimensioneve dhe modeleve të ndryshme.

Q5: anyfarë produkti tjetër prodhoni?

A: Po, ne gjithashtu prodhojmë qeramikë të metalizuar, tuba qeramikë, përbërës qeramikë të zirkonisë, vula qeramike, qeramikë tekstili.

Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta