Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale > Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë

Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë
Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë
Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë

Pllakë qeramike izoluese me cilësi të lartë

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: JH.SC.012

Specification: Custom Made

Precision Processing: Fine Grind

Features: High Temperature Resistant And Thermal Shock

Material: 95%, 99% And 99% Alumina Optional

Color: White

Application: Work As A Heating Insulation Ceramic Plate

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Pllaka qeramike izoluese e nxehtësisë është e përbërë nga 95%, 99% ose 99.5% qeramikë të oksidit të aluminit, mund të formohet me shtypjen automatike të nxehtë ose me kasetë me trup të dendur qeramik.

Ne jemi në gjendje të ndërtojmë llojshmërinë e pllakave izoluese të ngrohjes qeramike sipas vizatimeve dhe specifikimeve të konsumatorëve, nganjëherë do të përdorim disa procese prodhimi me saktësi të lartë për t'u marrë me këto pllaka qeramike, si bluarje të imët, prerje dhe shpime me saktësi të lartë. Çfarëdo qoftë ky është një projekt prototip ose që i kushton ato. Të gjitha dërrasat qeramike që ne prodhojmë kanë një konsistencë shumë uniforme dimensionale.


Tiparet e kryeministrit:

● Përçueshmëri e ulët termike ● Tronditje e madhe termike

Rezistencë me temperaturë të lartë ● Forcë e jashtëzakonshme mechnical

● Izolimi i lartë dielektrike Rezistent ndaj korrozionit


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

● Çmimi konkurrues për pjesët standarde ● Kosto efektive

● Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde ● Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

● Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël ● Orari i prodhimit fleksibël

● Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë ● Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

● Ofrimi ose propozimi i një zgjidhje optimale ● Konsulencë informacioni teknik


Nëse jeni duke kërkuar për një pllakë ngrohëse izoluese të qeramikës. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të përpiqemi më të mirën për t'ju ofruar cilësi dhe shërbim cilësor si pritshmëria juaj.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë


Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende.

Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere