Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Produkte

Home > Produkte > Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale > Pllakë qeramike e lëmuar e aluminit për straightener të flokëve

Pllakë qeramike e lëmuar e aluminit për straightener të flokëve

Pllakë qeramike e lëmuar e aluminit për straightener të flokëve

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Money Gram,Western Union
Incoterm: FOB,CIF,FCA
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

  • Info bazë
  • përshkrim i produktit
  • Email
Info bazë

Numri i modelit.: Customized

Material: 95% Alumina

Color: White, Black, Red Available

Specification: Custom Made

Surface Finish: Glazed Or Nature

Precision Processing: Fine Grind

Features: High Temperature Resistant And Thermal Shock

Application: As Accessories Of Hair Straightener

Additional Info

paketim: Kartoni i eksportit

prodhimtari: 500,000 sets/month

markë: Qeramika Jinghui

transport: Ocean,Land,Air

Vendi i origjinës: Kinë

Aftësia e Furnizimit: 1,000,000 sets/month

certifikatë: RoHS

përshkrim i produktit

Pllaka qeramike për straightener flokësh

Përshkrim:

Alumina bordi qeramike për straightener flokët është bërë nga aluminit 95%, ajo mund të formohet, ose të formuar nga shtypjen automatike të nxehtë me trup të dendur qeramike.

Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të pllakave qeramike të drejtuesit flokëve , sipas vizatimeve dhe specifikimeve të klientëve, pavarësisht nga projekti i prototipimit ose i kostos së tyre. Të gjitha dërrasat qeramike që ne prodhojmë kanë një konsistencë shumë uniforme dimensionale.

Ne zakonisht bëjmë grindje të sheshtë për ta bërë anën e punës më të sheshtë. Përveç kësaj, në mënyrë që të përmirësohet izolimi i bordit qeramik, nganjëherë nevojitet sipërfaqja e xhamit në sipërfaqen e punës, ne kemi aftësi në shtëpi për t'u marrë me këtë proces.


Tiparet e kryeministrit:

● Rezistencë në temperaturë të lartë ● Shock i madh termik

● Forca e jashtëzakonshme mechnical ● Rezistenca kimike

● Rezistent ndaj gërryes


Forca jonë: Përfitimi i klientëve

● Çmimi konkurrues për pjesët standarde ● Kosto efektive

● Niveli i mjaftueshëm i stokut për tipet standarde ● Niveli i ulët i aksioneve me kosto kursimi

● Përgjigje e shpejtë me shpërndarje fleksibël ● Orari i prodhimit fleksibël

● Prototyping për aftësinë e prodhimit në masë ● Mbështetjen e një grumbullimi të vogël ose të një procesi gjyqi

● Ofrimi ose propozimi i një zgjidhje optimale ● Konsulencë informacioni teknik


Nëse jeni duke kërkuar për disa borde qeramike për straightener flokët. Ju lutem mos ngurroni të na kontaktoni. Ne do të përpiqemi më të mirën për t'ju ofruar cilësi dhe shërbim cilësor si pritshmëria juaj.


Shërbimi ynë

Why choose us


Prezantimi i kompanisë

Ne, në Jinghui Industrisë Ltd, është një prodhuesi kryesor i avancuar qeramike 'prodhuesit në Kinë për më shumë se 13 vjet.

Metodat e prodhimit të përzgjedhjes përfshijnë shtypjen e thatë, shtypjen e nxehtë, shtypjen isostatike, formimin e injektimit me qeramikë, nxjerrjen me përzgjedhjen e materialeve. Gjithashtu ne kemi përpunimin tonë të plotë të saktë të precison dhe të qitjes linjë prodhimi. Të tilla si metallizing, lustrim, bluarje gjobë, machining CNC, prerja lazer dhe kështu me radhë.

Produktet e cilësisë vijnë nga arti i gjendjes së proceseve prodhuese, gjithashtu ka nevojë për mjet të avancuar të inspektimit. Pajisjet kryesore të inspektimit përfshijnë CMM, projektor etj.

Me produktet tona të besueshme, shërbim profesional dhe kredi të mirë të themeluar me klientët, ne kemi eksportuar prodhimet tona në Evropë, Amerikën e Veriut, Azinë, Amerikën e Jugut, Afrikën e Jugut në më shumë se 50 vende.

Avantazhi ynë

Workshop and quality guarantee


Informatat kontaktuese

Contact us

Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues
  • Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere