Komunikoni me Furnizuesin? furnizuesi
Andy Chen Mr. Andy Chen
Cfare mund te bej per ju?
Chat Tani Kontakto Furnizuesin

Jinghui Industry Ltd.

Izolator special i pllakave qeramike të formës Al2O3

Izolator special i pllakave qeramike të formës Al2O3

Lloji i pageses: T/T,Paypal,Western Union
Incoterm: FOB,CFR,CIF,EXW,FCA,CPT,CIP
Min. urdhër: 500 Set/Sets
Koha e dërgimit: 30 ditë

Kontaktoni Tani Shtoni në shportë

Info bazë

  Numri i modelit.: Customized

  Material: 95%, 99% And 99.5% Alumina Optional

  Color: White, Pink, Ivory Available

  Max. OD: 250mm

  Features: Excellent Wear Resistance, Anti-high Temperature

  Application: Ceramic Insulation Lining Plate

Additional Info

  paketim: Kartoni i eksportit

  prodhimtari: 100,000 sets/month

  markë: Qeramika Jinghui

  transport: Ocean,Land,Air

  Vendi i origjinës: Kinë

  Aftësia e Furnizimit: 500,000 sets/month

  certifikatë: RoHS

  Kodi HS: 8547100000

përshkrim i produktit

Izolator special i pllakave qeramike të formës Al2O3

Përshkrimi i izoluesit të pllakave qeramike të aluminit:

Izoluesit e pllakave të qeramikës së aluminit kanë një aplikim shumë të gjerë në industrinë e industrisë që mbulon industrinë elektrike, elektronike, minerale , mjekësore, kimike etj.

Ndonjëherë, një strukturë e veçantë e pllakës qeramike është e nevojshme për të përmbushur përdorimin specifik. Ne jemi në gjendje të ndërtojmë shumëllojshmëri të pllakave qeramike të personalizuara sipas vizatimit të klientëve ose mostrave duke shtypur të thatë, shtypni shtypjen, shtypjen Isostatike duke përfshirë pllaka qeramike të aluminit me shkallë të ndryshme, pllaka qeramike të aluminit me formë të veçantë, pllaka qeramike me oksid alumini me sipërfaqe të ndryshme dhe kështu me radhë.

Përveç kësaj, ne ofrojmë shumë pllaka të tjera të ndryshme qeramike të zirkonisë, pllaka qeramike alumini nitride dhe pllaka qeramike nitride silikoni gjithashtu. Jeni të mirëpritur kur keni nevojë për pllaka alumine, zirconia, AlN ose Si3N4, do të gjeni diçka tjetër të ndryshme atje.

Pse të zgjidhni JingHui?

Company Profile

Forca jonë

1. Kuptim rigoroz i kontrollit të cilësisë në mendjen e secilit, ekipin profesional dhe me përvojë të prodhimit / cilësisë.

2. Me njohuri në shtëpi pajisjet e përparuara prodhuese nga formimi, shkrirja, përpunimi preciz, metalizimi.

3. Me mjete të avancuara të inspektimit, përfshirë makinat automatike të inspektimit, CMM, misroskopin Inxhinierik, projektorin etj.

4. Mbështetni R&D dhe nevojat prototipike me cilësi të vogël, gjithashtu kanë aftësi prodhuese në shkallë të gjerë

5. Para-shitja, shitjet, ekipi pas shitjes profesional dhe përgjegjës, të gjitha pyetjet dhe ankesat do të përgjigjen brenda 24 orëve.

Workshop and quality guaranteeFAQ (Pyetjet e bëra me shqetësim)

Q1: A mbështesni izoluesit e pllakave qeramike të bëra me porosi?

Një: Sigurisht, ne kemi dizajnin e mykut dhe aftësinë e prodhimit. Myku i personalizuar mund të bëhet sipas specifikimit të klientit.

P2: A ka ndonjë mundësi tjetër për lëndën e parë?

Përgjigje: Po, materiali ynë i rregullt për pllakën qeramike industriale përfshin qeramikën e aluminit, qeramikës së zirkonisë, nitridin e silikonit dhe të birit.

Q3: kindfarë lloj metodash pagese pranoni?

A: Ne pranojmë transferimin e telit, paypal, kartën e kreditit, Western Union, Moneygram, L / C etj.

Q4: Cila është koha e plumbit për pllaka qeramike të alumini të personalizuara?

Përgjigje: Në përgjithësi, duhet 4 javë pas marrjes së porosisë zyrtare të blerjes dhe depozitimit.

Q5: anyfarë produkti tjetër teknik qeramik është në dispozicion?

A: Përveç izolatorëve të pllakave qeramike, ne gjithashtu prodhojmë qeramikë të metalizuar, tuba qeramikë, vula qeramike, burrs grumbullimi qeramike dhe kështu me radhë.

Kategoritë e Produktit : Pllakë qeramike e avancuar > Pllakë qeramike industriale

Email tek ky furnizues

Mesazhi juaj duhet të jetë midis 20-8000 karaktere

Lista e produkteve të përafërta